Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Едно предложение?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Едно предложение?

    От онези дни ми хрумна нещо,незнам дали е говорено преди по него. Предварително моля,ако е обсъждано или темата не е за тук или пък,ако не може да се обсъжда,да бъда извинен и темата затворена.
    Забелязвам,че напоследък ми се случва често,да прочета "точно това което ми трябва по даден въпрос,който не търся нарочно" Т,е мисля си нещо за джипа в ежедневието,или за лаптопа и пр. и след няколко дни съвсем случайно попадам на нещо,което ми свършва идеална работа. Да,ама пък в мн.случай си казвам,че "по-късно ще го прегледам пак",за да преценя и после няма намиране... търсачката не-винаги се справя.
    -Та ми хрумна за улеснение,ако е възможно и изпълнимо и ви се стори рационално, примерно някъде по мненията,където е бутона "цитирай" или пр.,да се добави един бутон, примерно "добави в дневника". Като съответно в самите функции на профила,се добави опция "дневник" в ,който по "папки" или както прецениш си събираш мнения по дадени въпроси,които вършат чудесна работа. Така например в дадена тема,дълга 40 страници,ще можеш да си "отсееш" най-важното и винаги ще си намираш нещата,които са ти полезни. Например,преди известно време мернах някъде, "Боса",беше пуснал списък с програми,който ползва за нещо си. След време се сдобих с таблет и се сетих,че тия програми,ще ми свършат супер работа,обаче темата нямаше намиране и се наложи да му пиша,той да ми праща темата и т.н. Ако имаше тая опция,света щеше да е шарен Надявам се да съм обяснил правилно,точно какво имам в предвид. Поздрви!

  • #2
    От: Едно предложение?

    И аз искам трети кран на чешмата от който да тече червено вино, ама няма...

    Отваряш си един текстов файл и си копираш лнкове за важни за теб теми. Работи и при други форуми.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      От: Едно предложение?

      Инструмент за теми - абонирай се за тази тема...
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        От: Едно предложение?

        Боби за контрол Д чувал ли си
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Едно предложение?

          Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
          От онези дни ми хрумна нещо,незнам дали е говорено преди по него. Предварително моля,ако е обсъждано или темата не е за тук или пък,ако не може да се обсъжда,да бъда извинен и темата затворена.
          Забелязвам,че напоследък ми се случва често,да прочета "точно това което ми трябва по даден въпрос,който не търся нарочно" Т,е мисля си нещо за джипа в ежедневието,или за лаптопа и пр. и след няколко дни съвсем случайно попадам на нещо,което ми свършва идеална работа. Да,ама пък в мн.случай си казвам,че "по-късно ще го прегледам пак",за да преценя и после няма намиране... търсачката не-винаги се справя.
          -Та ми хрумна за улеснение,ако е възможно и изпълнимо и ви се стори рационално, примерно някъде по мненията,където е бутона "цитирай" или пр.,да се добави един бутон, примерно "добави в дневника". Като съответно в самите функции на профила,се добави опция "дневник" в ,който по "папки" или както прецениш си събираш мнения по дадени въпроси,които вършат чудесна работа. Така например в дадена тема,дълга 40 страници,ще можеш да си "отсееш" най-важното и винаги ще си намираш нещата,които са ти полезни. Например,преди известно време мернах някъде, "Боса",беше пуснал списък с програми,който ползва за нещо си. След време се сдобих с таблет и се сетих,че тия програми,ще ми свършат супер работа,обаче темата нямаше намиране и се наложи да му пиша,той да ми праща темата и т.н. Ако имаше тая опция,света щеше да е шарен Надявам се да съм обяснил правилно,точно какво имам в предвид. Поздрви!
          Идеята не е лоша.
          Друг е въпроса дали лесно и удобно може да стане.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • #6
            От: Едно предложение?

            Злой ви го каза - Абонамент за теми. След това отивате в Настройки и вляво си преглеждате абонаментите. Можете да създавате и нови папки за абонаментите.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #7
              От: Едно предложение?

              В една тема,може да има 200 страници,и обикновенно се разводнява от всякакви неща,които не са свързани с нея.Докато я изчетеш и намериш това,което ти трябва... И лично ми се струва доста по-непродуктивно,да се абонирам за тема в раздела наука,в която ми е харесала конкретна рецепта за пица или някакъв списък,който няма общо със самата тема.Идеята беше,че понякога в темите,изпадат "важни находки". Надали,ще се сетя някога,че това е била темата,в която съм видял нещо много важно. Явно не съм разяснил достатъчно добре,каква е идеята.Абонамента си е хубаво нещо,но не виждам смисъл да направя 120 абонамента в теми,които попринцип не следя и нямам интерес към тях и да се абонирам,само заради едно конкретно мнение. Отделно ctrl+d не виждам,каква работа ще ми свърши на др. компютър,докато виртуалния дневник,винаги ще е на линия и готов за тъсене. Как и да е.. Здраве да е
              Последно редактирано от Борислав Ангелов; 09-12-13, 23:07.

              Коментар


              • #8
                От: Едно предложение?

                Е, чакаме да видим дали е възможно. Не е лошо иначе като идея.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #9
                  От: Едно предложение?

                  То е възможно ама никой не го прави. Има си букмарки в браузерите за целта.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Едно предложение?

                    Възможно е - трябва да се направи. Ще помисля по въпроса.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Едно предложение?

                      Идеята е добра, но не знам дали има такава възможност стофт-а.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Едно предложение?

                        Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
                        В една тема,може да има 200 страници,и обикновенно се разводнява от всякакви неща,които не са свързани с нея.Докато я изчетеш и намериш това,което ти трябва... И лично ми се струва доста по-непродуктивно,да се абонирам за тема в раздела наука,в която ми е харесала конкретна рецепта за пица или някакъв списък,който няма общо със самата тема.Идеята беше,че понякога в темите,изпадат "важни находки". Надали,ще се сетя някога,че това е била темата,в която съм видял нещо много важно. Явно не съм разяснил достатъчно добре,каква е идеята.Абонамента си е хубаво нещо,но не виждам смисъл да направя 120 абонамента в теми,които попринцип не следя и нямам интерес към тях и да се абонирам,само заради едно конкретно мнение. Отделно ctrl+d не виждам,каква работа ще ми свърши на др. компютър,докато виртуалния дневник,винаги ще е на линия и готов за тъсене. Как и да е.. Здраве да е
                        може да букмаркнеш и мнение
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X