Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Принципен въпрос относно даване на репутация.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Принципен въпрос относно даване на репутация.

    Здравейте!

    Без да коментирам конкретен случай, /за да не нарушавам правилата/, искам да попитам имат ли право модератори да дават репутационна оценка.Въпросът ми е принципен и е породен от размисли в посока на това че с свойте 50/60 точки /които са доста мощно оръжие/ могат да внесат сериозен дисбаланс в оценката на някои от участващите тук в положителна или отрицателна посока.Това ако го има като вариант, не ми се вижда да е много етично защото те си имат съвсем официални функциий и когато налагат наказания всеки разбира защо то му е наложено и има върху какво да се замисли.Анонимното ползване на силата която имат /без да оспорвам правото да я имат/, според мен не е честна и резонна постъпка.Ако нещо не съм разбрал от правилата или съм пропуснал да прочета и въпросът ми е глупав или ненужен моля да бъда извинен предварително.

    Поздрави!
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

  • #2
    От: Принципен въпрос относно даване на репутация.

    Репутацията си е за това.Ако на някой му харесва добавя, ако не изважда.Участници със статут +ПЛ не могат да отнемат,но до колкото знам супер модератор и администратор могат по свяко време и колкото сметнат за необходимо.А що се отнася до анонимноста....е,такова решение е взето неслучайно.По-добре е да се чудиш известно време защо си с червен картон и от кого е , отколкото да знеш ВЕрвай ми Изпитал съм го на гърба си и стигнах до този извод.Правилата и на мен не ми изнасят понякога, но именно те са ключа към успеха на форума.Така че...горе главата!Форумът е безценна златна мина(поне за мен), и -60 или -120 точки са без значение всъщност."Загубата" не си струва кахъренето!

    Коментар


    • #3
      От: Принципен въпрос относно даване на репутация.

      Уверявам те, че не ми пука за собствената си репутация.За това подчертавам че въпросът е принципен.Защото когато съм наказван от Администратор или модератор, там си пише-наказан за еди какво си, тоест човека си е изпълнил дълга, за това е "облечен в власт".Но я си представи че някой от тях те вземе на мушка защото не си му симпатичен с многото точки които има /това винаги Би могло да се случи/.........?И при това като анонимен!
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #4
        От: Принципен въпрос относно даване на репутация.

        Отказвам да водя дискусия на тази тема "по принцип"....Явно тотално не съм разбрал( и все още е така) идеята на темата

        Коментар


        • #5
          От: Принципен въпрос относно даване на репутация.

          Контекста е в посока етичност, а не в това дали е демократично или нещо друго.А ако всичко написано от мен Ви се стори излишно, е аз се извиних предварително.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #6
            От: Принципен въпрос относно даване на репутация.

            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
            имат ли право модератори да дават репутационна оценка.
            Да.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X