Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от Sam40 Преглед на мнение
    Но във фотошопа но излиза в формат PSD
    но не знам от него формат , би ли могло да се печати?
    Сигурно ще може да се използва, но по принцип за такива неща е по-добре да се използва векторна графика, защото не се губи качество при промяна на размера.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
      Сигурно ще може да се използва, но по принцип за такива неща е по-добре да се използва векторна графика, защото не се губи качество при промяна на размера.
      По принцип параметрите на файла са същите , пиксели и разрешаваща способност. Но все пак това си тънкости от занаята, дето се казва

      ps. Малко се разрових и видях че печатниците приемат този формат!!!
      [SIGPIC][/SIGPIC]
      SJ 413

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от MARINHAKER
        P.S.-някй да не го вземе на сериозно!!!

        Железен си.Единствения който го приема на сериозно е Адвоката,защото за регистрация на патента ще бъда от полза.Идеята ми разбира се е да икономисам бирата,да го извъртя някак си,например услуга за услуга.
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Ето как изглежда, е все пак съм начинаещ.
          Прикачени файлове
          [SIGPIC][/SIGPIC]
          SJ 413

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Днес ходих до копир, и за 12бр размер 15 на 15см искат по 10лв на бр,става въпрос за стикери
            Последно редактирано от JC_Явор; 13-11-07, 16:02.
            sigpic УАЗ-452

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
              Днес ходих до копир, и за 12бр размер 15 на 15 искат по 10лв на бр
              При мен ще има за всички. На мен ми трабват 5. Останалите 95 са за който желае. Най-късно утре по това време ще ги взема.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
                Днес ходих до копир, и за 12бр размер 15 на 15 искат по 10лв на бр,става въпрос за стикери
                На хартия, или пвц фолио?
                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                При мен ще има за всички. На мен ми трабват 5. Останалите 95 са за който желае. Най-късно утре по това време ще ги взема.
                Спарки а твойте хартиени ли са или...?
                О899 2б2 1З2

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  При мен ще има за всички. На мен ми трабват 5. Останалите 95 са за който желае. Най-късно утре по това време ще ги взема.
                  Получи ли ги вече?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Получи ли ги вече?
                    ...Най-късно утре по това време ще ги взема.

                    Трябваше да е днес, ама не са се обадили още. Утре направо ще им цъфна по обяд, да видя какво става.

                    На бяло PVC фолио са мойте. Дигитален печат. Демек на някакъв плотер. Колко ще са устойчиви ще видим.

                    Говорих и в една печатница в Горна баня са ситопечат и за прозрачни. Уж щяха да се обаждат, ама никви ги няма. Имах много работа днес и нямах време и тях да ги пришпоря.

                    ...Те печатарите са си особена порода
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Спарки, дай ми адреса на тези (където си поръчал), че ми трябват за нещо другу.
                      О899 2б2 1З2

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                        Спарки, дай ми адреса на тези (където си поръчал), че ми трябват за нещо другу.
                        http://www.teniski.be вътре адреса го има.

                        на 50-ина метра са от кръстовището на Опълченска и Цар Симеон.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Колеги, имам една молба към вас: оставете официално лого на форума на мира Който иска за си направи лепенки с негов аватар, и да си ги залепи отделно. Моето лично виждане по въпроса.....
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                            Колеги, имам една молба към вас: оставете официално лого на форума на мира Който иска за си направи лепенки с негов аватар, и да си ги залепи отделно. Моето лично виждане по въпроса.....
                            Ей тва сме българите все някой недоволен!!!! И против всички ИЗВИНЯВАМСЕ КОЛЕГА "Злой" АМА СИ Е ТАКА

                            Който иска за си направи лепенки с негов аватар, и да си ги залепи отделно
                            Колегите излишно са написали, че искат по този начин с автар но немогат сами!!!
                            ЗАЩО ДА НЕ ИМ ПОМОГНЕМ ТА НАЛИ СМЕ ОТ ЕДИН ФОРУМ ЕДНА ОРГАНИЗАЦИЯ ИЛИ СЕ ЛЪЖА НЕЩО?
                            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                              Колеги, имам една молба към вас: оставете официално лого на форума на мира Който иска за си направи лепенки с негов аватар, и да си ги залепи отделно. Моето лично виждане по въпроса.....
                              Колега направо немам думи, след всичко изписано до тук

                              Еми да оставим логото на мира, а най-добре и да спрем да говорим за форума-...............и тогава какво правим, вместо да го популяризираме дайте да си траем, защото еди какво си................................, може би ти трябва да отговориш

                              А на всичкото отгоре СОБСТВЕНИЦИТЕ НА ФОРУМА нямат абсолютно нищо против тази инициатива , напротив

                              И нали идеята е да се познаваме на пътя,е как ще го направим като няколко хиляди човека си залепят просто поредните картинки
                              sigpic УАЗ-452

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                                Ей тва сме българите все някой недоволен!!!! И против всички ИЗВИНЯВАМСЕ КОЛЕГА "Злой" АМА СИ Е ТАКА
                                Хъм... Не знам в конкретният случай, кой е недоволния българин, но със сигурност не е Злой
                                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X