Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    И аз получих вчера лепенките от Нешко.Господ здраве да му дава и пари за джипки и части за тях .
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Ще може ли и аз да се вредя за лепенки-става дума за 2 външни и 1 вътрешна?С ник.0888379793-Янко.Ще платя на когото трябва.

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Днес към 18 ще пускам поръчката към печатницата, ако някой иска да казва за да мога да ги направя по-евтини с голямата поръчка.

        След празниците ще ги взема и ще ги пусна с Еконт на всички, който са поръчали, както и ще пратя по едно ЛС на тези, които са от София за да им обясня къде да дойдат да си го получат.

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от niva men Преглед на мнение
          Ще може ли и аз да се вредя за лепенки-става дума за 2 външни и 1 вътрешна?С ник.0888379793-Янко.Ще платя на когото трябва.
          Колега аз вътрешни не правя така че обърнисе към другия колега ако ти вършат работа външни можеш да кажеш!Сега поне има избор
          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
          LZ1NES

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Колеги лобирам за Нешко лепенките са много добри.Благодарение на него,имам навреме качествени лепенки.И още двама колеги от Ямбол се радват на лепенките които получих от него.Да е жив и здрав и да работи все така добре.
            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Нешко напълно ме устройват 3 външни.Само ми кажи по какъв н-н мога да ги получа евентуално.

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от niva men Преглед на мнение
                Нешко напълно ме устройват 3 външни.Само ми кажи по какъв н-н мога да ги получа евентуално.
                Пусни ми на ЛС точния ти адрес!
                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                LZ1NES

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Колеги мога да помогна с отпечатването. Фирма "Билборд" в НДК. Най- добрия стикер с най-доброто мастило. Имаме сериозно намаление там. Справка: боновите заграждения на Въча. Няма ограничения никакви. Може да се печати всичко до 6Х600метра. Имаме и човек да ни следи за работите на място. Аз не мога да отделя време, но ако някой се захване с организацията ще го свържа с човека.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Лепенките са изпечатани, днес ги взех от печатницата. В момента ги разпределям и ще ви ги разпратя в началото на следващата седмица.

                    Ако някои се интересува печатам ги в www.bulged.bg

                    При количеството, кето поръчах единичната цена на лепенка излиза 1.2 лв.

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                      Колеги мога да помогна с отпечатването. Фирма "Билборд" в НДК. Най- добрия стикер с най-доброто мастило. Имаме сериозно намаление там. Справка: боновите заграждения на Въча. Няма ограничения никакви. Може да се печати всичко до 6Х600метра. Имаме и човек да ни следи за работите на място. Аз не мога да отделя време, но ако някой се захване с организацията ще го свържа с човека.
                      Може да ми пратиш контакти и ще направим проба, да видим как стават там.

                      Аз вече съм подготвил файлове на Adobe Illustrator, в който само да се вкарват имената, а и на НДК-а ми е доста по удобно щот в този район ми е офисът.

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Извинявай ама малко се обърках. Правил ли си лепенки за мен, защото ти пуснах ЛС по едно време ама "ни вопъл, ни стон". Ако си направил - супер, ако не си - няма проблем. Не се занимавай, аз ще си направя в рекламна къща, щото става много сложно. Пиши на ЛС дали има за мен или не, че в тая огромна тема е трудно да се разбере.

                        Поздрави!
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Списък с поръчаните лепенки:

                          Лепенки с ник са направени за:

                          БУМБАР
                          doctorad
                          sparkybg
                          V.KOLEV
                          krasito
                          d.m.s.desoni
                          Stank
                          Pretor
                          kokoff
                          VROMOS.com
                          marin199

                          Някой от тях са поръчали и лепенки без ник.

                          Лепенки без ник са поръчани от:

                          Tiger-D
                          стокси
                          nick_todorov
                          thefog
                          charger
                          Ivanov
                          ГЕРО

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                            Колега bobo, кажи какви лепенки искаш с ник или без?
                            Правих доста от начало и мисля, че са ми останали стикери без ник, ако искаш пусни ми едно ЛС с адрес и име за получател и ще ти пратя.
                            Няма смисъл "заформилата" бурия да излиза от чашата с вода.
                            Ако искаш с ник, ще ти пусна за печат една дозина.
                            Даи бре човече и на мен от тия лепенки

                            Първоначално публикуван от g_gosho Преглед на мнение
                            Лепенките са изпечатани, днес ги взех от печатницата. В момента ги разпределям и ще ви ги разпратя в началото на следващата седмица.

                            Ако някои се интересува печатам ги в www.bulged.bg

                            При количеството, кето поръчах единичната цена на лепенка излиза 1.2 лв.
                            Поздрави от мен.Колега ,как да се сваржа с теб да взема някоя лепенка. Истекоха ми очите от четене на различни теми за пустите му лепенкимани-мани Благодаря предварително.
                            Последно редактирано от cveti; 07-03-09, 10:14.
                            Нисан патрул-3,3тд - класика -0878 772213

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Ами пиши на ЛС на предния колега щом има останали. Иначе Гошо май е пуснал вече и може би ще ти пусне допълнително. Мисълта ми е да не поръчаш на 2 места накрая.
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                И аз да кажа с нашивки се сдобих а тези прословути лепенки на кого да поръчам пак абе то голяма мъка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X