Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
    С ник или без!?
    Без ник... то и мойто един ник... нема нужда Мерси!

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Ако може и за мен 3 броя с ник
      Русе ЕКОНТ офис ''Рила''44 Борислав Борисов 0885037815
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Re: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Ок ще гледам да пусна малко до края на седмицата за всички който искат с ник.
        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
        LZ1NES

        Коментар


        • От: Re: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Ти па що мислиш че тия с лепенките сме ангелчета-херувимчета?
          Днеска ти паркирах до Нисаня! Нещо псориазис ли, себорея ли го е хванала... Лепни повече лепенки! Идеално крият разни... несъответствия... (личен опит)..
          Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
          Ок ще гледам да пусна малко до края на седмицата за всички който искат с ник.
          Пусни и за мене нещо, да попълниш бройката... с ник!
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Ако някой иска стикери с ник сега е времето (не говоря за вече поръчалите който за сега са: rraaddoo,bob4oo,trajal,borko ruse,edoors) ще се печатат до края на седмицата и другата седмица ще са готови но до края на деня трябва да направя бройките така че ако някой иска да казва на време.
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Аз току що си получих стикерите... супер са много благодаря Поздрави...
              П.С Нешко,като минаваш от тука някой път и имаш време свиркай да пиеме по някоя бира и да полафиме за пущините..

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
                Аз току що си получих стикерите... супер са много благодаря Поздрави...
                П.С Нешко,като минаваш от тука някой път и имаш време свиркай да пиеме по някоя бира и да полафиме за пущините..
                Време бол!Но става ще видим тези дни да си допродължим лафчето!
                П.С. С бира разбира се!
                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                LZ1NES

                Коментар


                • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  колега може ли три големи с ник STAECA и два с ника на колегата gen4o на адрес гр.Чепеларе ул. Кап Петко Войвода 10 Стайко Шоков

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Стикерите са готови и са пуснати (за колегите който не са от София) за останалите ще се търсим по телефоните.

                    П.С. До колегите (STAECA i p-pleven) ще пробвам да Ви ги пусна
                    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                    LZ1NES

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Стикерите са ми вече на колата. Благодаря на колегата Нешко..


                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар


                      • Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Кой е тук отговаря за стикери? Бих искал да поръчам две парчета.
                        благодаря
                        o89 sedem sedem 33 986

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Не зная дали това е обсъждано, както и дали е исономически целесъобразно, затова просто изразявам мнение до модераторите-

                          Предлагам стикери на форума да не се предлагат за участници с репутационен индекс под 5. (или 200 мнения).

                          Логиката на това е да се придаде някаква стойност на стикера, и да бъде за участници с макар и минимален принос към същестуването на форума. А не всеки в по едно мнение (и с по толкова си остават) да се закичи с логото на форума. (нищо лично)

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Да зема да се наредя и аз за 2 стикера по възможност за вътрешно пък кат няма става и за външно лепене.Без НИК , че неща името и набора да са ми изтипосани на джама .
                            Еконт. Офис Здравец-Русе Ивайло Чолаков тела от подписа
                            Uaz 469 2.4 D MB
                            KTM 600 ROTAX
                            Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
                            Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

                            Коментар


                            • Re: От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                              Не зная дали това е обсъждано, както и дали е исономически целесъобразно, затова просто изразявам мнение до модераторите-

                              Предлагам стикери на форума да не се предлагат за участници с репутационен индекс под 5. (или 200 мнения).

                              Логиката на това е да се придаде някаква стойност на стикера, и да бъде за участници с макар и минимален принос към същестуването на форума. А не всеки в по едно мнение (и с по толкова си остават) да се закичи с логото на форума. (нищо лично)

                              Защо мислиш така? добре, ако това ще бъде така, аз ще го разпечатате лога стикери, които са на разположение на място.


                              Послепис За съжаление не са толкова мнения колкото можете. Аз не съм български. така че имам някои проблеми с писането на мнения. Също така много пъти, аз не трябва да напишете мнение, защото аз намерих това, което търся само с четене.


                              Благодаря за разбирането.


                              Също така мисля, че с лого стикери хора правят реклама на OFFRoad-Bulgaria.com
                              o89 sedem sedem 33 986

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                                Не зная дали това е обсъждано, както и дали е исономически целесъобразно, затова просто изразявам мнение до модераторите-

                                Предлагам стикери на форума да не се предлагат за участници с репутационен индекс под 5. (или 200 мнения).

                                Логиката на това е да се придаде някаква стойност на стикера, и да бъде за участници с макар и минимален принос към същестуването на форума. А не всеки в по едно мнение (и с по толкова си остават) да се закичи с логото на форума. (нищо лично)
                                Практически е неосъществимо по простата причина че не можеш да спреш никой да си направи самосиндикално и лепне лепенка на форума, даже и хич да няма регистрация. На 50 метра от офиса ми имаше фирма, дето правят. Днес поръчваш 5 броя - утре са готови. Не коментирам качество, производствени разходи, технология и т.н.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X