Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
    Не ми го отваря защо???
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #47
      До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      това е PostScript трябва ти Фотошоп или нещо подобно...
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #48
        До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
        Не ми го отваря защо???
        Качи си адобеакробат, или нещо друго което отваря епсове
        О899 2б2 1З2

        Коментар


        • #49
          До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...F2%E8%EA%E5%F0
          Тук въпроса с лепенките е дискутиран и има утвърдено лого на портала!
          Разбира се, непречи да претърпи промени/както много от известните марки/ , но тук трябва да се намесят администраторите.
          Лично на джипката съм залепил, червена отзад и зелена отстрани. Според мен зелената е по-подходяща като символика, но червената е с по висока естетическа стойност.
          Зеления е нашия цвят, символичен цвят на природата, на всичко извън пътя, а червения обикновено е забрана или внимание, но прави впечатление и се запомня по лесно, подходящ е за реклама.
          Мнението ми е, че и двата варианта на логото са подходящи и не е нужно да се определя само един. По мой наблюдения и двата вече са утвърдени символи на форума.
          Подкрепям идеята за мек калъф на резервна гума.
          VARADERO SD2

          Коментар


          • #50
            До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Колеги за кавър на резервната гума моя джип няма външна такава, а и на мотоциклета, ако трябва да си сложа?!?
            А емблемата ще я лепна и на каската на сина ми.
            По въпроса на правото за легитимация по-рано в подобна тема бях писал, че не е правилно само малцина избрани да могат да се легитимират, като участници в клуба. Според мен ВСИЧКИ НИЕ трябва да популяризираме нашия клуб чрез много и най-различни начини в зависимост от коккретните условия: на пътя, по СМИ, състезания, и др.

            А темата в момента е друга "КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?", а не да си доказваме кой е по, и кой е НАЙ.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #51
              До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Колеги за кавър на резервната гума моя джип няма външна такава, а и на мотоциклета, ако трябва да си сложа?!?
              А емблемата ще я лепна и на каската на сина ми.
              По въпроса на правото за легитимация по-рано в подобна тема бях писал, че не е правилно само малцина избрани да могат да се легитимират, като участници в клуба. Според мен ВСИЧКИ НИЕ трябва да популяризираме нашия клуб чрез много и най-различни начини в зависимост от коккретните условия: на пътя, по СМИ, състезания, и др.

              А темата в момента е друга "КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?", а не да си доказваме кой е по, и кой е НАЙ.
              така е.щом четеш и пишеш във форума .значи имаш право да носиш отличителния знак на оффроад българия.
              нали форума трябва да се популяризира.
              и не само той но и самато идея на офроуда.
              правото за легитимация е за съвсем различно нещо.което не касае стикерите.
              както и може да има съвместни стикери с пл и логото.
              въпрос на избор.макар че не мисля че който има такъв ще го сменя.

              Коментар


              • #52
                До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                така е.щом четеш и пишеш във форума .значи имаш право да носиш отличителния знак на оффроад българия.
                нали форума трябва да се популяризира.
                и не само той но и самато идея на офроуда.
                правото за легитимация е за съвсем различно нещо.което не касае стикерите.
                както и може да има съвместни стикери с пл и логото.
                въпрос на избор.макар че не мисля че който има такъв ще го сменя.
                Радвам се, че и "легитимни" колеги мислят като мен.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #53
                  До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Мисля че не е проблем и стикери да се отпечатат, има готов проект във форума, искаш стикери, качваш си проекта на една флашка и всяка агенция ще ти го разпечата както искаш, дали за отвътре или за отвън, дали зелен или червен, по твое желание. Виж въпроса с табелките е друг, за там се иска определена броjка и от нея зависи цената, има и значение дали е с клип или с двойнозалепваща лента. А и незнам кой ще направи проекта за табелките, а и тези табелки се виждат само по светофарите когато си чоплим носовете и няма какво друго да гледаме. После трябва да се види каква ще е евентуалната бройка защото като се поръча количеството трябва и да се плати и незнам на кои ще му седят на рафта (да не стане като с кирките на disem).

                  Коментар


                  • #54
                    До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
                    На мен и това ми харесва не знам колко струва една такава пластмаса само предната щото отзад нали са занитени, ако има възможност бих си сложил една такава с надпис на форума. А относно разпознаването гледам зад блока (604 в О.К.) едно чероки със стикери на форума.На кой ли е ?
                    e, как на кой бе, а
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #55
                      До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Пуснал съм питане до колегите от Audi клуба къде, как и за колко правят рекламни стикери, лайстни за номерата, чаши с надпис, тениски с надпис и т.н.

                      В момента, в който ми отговорят ще пусна информацията тук.

                      Относно спора за +ПЛ. Мисля, че +ПЛ е по-скоро за удостоверяване на някакъв достигнат статус във форума, на базата на който да се ползват определени привилегии. Поне с такова впечатление съм от съответната тема, където се разискваше.

                      От друга страна всеки, който пише във форума има право да обозначи това ако желае. Поне според мен. По този начин показва своята принадлежност и интереси, улеснява разпознаването си от други членове, популяризира форума и т.н.

                      Коментар


                      • #56
                        До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Понеже никой не изяви желание, днес се хванах и проучих въпроса с пластмасовите лентички. Размера им е 2.3 см на 47.3 см. На ВСИЧКИ нови номера /тези с БГ/ има поставени в КАТ пластмасови подложки. В тези подложки има фабрични процепи в които се вкарват ушета намиращи се от задната страна на лентичката и тя "щраква" на мястото. Цената на лентичката с избран от нас надпис ще струва 1.80 лв. Проблема е че надписа трябва да е един и същ на всичките.
                        От вас се иска само да предложите надпис и евентуално лого без ограничения в цветовете и да кажете кой колко иска.

                        Коментар


                        • #57
                          До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Аз съм "ЗА" това ми допада, а лепенките са си лепенки.
                          За име-ами няма какво да му мислиш, то е ясно, това име което ни събра. Дори е добре да се ползва оригиналния надпис, който седи горе на банера.

                          П.П. Мнението на собствениците е важно, все пак е запазена марка.
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • #58
                            До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                            Дори е добре да се ползва оригиналния надпис, който седи горе на банера.
                            Шрифт? Цвят? Фон? Лого?
                            Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 15:11.

                            Коментар


                            • #59
                              До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                              Дори е добре да се ползва оригиналния надпис, който седи горе на банера.
                              Шрифт? Цвят? Фон? Лого?
                              Анкета?
                              Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 14:44.
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • #60
                                До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                В тази връзка:

                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=20242

                                аз бях с паркетника дето надничаше уплашено из-зад ъгъла...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X