Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дразнещ проблем с Tapatalk

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дразнещ проблем с Tapatalk

    От известно време (през което излязоха няколко ъпдейта на приложението) има дразнещ проблем с форума. Всеки път при първоначално отваряне на форума ме изхвърля и ме връща в списъка. При повторно избиране вече се отваря.
    Това, че го прави само с този форум, както и факта, че няколко ъпдейта на Tapatalk не оправиха проблема, според мен би трябвало да показва като причина плъгина тук.
    На първо четене не звучи като голям проблем - голяма работа, вместо веднъж, да се избере два пъти форума. На практика обаче, това прави невъзможно използването на всякакви нотификации. При получено лично съобщение, нов отговор в наблюдавани теми и т.н. след избирането на нотификацията форума отново изхвърля. Обаче самата нотофикация вече е възприета за видяна и изчезва, а повторното отваряне на форума вече не води директно към съответното съобщение, тема и т.н.
    Има ли начин това да се оправи?
    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
    Seat Leon 2007 1.9 TDI

  • #2
    От: Дразнещ проблем с Tapatalk

    Tapatalk-а на iOS или на андроид го ползваш.
    На андроид 4.4.2 с
    Tapatalk 4.10.4 нямам такива проблеми.
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      Дразнещ проблем с Tapatalk

      Ами от скоро съм iOS.
      Не помня преди с Андроида как беше. Като че ли по-скоро пак беше така, но не съм сигурен.
      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
      Seat Leon 2007 1.9 TDI

      Коментар


      • #4
        От: Дразнещ проблем с Tapatalk

        Андроид вер 4.3 и незнайна версия на Тапаталк нямам проблем.
        Нагласи си при получаване на ЛС да получаваш мейл за това, а също при получаване на мейл да получаваш смс.
        Няма празно при такава комбинация.

        Коментар


        • #5
          От: Дразнещ проблем с Tapatalk

          Последните ъпдейти на тапатолк ме отказаха от приложението и го разкарах. Велика боза!
          Георги Тонев

          Коментар


          • #6
            От: Дразнещ проблем с Tapatalk

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Андроид вер 4.3 и незнайна версия на Тапаталк нямам проблем.
            Нагласи си при получаване на ЛС да получаваш мейл за това, а също при получаване на мейл да получаваш смс.
            Няма празно при такава комбинация.
            Известяването за получено ЛС при мен си работи изключително коректно, не виждам смисъл от толкова маневри....?


            Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
            Последните ъпдейти на тапатолк ме отказаха от приложението и го разкарах. Велика боза!
            Аз нямам никакви проблеми с Tapatalk-а не знам къде е причината че сте недоволни, дали в ОС на телефона или в конкретната версия на Tapatalk-а, горе съм написал с коя версия съм, ако искате пробвайте я, дано с нея нямате проблеми.
            LZ1PER

            Коментар


            • #7
              От: Дразнещ проблем с Tapatalk

              При мен описания проблем се появява при лоша мрежова свързаност (с последна версия Tapatalk и последна версия iOS съм)

              Коментар


              • #8
                Re: Дразнещ проблем с Tapatalk

                На андроида си работи безгрижно. Другото няма как да го проверя.

                Коментар


                • #9
                  От: Дразнещ проблем с Tapatalk

                  Постоянно ползвам tapatalk на няколко андроид устройства включително и в момента,няма проблем и работи,отделно самия tapatalk,с последните няколко ъпдейта става все по калпав и смотан,махнаха някои опции за търсене в форумите,недай си боже да ти се наложи да редактираш вече качена снимка
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X