Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от hilllti
    Колеги нека да определим размера,
    Аз предлагам: от вън и отвътре на МПС-то размера да бъде 10см. в диаметър.
    Удобен е, не е голям не е и малък
    (помня,че размера не беше проблем да се променя)

    Оказа се доста важен
    Става
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Ако проблема в щанцата, другите размери (8см и 15см) възможно ли е нещанцовани?
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
        Ако проблема в щанцата, другите размери (8см и 15см) възможно ли е нещанцовани?
        Не, няма проблеми са различните размери, идеята ми е да се унифицират за да няма грешки при подаването за предпечат( ако са много различни по вид размерите, НО нямаше никове ОК) но при различни никове,брой,размери,вътрешни и външни може да стане една прекрасна мешана салата с много сол....
        LZ1HRD

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          според мен трябва размера да е еднакъв
          10 см е супер
          подкрепям
          BMW X6

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
            Не, няма проблеми са различните размери, идеята ми е да се унифицират за да няма грешки при подаването за предпечат( ако са много различни по вид размерите, НО нямаше никове ОК) но при различни никове,брой,размери,вътрешни и външни може да стане една прекрасна мешана салата с много сол....
            Разбирам те напълно. Тогава и аз съм съгласен за 10см. Ти правиш услугата и ти казваш условията.
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от Sam40 Преглед на мнение
              Колега мисля че стикерите трябва да са с размера на знака даден в форума там той е 15 см. Независимо че г-н Петров, няма нищо напротив измененията с ника по диагонала....ако се смени и размера мисля че вече започваме да се оливаме........
              Вече се получават разногласия. Не е моя работа да определям размера, но при желанието ми да бъде колкото CD-R (12см), получих горния отговор. След това Венци Петров потвърди размера 15см. Мисля, че трябва да се съобразяваме с определените условия. Нека Венци Петров изкаже мнение по този въпрос и едназначно да се определят размерите вътрешни(огледални) и външни. Не е проблем всеки да си направи каквито на него му харесват или по-удобни. Важното е да сме идентични.
              Приятели не се печелят - губят се завинаги.
              УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
              Времето е ценно, само ако не бързаш.
              0889623098

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Хубаво,но според мен Ф10 е малък размер и на 5метра от колата няма въобще да се забелязва.
                В момента имам стикерФ17 , вярно малко е голям, но както говорихме външните да са 15см беше идеалният размер
                sigpic УАЗ-452

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Нека в такъв случаи външните да са по-големи а тези за отвътре предложения размер от 100мм...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                    Нека в такъв случаи външните да са по-големи а тези за отвътре предложения размер от 100мм...
                    В такъв случай външните може да са 15см. Тогава и аз ще си поръчам 2 броя с моя ник. Ако се реши и те да са 10, такива си имам.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Все пак да ви кажа, че за мен чисто технически размера е въпрос на доуточнение, а не на възможност за изпълнение.
                      (преди няколко поста аз исках да се определи размера за да няма грешки, защото графикът, който го е правил ф15см. не го е избрал случайно все пак)

                      Последно запазваме оригиналния размер за отвън: 150мм. диаметър
                      за отвътре 100мм. диаметър
                      Последно редактирано от hilllti; 18-11-07, 23:29.
                      LZ1HRD

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Да, така и остава!
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Единственото нещо, което мога да добавя, е че стикерите за отвън ще бъдат ламинирани за по-висока устойчивост(автомивка,храсти)

                          П.С.
                          ами светлоотразителни?
                          LZ1HRD

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                            .....П.С.
                            ами светлоотразителни?
                            Това оферта ли е?
                            О899 2б2 1З2

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Колеги, поръчката е дадена а резултатите в Сряда вечерта
                              LZ1HRD

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                                Колеги, поръчката е дадена а резултатите в Сряда вечерта
                                Колега, за втората вълна ще искам 5бр от външните и 5бр за стъклата отвътре с ник moni_ts,нека поста ми да важи и за потвърждаване

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X