Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    И аз искам стикери за мотор
    Който може да ми помогне да казва
    Поздрави!
    Yamaha WR 200

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      И аз на опашката. Има ли в момента възможност за стикери на форума?

      Коментар


      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
        Колеги хрумна ми следната идея:

        Тъй като напоследък нещо не могат да се събират бройки за лепенки с ник и тези които се свързват с мен трябва да чакат,
        Стояне, колко беше минималния брой? Аз искам 10. Ако трябва, направи ми 12-16... , за да стане бройката!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          И аз бих се включил в следваща поръчка на стикери.
          "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Аз писах лично на г-гошо, но няма отговор. Дали ще има изобщо или не.... А някой може ли да качи снимка в реалния размер на стикера, защото ако няма да отида да ми отпечатат някъде.
            TT-Tuning Team
            АСК Добрич

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Има къде във Варна да се правят знаци, моите са правени там. Не са мръднали. Няма проблеми дали е с ник или не е. Важното е да са поне 7 броя (толкова се нареждат намашината) с диаметър не помня точната цифра, но съм мерил по капачката на резервоара на гранда 1995 г. Така, че ако се съберете хора ще ви ги направя. Самозалепно фолио, отпечатано и ламинирано. Не избелява във времето, моите не са мръднали вече години от автомивка. Два стикера струват 6 лв. За качеството си са направо без пари. Тия дни ще дам на един колега, предполагам ще си каже мнението.
              А най-лесно ми е по принцип да ви дам координатите на рекламната агенция. Който иска разбира се. Имат файла, дал съм им го. За да не звучи като реклама мога да го давам на лични.
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Аз също се сетих за нещоЛогото на форума и отдолу ясно написан ник-атака ще се разпознаваме лесно
                Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                Коментар


                • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Случайно някой да знае къде в София биха направили подобна поръчка за лепенки?
                  "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от hah Преглед на мнение
                    Случайно някой да знае къде в София биха направили подобна поръчка за лепенки?
                    Мисля ..във всяка уважаваща себе си рекламна агенция може да се направи това.И идеята с логото на форума и ник-а мисля ,че не е лоша
                    Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Благодаря! Да и на мен ми хареса идеята и си направих логото на форума с ник-а ми. Само трябва да се направят лепенки.
                      "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

                      Коментар


                      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Да не е лоша но те и сега се правят с ник!А лепенки се правят от мн. хора и рекл. агенции,друг е въпроса че трябва да се направят по доста броки за да излезнат рентабилни (като цена).
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                          Да не е лоша но те и сега се правят с ник!А лепенки се правят от мн. хора и рекл. агенции,друг е въпроса че трябва да се направят по доста броки за да излезнат рентабилни (като цена).
                          Това е точно така,колкото по-голям тираж,толкова по-изгодна цена.Ако има сериозен човек тук да се заеме с тази работа ще бъде чудесно
                          Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от hah Преглед на мнение
                            Случайно някой да знае къде в София биха направили подобна поръчка за лепенки?
                            Аз имам човека , само дайте по подробно как точно ще изглежда и ще говоря с него, но с ник-а ще трябва за всеки поне няколко бройки .
                            Отделно от това ми трябва приблизителна обща бройка за да се получим по-ниска цена, пък после ще се разпратят , по колеги , по еконт и от там пак колеги , в никакъв случай няма да ни е изгодно да се пращат индивидуално по еконт или какъвто и там куриер.
                            Аз съм на линия и ще помогна с каквото мога
                            0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

                            Коментар


                            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Има сериозни хора тук който правят лепенките!Поне 3-4 сме и всеки предлага да ги направи.Дали външни или вътрешни вече е според възможностите на дадения човек.Така че избор има остава само желанието
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                                Има сериозни хора тук който правят лепенките!Поне 3-4 сме и всеки предлага да ги направи.Дали външни или вътрешни вече е според възможностите на дадения човек.Така че избор има остава само желанието
                                Ами аз искам да имам няколко бройки/за всеки случай/,да се лепят отвътре...никът ми е Янита,ако ги направите ще съм ви много благодарна.Предлагам да започне записване с краен срок,така ще се събере и бройката по-бързо
                                Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X