Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли скрити правила във форума, за които не знаем?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли скрити правила във форума, за които не знаем?

    Взе да става редовна практика, модератори да затварят теми, без да има нарушения на правилата. Нещо повече - самите модератори участват активно в тях и обикновено темите се затварят когато модераторите изчерпат доводите си във водената дискусия. Позволява се и тон от тяхна страна, който в други случаи би бил санкциониран... На какво се дължи това? Ако не получа отговор тук, ще отворя тема и в ОС! Ако не получа отговор и там, ще се разходя и до Симеоново, и до Витошка! Знам, че тук не цари демокрация, но щом има правила (в този им вид) и раздел "Политика, икономика и т.н." (не съм го създал аз...), или администрацията да си направи труда и да си ъпдейтне правилата, или да си "бере гайлето", защото нещата в момента не са никак ОК! Предварително моля, ако някой има намерение да ми отговаря - да го направи тук, а не на лични! Благодаря предварително...

  • #2
    От: Има ли скрити правила във форума, за които не знаем?

    В интерес на истината трябва да се признае че се прилагат грубости на моменти и това е видно за повечето хора тук. Нека обаче си тежи на тяхната съвест. Това за мен е с нулева важност вече.

    Кой каквото прави, най-вече на него си го прави.
    Последно редактирано от disko04; 15-01-15, 13:25.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #3
      От: Има ли скрити правила във форума, за които не знаем?

      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
      В интерес на истината трябва да се признае че се прилагат грубости на моменти и това е видно за повечето хора тук. Нека обаче си тежи на тяхната съвест. Това за мен е с нулева важност вече.
      За мен не е! Сигурен съм, че е така и за други, дори и да не се сещат към момента...

      Коментар


      • #4
        От: Има ли скрити правила във форума, за които не знаем?

        Хм наскоро си зададох този въпрос! Не мисля, че някой ще отговори обаче утвърдително. Не е лесна работата на модераторите..хич даже! Трудно се поддържа ниво на комуникация особено където емоциите са по неразгадаеми Мисля, че тук основният страх е да не си помисли "еди кой" на чия "страна" е форума. Ама да беше мой и аз щеше да внимавам. За да развием темата ще трябва много конкретика. Обаче има опасност да се превърне само в говорилня!
        Може би трябва да има тема " Какво не ми харесва във форума?"
        И все пак плюсовете са повече
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #5
          От: Има ли скрити правила във форума, за които не знаем?

          Чета с интерес и уважавам написаното досега от Марто. Ще следя темата.

          Коментар


          • #6
            От: Има ли скрити правила във форума, за които не знаем?

            Моля да дадете примери с линкове. Аз също считам, че модераторите ползват такъв тон/уклон на писане, който за редовите членове е недопустим и веднага ще бъде санкциониран, но понеже са модератори, т.е. изпълняват функции овластени от собственика на форума, могат и правят каквото си искат, единствено ограничавани от тяхната съвест, до колкото я имат и ползват, а редовите членове нямаме право да сме коректив на равните със собственика.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              От: Има ли скрити правила във форума, за които не знаем?

              Айдеее, и тук се почна... И мен са ме рязали, не е там работата. Ама иначе си е типично по български - една работа като тръгне, все ще изскочи някой, дето не му аредисва... Пичове, като не ви изнася, не пишете във и не четете форума. Тук никой не е вкаран насила, нали така?
              Направете си ваш, по ваши правила и изисквания. И си пишете квото и както си искате.

              На мен тук ми харесва, и се радвам, че има някакви правила.
              Иначе критиката е полезна, когато е градивна. В написаното до тук в тази тема няма нищо градивно.
              Някой да не остане с впечатление, че съм на заплата от модераторите!!! И аз съм "благославял" някои от тях, да са ни живи и здрави!
              Ха наздраве!
              Георги Донев, 0889 437 687
              Nissan Patrol Y60

              Коментар


              • #8
                От: Има ли скрити правила във форума, за които не знаем?

                Нема-нема и някой се изкара репресиран.

                Ама да знаете че е пробвано и не добавя тежест в дискусиите. Досущ както и софизмите, и позоваването на неща които всички знаят, и позоваването на информация която е конфиденциална и не можете да споделите, и думичката "нали", и заплахите към опонента, и другите начини да си докараш напълно заслужена репресия след изчерпването на аргументите. Също е нормално на такъв етап и да ти се струва че модераторите използват тоягата преимуществено срещу тебе - човещинка е, ама ние пък сме свръхчовеци и крайно рядко го правим.

                И обикновено е за добро.

                Прочее, няма скрити правила. Това че модераторите са на различен режим от редовите участници е записано в ОТКРИТИТЕ правила. Внимаваме да не си проличава непрекъснато тази разлика и затова обикновено изглежда че я няма.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X