Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Ония ден пред мен имаше една лека кола с лепенка на форума...май нисан или нещо друго не си спомням..
    Хахах, тъкмо щях да пиша, че аз карам мотор, ама съм лепнал освен на него и на Нисана, който карам

    Да не си ме мернал мен? Примера, сив седан?
    Per aspera ad astra.

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от Tanuco Преглед на мнение
      Хахах, тъкмо щях да пиша, че аз карам мотор, ама съм лепнал освен на него и на Нисана, който карам

      Да не си ме мернал мен? Примера, сив седан?
      Да, карах след теб...не си спомням, май някъде около паметника Левски...лепната е на багажника по средата на капака... нали.

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Да, карах след теб...не си спомням, май някъде около паметника Левски...лепната е на багажника по средата на капака... нали.
        Ми не..по средата е емблемата на Nissan, лепенката на форума е в левия край на капака, а в десния се мъдри лепенка от кампанията "Обади се като стигнеш"...но минавам през паметника Левски всеки ден.
        Per aspera ad astra.

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          има много джипки без лепенки.... предполагам, че собствениците им не са и чували за форума в повечето случаи, та предлагам да ги приобщаваме кой както може
          Не е сигурно. Като се замисля, май повече хора от форума, които познавам, нямат лепенки. Тези които сме си сложили, всъщност сме малцинство.
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
            Да и аз съм го виждала този някъде по пресечките на бул.Васил Левски. А чий е?
            Нямам представа,аз го видях на магистралата и му свирнах да го поздравя,но по погледа му съдя ,че може и да няма нищо общо с форума,а просто да е купил така колата

            Някой беше пускал преди време тема и снимки със същото ФИатче и пак никой не си призна.Така че съм почти 100% сигурен,че или така е взел колата или просто са му попаднали лепенки и е решил да го прави стрелбище

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
              Не е сигурно. Като се замисля, май повече хора от форума, които познавам, нямат лепенки. Тези които сме си сложили, всъщност сме малцинство.

              И аз имам такова наблудение!Срещам много джипки на ден и тези с лепенките са много малко!Да не кажа че почти не съм виждал!От както знам за лепенките сам видял само 4 джипки с такива!
              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
              LZ1NES

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                И аз имам такова наблудение!Срещам много джипки на ден и тези с лепенките са много малко!Да не кажа че почти не съм виждал!От както знам за лепенките сам видял само 4 джипки с такива!
                Всъщност на събора нали бях на КППто , та почти всички които дойдоха, минаха покрай мен и мога да кажа, че едва ли повече от 10% от джипките имаха лепенки.
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Има много колеги, които не възприемат идеята.

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
                    Има много колеги, които не възприемат идеята.

                    Не бе лошо няма!Но все пак като видя колега с лепенка ми става много хубаво!Отделно под секрет да кажа видя ли джип с вдигнат капак все гледам за лепенка и ако има дори да нямат нужда ще спра!Иначе само ако ми махнат!
                    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                    LZ1NES

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Ай,стига бре!!!Къде отидоха толкова лепенки на желаещи колеги,че и по две по три и пр.???

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                        Ай,стига бре!!!Къде отидоха толкова лепенки на желаещи колеги,че и по две по три и пр.???

                        Ами маи желаещи колеги много ,но може да неискат да ги лепят за да не се изцапат!
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                          Ами маи желаещи колеги много ,но може да неискат да ги лепят за да не се изцапат!
                          Аха,стана ми ясно!!!Пък теб,като те видя ще махам с двете ръце...не щото нямам лепенка де!

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
                            Не е сигурно. Като се замисля, май повече хора от форума, които познавам, нямат лепенки. Тези които сме си сложили, всъщност сме малцинство.
                            Колега и аз преди време писах за лепенки но нищо .Гадничко е да пишеш постояно (глас в пустиня) .Сигурно затова повечето нямат лепенки .

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                              Аха,стана ми ясно!!!Пък теб,като те видя ще махам с двете ръце...не щото нямам лепенка де!
                              Само да кажа че баба ми казваше:"Никога не казвай никога"!

                              Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
                              Колега и аз преди време писах за лепенки но нищо .Гадничко е да пишеш постояно (глас в пустиня) .Сигурно затова повечето нямат лепенки .

                              Ето нещо което явно си пропуснал:
                              За колегите от София,в сервиза на GOLDY има налични стикери!
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...?t=50071:wink:

                              Ако още е глас в пустиня кажи ми лично ще ти дам!

                              П.П. Но другата седмица защото сега се правят!
                              Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 16:57.
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Първоначално публикуван от neshko
                                Ето нещо което явно си пропуснал:
                                За колегите от София,в сервиза на GOLDY има налични стикери!
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...?t=50071:wink:

                                Ако още е глас в пустиня кажи ми лично ще ти дам!

                                П.П. Но другата седмица защото сега се правят!
                                Благодаря ,а с линк може ли .

                                П.П. А къде е сервиза на Голди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X