Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Лепенките са супер сега ги получих... С тоз ламинат са направо....
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Моля ако на някого са му останали лепенки вьтре или вьнка да ми пише на имеила kamarachev@mail.bg или на 0886841426 за да накича и моита жипка . Аз сьм от Русе .Благодаря ВИ!
      MITSUBISHI L200 2.5TDI, ГАЗ69 с 2.5tds,X5 - Тихомир Камарашев 0886841426

      Коментар


      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        ЗдравеЙте колеги аз съм от скоро в форума и бих желал да си поръЧам 5бр.лепенки но ако може да са ламинирани с ника joro_honda за външно залепване. Ако някой прави заявки моля да ме има в предвид. Няма знаЧение с коя куриерска фирма ще ми бъдат изпратени.
        Предварително ви благодаря.
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-01-11, 21:36.

        Коментар


        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Ако някой прави -да ме има предвид за 6 Бр......черпенето е от мен.

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            И аз желая три ламинирани с ник за външно.
            GSM 0877 08 99 19
            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              И за мене две с вътрешно залепяне и бирата от мене

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Колеги и аз съм от половин година в форума и за жалост нямам стикер.Ако може и мен да ме включите с 4бр. ламинирани за външно ще съм много благодарен
                OPEL FRONTERA C20NE

                Коментар


                • Стикери offroad- bulgaria

                  Понеже на можах да намеря подходящ раздел реших да пиша тук! Ако прецените, че за темата има по-подходящо място моля да я преместите.
                  Та въпроса ми е следния. Има ли направени някакви стикери на Offroad-Bulgaria които да мога да си купя и залепя на джипката?

                  Коментар


                  • От: Стикери offroad- bulgaria

                    Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
                    Понеже на можах да намеря подходящ раздел реших да пиша тук! Ако прецените, че за темата има по-подходящо място моля да я преместите.
                    Та въпроса ми е следния. Има ли направени някакви стикери на Offroad-Bulgaria които да мога да си купя и залепя на джипката?
                    Колега напиши на търсачката на форума и ще ти излезне това което търсиш.
                    Със себе си съм имал повече проблеми,
                    отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                    Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Колеги какво стана с стикерите?!Някой казали че ще направи или аз да се наемам???Защото като гледам много са желаещите пък няма отговор от никои!
                      Не за друго го казвам освен че прави лошо впечатление това!

                      П.С. А за колегите който нямат стикери и им е писнало да чакат могат да ми пишат на мен!
                      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                      LZ1NES

                      Коментар


                      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Ако правите стикери и аз ще поръчам 4бр.

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Трябва да се разровя мисля че имам към 10-15броя от кръглите(10см. диаметър) и правоъгълни -www.OFFRoad-Bulgaria.com.(30дъл. на 4 или 5вис.)само че бяха ги объркали в студиото вместо бели са ги направили черни. Ако мислите че ще Ви свършат работа мога да ги потърся.
                          . LRE Bulgaria.
                          RRC SE V8 91г.

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            колега давай 4 на към мен благодарности
                            OPEL FRONTERA C20NE

                            Коментар


                            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от АНДРЕАН КАТАНОВ Преглед на мнение
                              колега давай 4 на към мен благодарности
                              Давам ама къде да ги дам? И от кой кръглите или правоъгълните?

                              П.П Ако все още нямате Л.С. може и наSMS телефона ми е в подписа.
                              . LRE Bulgaria.
                              RRC SE V8 91г.

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Така ще пускам явно аз!За всички казвам че диаметъра на лепенката е 12 см. с ламинат и за външно лепене!Могат да са с ник или без пожелание на колегите!
                                За цена немога да говоря защото зависи от бройките които ще се съберат но за да успокоя всички ще е в разумни граници от цената на един хляб до цената на една кутия с цигари!Така че ще чакам до понеделник заявките и ще ги пусна за да станат бързо !До сега двама колеги можеби ще искат (SaTaNaTa_83_stz ;mmtrance ) Така изглеждат лепенките спрямо моито стъклоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC031511111.jpg
Прегледи:2
Размер:175.2 КБ
ID:5261714
                                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                                LZ1NES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X