Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изтрито мнение

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изтрито мнение

    Колеги, нещо нередно ли съм написал, защото са ми изчезнали 2 мнения в темата "В памет" ? Моля за отговор.
    0899840225 / V = π.r2.h / 681г. / 1876г. / 1878г. /6 септември 1885 / 22 септември 1908 !

  • #2
    От: Изтрито мнение

    Не може без причина да ми се изтрие мнение, което няма нередно, обидно и друго нещо? !? Сложете ми бан, оставам с чиста съвест !
    0899840225 / V = π.r2.h / 681г. / 1876г. / 1878г. /6 септември 1885 / 22 септември 1908 !

    Коментар


    • #3
      От: Изтрито мнение

      Разделът В ПАМЕТ НА..., е по-специфичен и целта му не е да се водят дискусии "за" и "против" дадена личност. За това си има други места.
      В тази връзка, коментарните мнения са извън темата.


      ПП. По повод на изтриването на мнения, има писано тук: Условията, които сте длъжни да приемете ако желаете да се регистрирате!

      ПП.№2 И само един картинен коментар, по повод на изразеното становище за оръжията и техните конструктори:

      Последно редактирано от nickbochev; 25-12-13, 18:09.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • #4
        От: Изтрито мнение

        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
        Разделът В ПАМЕТ НА..., е по-специфичен и целта му не е да се водят дискусии "за" и "против" дадена личност. За това си има други места.
        В тази връзка, коментарните мнения са извън темата.
        Преместени или изтрити? Погледнете темата в същия раздел за Александър Лилов ! Защо там има коментари , при това не толкова положителни?
        0899840225 / V = π.r2.h / 681г. / 1876г. / 1878г. /6 септември 1885 / 22 септември 1908 !

        Коментар


        • #5
          От: Изтрито мнение

          Необходимо ли е да поставяме знак за равенство между тези двама покойници и това, което е останали след тях?

          ПП. И в другата тема има изтрити мнения, но за това също не виждам смисъл да се коментира.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • #6
            От: Изтрито мнение

            Условията ги знам, но е редно да се види какво съм написал, пък тогава да не останат хора с погрешна представа за написаното от моя страна! Някои са по-равни от равните, а ножа се знае в кой е ! Трийте това, което прецените (не Ви хареса)и в бъдеще !Все пак домакина слага солта в манджата, а вратата всеки я знае! ¿ /Цензура/
            Последно редактирано от boby1105; 25-12-13, 18:46.
            0899840225 / V = π.r2.h / 681г. / 1876г. / 1878г. /6 септември 1885 / 22 септември 1908 !

            Коментар


            • #7
              От: Изтрито мнение

              Първоначално публикуван от boby1105 Преглед на мнение
              Условията ги знам....... /Цензура/
              А дали си ги разбрал???....Весела Коледа!

              Коментар


              • #8
                От: Изтрито мнение

                Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                А дали си ги разбрал???....Весела Коледа!
                Аз съм ги разбрал,но ти разбираш ли ,че да отдаваш почит на човек създал средство за убиване по време на Рождество Христово е меко казано странно ? Споделих кратко и ясно моето незначително мнение и О,чудо, то беше изтрито ! Ама моля те искрено ,не показвай на никого този мой пост,за да не го изтрие някой. !
                0899840225 / V = π.r2.h / 681г. / 1876г. / 1878г. /6 септември 1885 / 22 септември 1908 !

                Коментар


                • #9
                  От: Изтрито мнение

                  Според вас, човека създал това средство за убиване е трябвало да се съобрази с религиозните ви мисли и да умре в по подходящо време???
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Изтрито мнение

                    Първоначално публикуван от boby1105 Преглед на мнение
                    Аз съм ги разбрал,но ти разбираш ли ,че да отдаваш почит на човек създал средство за убиване по време на Рождество Христово е меко казано странно ? Споделих кратко и ясно моето незначително мнение и О,чудо, то беше изтрито ! Ама моля те искрено ,не показвай на никого този мой пост,за да не го изтрие някой. !
                    Хайде стига плака! Ако отидеш на нечие погребение и започнеш да обясняваш колко лош човек е бил покойният, най-малкото може да те помолят да напуснеш, а, ако са по-кибритлии, могат и да ти заврат главата там, дето слънце не огрява. И ще бъдат прави!

                    А правилата вземи пак да ги прочетеш. Примерно ей това

                    5. Приемате и се съгласявате, че администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват или отключват всяка тема и мнение по всяко време, ако намерят за уместно, без да е необходимо да обясняват причините за своето действие или бездействие.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Изтрито мнение

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Според вас, човека създал това средство за убиване е трябвало да се съобрази с религиозните ви мисли и да умре в по подходящо време???
                      Не и преди някой от форума да му е дал Нобелова награда за мир !
                      0899840225 / V = π.r2.h / 681г. / 1876г. / 1878г. /6 септември 1885 / 22 септември 1908 !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Изтрито мнение

                        Първоначално публикуван от boby1105 Преглед на мнение
                        Не и преди някой от форума да му е дал Нобелова награда за мир !
                        Добре е понякога да протича дейност в междуушието. Това относно наградата за мир носеща името на човек създал нещо което е убило не по-малко люде.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • #13
                          От: Изтрито мнение

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Хайде стига плака! Ако отидеш на нечие погребение и започнеш да обясняваш колко лош човек е бил покойният, най-малкото може да те помолят да напуснеш, а, ако са по-кибритлии, могат и да ти заврат главата там, дето слънце не огрява. И ще бъдат прави!

                          А правилата вземи пак да ги прочетеш. Примерно ей това
                          Господин Модератор,с риск да не съм прав ,дали не е имало доста ,доста погребения благодарение на Калашников ? Моите уважения ,но според Вас излиза,че трябва да се отдаде необходимото уважение на хората създали атомната бомба ,на хората открили наркотиците ?! Та нали и те са велики откриватели и достойни физици и химици ? А правилата ... правилата като правораздаването в България() не винаги са изходна точка за правота,но се стремим да ги доближаваме !
                          0899840225 / V = π.r2.h / 681г. / 1876г. / 1878г. /6 септември 1885 / 22 септември 1908 !

                          Коментар


                          • #14
                            От: Изтрито мнение

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Добре е понякога да протича дейност в междуушието. Това относно наградата за мир носеща името на човек създал нещо което е убило не по-малко люде.
                            Вече се замислям дали в това междуушие има едно нищо ,щом никой не изказва мнение ,подкрепящо моето ! Не мисля ,че не е бил идеен въпросния Калашников,но ме учудва как се защитава творението му. Относно Нобел ,също имам какво да кажа,но предвид ,че ще ме изхвърлят оттук за съветския изобретател,мисля да не го споделям !
                            Последно редактирано от boby1105; 26-12-13, 11:22.
                            0899840225 / V = π.r2.h / 681г. / 1876г. / 1878г. /6 септември 1885 / 22 септември 1908 !

                            Коментар


                            • #15
                              От: Изтрито мнение

                              Първоначално публикуван от boby1105 Преглед на мнение
                              Вече се замислям дали в това междуушие има едно нищо ,щом никой не изказва мнение ,подкрепящо моето !.

                              И това не ти ли говори нещо?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X