Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
    Колега направо немам думи, след всичко изписано до тук

    Еми да оставим логото на мира, а най-добре и да спрем да говорим за форума-...............и тогава какво правим, вместо да го популяризираме дайте да си траем, защото еди какво си................................, може би ти трябва да отговориш

    А на всичкото отгоре СОБСТВЕНИЦИТЕ НА ФОРУМА нямат абсолютно нищо против тази инициатива , напротив

    И нали идеята е да се познаваме на пътя,е как ще го направим като няколко хиляди човека си залепят просто поредните картинки
    Доколкото аз го разбирам, под "оставете официалното лого на мира" Злой има предвид "не променяйте логото като му добавяте никовете си", а не "не използвайте стикери с официалното лого".
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Ох, така може да я караме до.........

      Нека Венци се изкаже по въпроса,ако има против изписването на никовете, по-точно вписването им да каже , и така всички да се ориентираме какво да правим,смятам че това е най-правилното
      sigpic УАЗ-452

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
        Хъм... Не знам в конкретният случай, кой е недоволния българин, но със сигурност не е Злой
        Заарин-грешка на езика (недоволния българин)<->(против)
        Първоначално публикуван от V93
        Доколкото аз го разбирам, под "оставете официалното лого на мира" Злой има предвид "не променяйте логото като му добавяте никовете си", а не "не използвайте стикери с официалното лого".
        Tогава що него е написал така както ти го пишеш
        Ох, така може да я караме до.........

        Нека Венци се изкаже по въпроса,ако има против изписването на никовете, по-точно вписването им да каже , и така всички да се ориентираме какво да правим,смятам че това е най-правилното
        Правилно нека Венци каже
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          P.S.

          "не променяйте логото като му добавяте никовете си".
          Та нали го правим с цел да се познаваме ,не когато видиш джипка с този стикер да се чудиш "а бе тая съм я виждал накъде в форума на кой ли беше???"
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Ето ги залепени на две различни места!
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Марине благодаря за стикерите
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                Марине благодаря за стикерите
                Няма защо на всеки бих помогнал но
                последната дума ще каже ВЕНЦИ ДА ИЛИ НЕ?
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                  Няма защо на всеки бих помогнал но
                  последната дума ще каже ВЕНЦИ ДА ИЛИ НЕ?
                  Да така ще е най-правилно.
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Между другото лепенето на външни лепенки върху стъклата, не е добра идея. Зимата като са заледени и тръгнеш да чегърташ леда или трябва да се мъчиш да ги пазиш или ще дадат фира на първата сутрин.
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Уважаеми колеги, благодаря на всички за инициативността и идеите. Специално благодаря и на ЗЛОЙ за вниманието и отношението към знака на портала. Внимателно помислихме и се консултирах с дизайнерите. Нали все пак най-важното е знака да е разпознаваем и отличим. Общото мнение е, че добавянето на името в диагоналната линия не променя почти никак визията на знака и няма да е пречка.

                      Затова благодаря на всички и уточнявам че оттук насетне всеки има право да си изработи и залепи произволен брой знаци с неговото име в диагоналната линия и това ще се счита за официален знак на портала. Но моля всички да спазват точно дизайна като само добавят името си с бели букви...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Здравейте, докато си направя знака може да ме познаете по червената лепенка CD и отпред, и отзад на броните.
                        А на всичко отгоре и това, че друг такъв бял Форд поне аз не съм виждал. Ако някой ме познае в движение, нека присветне.
                        Прикачени файлове
                        Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                        УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                        Времето е ценно, само ако не бързаш.
                        0889623098

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                          Между другото лепенето на външни лепенки върху стъклата, не е добра идея. Зимата като са заледени и тръгнеш да чегърташ леда или трябва да се мъчиш да ги пазиш или ще дадат фира на първата сутрин.
                          Ами по възможност не ги слагай на стъкла, които подлежат на сутрешно чегъртане или ги сложи в някой ъгъл, който може и да остане непочистен.


                          П.П. Примерно както колегата STEF BMW е направил
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от koko11
                            а . ами къде са ония синичките светлини.
                            Като стана депутат ще си ги сложа. Не ми е проблем и сега, но не искам да си навличам неприятности. А някой ден може и да го направя да свети като космически кораб, но на какво ли ще заприлича. За сега така си е добре. Само да си направя стикерите. Ако някой иска мога да поръчам и за него. Мисля да ги направя с размер на CD-R. В зависимост от бройките, цената ще е около левче. Няма значение дали е за външен или за вътрешен монтаж. Ще ги поръчам в четвъртък или петък. Който желае нека да се обади(ЛС).
                            Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                            УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                            Времето е ценно, само ако не бързаш.
                            0889623098

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
                              Като стана депутат ще си ги сложа. Не ми е проблем и сега, но не искам да си навличам неприятности. А някой ден може и да го направя да свети като космически кораб, но на какво ли ще заприлича. За сега така си е добре. Само да си направя стикерите. Ако някой иска мога да поръчам и за него. Мисля да ги направя с размер на CD-R. В зависимост от бройките, цената ще е около левче. Няма значение дали е за външен или за вътрешен монтаж. Ще ги поръчам в четвъртък или петък. Който желае нека да се обади(ЛС).
                              Колега мисля че стикерите трябва да са с размера на знака даден в форума там той е 15 см. Независимо че г-н Петров, няма нищо напротив измененията с ника по диагонала....ако се смени и размера мисля че вече започваме да се оливаме........
                              [SIGPIC][/SIGPIC]
                              SJ 413

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                За размера нищо не съм писал и мисля че трябва да е еднакъв за всички...

                                Освен това колеги, след като си сложим знаците предлагам освен да се поздравяваме и да се грижим един друг за нашите автомобили. Поне в София където и да видя автомобил с такъв знак винаги оглеждам за нещо съмнително около него... Като заработи системата за оповестяване като нищо можем да добавим и опцията ако някой забележи че нещо се случва с даден автомобил маркиран с такъв стикер да бъде уведомяван собственика му моментално...
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X