Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
    Да, той не влиза много често в Скайп, за това му пишете или на Абв-то или на профила в форума, мисля, че имаше още 1-2 теми, потърсете там имаше и дадени телефони и абв-та, аз телефона май му го имам на Г_гошо но трябва да погледна в тела и в скайпа
    P.P Колегата е на линия в кайпа атакувайте го ! :Д
    Писах ама цък

    Поръчах без ник, който иска с ник е хубаво да му каже за да може да пусне поръчката.
    Последно редактирано от Николай Шиваров; 16-06-10, 21:43.
    --------------------------------------------------
    [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

    Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
    [/FONT]

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      kolio33 ти с ник искаш, нали? Ще питам дали може едната да е с ник.

      Коментар


      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
        Писах ама цък
        Спокойно, сега ще отговори
        Я виж това върши ли работа?



        А за размера, може ли някакъв съвет? Мисля си за 13/13, как ли ще изглежда?
        Те ги правят в 2 размера.
        100мм- 150мм ( до колкото си спомням)В диаметър.
        Иначе самата снимка става, но беше в някакъв завартян формат, който пък не бях чувал, докато не ми пратиха логото
        Колега ти имаш ли? И обявявам край на гладната стачка, благодарение на Борис Хаджиценев
        Да ти кажа честно, и аз чакам да се съберат бройки и да получа с ника, защото те ги испращат в печатница, а там искат монимална бройка Минималната е 100 бройки А до колкото тези без ник, имат ги в наличност стига да става дума за лепенки в нормална бройка
        Радвам се че помогнах, ако има нещо още потайте
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Я кажи що не им се дават лепенки? Моето питане сумати време се търкаляше тука и никой нищо.

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от kimba1 Преглед на мнение
            Я кажи що не им се дават лепенки? Моето питане сумати време се търкаляше тука и никой нищо.
            Явно не са го видяли.Аз като му писах на Стоян и веднага ги получих 2 дена след като му писах
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от kimba1 Преглед на мнение
              kolio33 ти с ник искаш, нали? Ще питам дали може едната да е с ник.
              Да искам снощи говорих с колегата g_gosho и той каза, че подготвя поръчка но ако от някъде може да стане по-бързо ще всема и от там една две
              --------------------------------------------------
              [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

              Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
              [/FONT]

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                колега от къде мога и аз да си взема такъв стикер ???

                Коментар


                • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от remosa Преглед на мнение
                  колега от къде мога и аз да си взема такъв стикер ???
                  При мен има още 7-8 бройки.
                  Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    И аз вече имам лИепенки. Качих си снимката на флашка и се забързах към office 1 superstore. Но там ги правят само външни . Е то пълно щастие няма, така че ще си я лепна някакси отвътре и готова работата. Ако има някой на зор от Варна мога да му подаря лепенка (ВЪНШНА). Поздрави!

                    Само като информация, размера е 14.5 на 14.5см квадратна, може и с ножица да се изреже по кръгчето и да стане кръг.
                    Последно редактирано от kimba1; 24-06-10, 07:25. Причина: инфо

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Здравейте, аз буквално днес се регистрирах и се разрових из форумът интересно ми е как мога и аз да се сдобия с такъв стикер?

                      Коментар


                      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Няма ли някой колега в Плевен с налични външни лепенки ве

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от slavipl Преглед на мнение
                          Няма ли някой колега в Плевен с налични външни лепенки ве
                          Останали са ми няколко, но за съжаление, само с никнейм на тях.
                          Трябва да направим поръчка на такива - без потребителско име, за да могат плевенчани да "се оборудват".
                          Пиши ми на nickbochev @ abv.bg, за да се разберем - кога ще има готови. И напиши в профила си - откъде си, че ако не беше писал, нямаше да знаем, че си плевенчанин.

                          ПП. Моля, не ползвай занапред във форума това обръщение "ве", че дразни. Тук не е чат.
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            За варненци - ще поръчвам лепенки индивидуални лепенки с никове. Ако има желаещи да казват - утре ще ги зявявам. Ако някой иска да каже и размер - моите са на Ø147 мм
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Колеги хрумна ми следната идея:

                              Тъй като напоследък нещо не могат да се събират бройки за лепенки с ник и тези които се свързват с мен трябва да чакат, реших да направя една уеб страница, в която всеки да може да си вкара ника и да си свали готов за печат файл с лепенка с ник. Ще говоря и с принт.бг как да им ги пращате директно на тях и те да ви ги връщат готови с куриер. Така ще отпадне минималната бройка и всеки ще може сам да си прави лепенки с ник.

                              Мисля, че и в офис1, и подобни места също могат да изпечатат външни лепенки.

                              Заемам се с реализирането и се надявам съвсем скоро да е готово и качено някъде онлайн. Ако някой има въпроси или коментаир нека пише тук.

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Нека някой колега ако има 3-4 налични лепенки да пише лично
                                Силвестър Георгиев
                                МК "Безделниците" Своге
                                Suzuki DR250S

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X