Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от Спас Спасов Преглед на мнение
    ...
    пП. Аз имам 2 външни но не искам да ги лепвам на автомобила защото са големи и външни!!!
    Няма никакъв проблем с външните. Моите стоят вече почти три години на стъклата, жулили са ги клони и храсти, пекло ги е слънце, стъргал съм ги с пластмасовата шпакла за премахване на леда и др. и още си стоят.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18-05-08-1.jpg
Прегледи:1
Размер:76.4 КБ
ID:5178774
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • От: До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Някой от Варна предлага ли лепенки?

      Коментар


      • От: До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
        Няма никакъв проблем с външните. Моите стоят вече почти три години на стъклата, жулили са ги клони и храсти, пекло ги е слънце, стъргал съм ги с пластмасовата шпакла за премахване на леда и др. и още си стоят.

        [ATTACH=CONFIG]209648[/ATTACH]
        Е.. явно мойте са били с кофти мастило. Здраве да е!
        OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

        Коментар


        • От: До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          И аз вече се сдобих с лепенки

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            В Плевен от кой мога да си купя от тези външните без ник или трябва да си пускам заявка?

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Във Варна от къде мога да се сдобия с лепенки? Искам и с ник да си поръчам
              --------------------------------------------------
              [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

              Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
              [/FONT]

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
                Във Варна от къде мога да се сдобия с лепенки? Искам и с ник да си поръчам

                Станахме двама! И аз ги адкам от известно време, обаче нищо за сега. Явно трябва да сме по настоятелни. Аз от тази вечер обявявам гладна стачка, докато някой не отговори от къде да намерим лепенки.

                п.п. за състоянието ми може да следите по SPOT-a.

                Коментар


                • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Хм като заговорихме за Варна ... и аз искам.С ник.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                    Хм като заговорихме за Варна ... и аз искам.С ник.
                    За лепенки с ник трябва да се обърнете към колегата G_Go6о и да подадете заявка
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                      За лепенки с ник трябва да се обърнете към колегата G_Go6о и да подадете заявка
                      В търсачката не ми излиза такъв потребител?

                      Ако отговорника за лепенки с ник чете тази тема моля, да ми пусне ЛС за да дам адрес и телефон
                      м му писал преди ри месец

                      П.П. Намерих профила на g_gosho даже съм му писал преди 3 месеца ама отговор никакъв някой друг да прави стикери??
                      Последно редактирано от Николай Шиваров; 16-06-10, 21:13. Причина: добавка
                      --------------------------------------------------
                      [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                      Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                      [/FONT]

                      Коментар


                      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Аз утре ще отида до една рекламна агенция за да питам дали могат да ми направят такива лепенки.Лепенката ще бъде стандартна, червен вариант, без ник и ако някой иска ще му дам (подаря).Но нека да видя дали ще ми направят и колко бройки е минималното количество. Утре вечер чакайте включване.

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от kimba1 Преглед на мнение
                          Аз утре ще отида до една рекламна агенция за да питам дали могат да ми направят такива лепенки.Лепенката ще бъде стандартна, червен вариант, без ник и ако някой иска ще му дам (подаря).Но нека да видя дали ще ми направят и колко бройки е минималното количество. Утре вечер чакайте включване.
                          Може, но ти трябва самата снимка на самата лепенка в някакъв си формат на флашка и отиваш и казваш 5 броя на еди каква си хартия, еди колкоси голями и така
                          Но така не се ли нарушават авторските права
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
                            В търсачката не ми излиза такъв потребител?

                            Ако отговорника за лепенки с ник чете тази тема моля, да ми пусне ЛС за да дам адрес и телефон
                            м му писал преди ри месец

                            П.П. Намерих профила на g_gosho даже съм му писал преди 3 месеца ама отговор никакъв някой друг да прави стикери??
                            Да, той не влиза много често в Скайп, за това му пишете или на Абв-то или на профила в форума, мисля, че имаше още 1-2 теми, потърсете там имаше и дадени телефони и абв-та, аз телефона май му го имам на Г_гошо но трябва да погледна в тела и в скайпа
                            P.P Колегата е на линия в кайпа атакувайте го ! :Д
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                              Може, но ти трябва самата снимка на самата лепенка в някакъв си формат на флашка и отиваш и казваш 5 броя на еди каква си хартия, еди колкоси голями и така
                              Но така не се ли нарушават авторските права
                              Я виж това върши ли работа?

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Lepenka clean.jpg
Прегледи:1
Размер:60.8 КБ
ID:5185817

                              А за размера, може ли някакъв съвет? Мисля си за 13/13, как ли ще изглежда?

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Колега ти имаш ли? И обявявам край на гладната стачка, благодарение на Борис Хаджиценев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X