Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на OFFNews.BG

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми в работата на OFFNews.BG

    Като човекът, разработващ новинарския сайт, ще бъда безкрайно благодарен за всеки докладван проблем по сайта! Приема се всякаква градивна обратна връзка, пък идеите за нови функционалности ще бъдат обсъждани първо с Владо Йончев, преди да се случват.

    П.П. Оплаквания за външния вид и поведението на сайта под IE 6 не се приемат!

    П.П.П. Ако администратор прецени, може да забучи темата отгоре.

  • #2
    От: Проблеми в работата на OFFNews.BG

    Здравей. Аз съм с IE 7, на служебния компютър и при влизане в OFFNews.BG ми излиза следното:


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:122.3 КБ
ID:5390171

    Засега го преборвам като прекъсвам зареждането на страницата веднага като се покаже текста. но е досадно и не винаги се получава.

    Този бъг ми е само на служебния комп. На домашния, лаптопа и другаде нямам проблем.
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • #3
      От: Проблеми в работата на OFFNews.BG

      Имаме нов дизайн на началната страница на сайта. Въпреки, че го тествахме на повечето съвременни броузъри, може при някого нещо да не е съвсем както трябва. Ако имате проблеми - ще сме благодарни да ги докладвате тук!

      @iiiopo, мъчих на няколко машини да възпроизведа проблема, за който докладва ти, но така и не успях. Заключението ми е, че проблемът е в инсталацията или настройките на твоя конкретен Internet Explorer. Съжалявам, че не успях да помогна :/

      Коментар


      • #4
        Re: Проблеми в работата на OFFNews.BG

        Владо, уиджета във форума го няма, ако можеш да го оправиш

        Коментар


        • #5
          От: Re: Проблеми в работата на OFFNews.BG

          Хахахаха, вярно Саботират ме тука едни мушмороци. Вече е оправено, благодаря ти

          Коментар


          • #6
            От: Проблеми в работата на OFFNews.BG

            Извинявайте, обаче попадам на доста правописни грешки. Някой си личи, че са просто от разсеяност-изпуснати са букви, но да се бъркат имената на градовете...моля ви се. Това са новини. Бих се нагърбил постоянно да следя за правописни грешки, но аз съм само читател на OFFNews?
            Всичко е в рамките на добрия тон!
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            08седем9010З60
            MAKE RALLY NOT WAR
            Confidence in Motion

            Коментар


            • #7
              От: Проблеми в работата на OFFNews.BG

              Пейчев, прав си. За жалост проблемът не е технически, иначе щях да съм се постарал да го оправя, до колкото е възможно... но както и да е, очаквай свързване от колега от OFFNews по-късно, вероятно септември.

              Благодарности за готовността да помогнеш!

              Коментар


              • #8
                От: Проблеми в работата на OFFNews.BG

                Първоначално публикуван от vloo Преглед на мнение
                Пейчев, прав си. За жалост проблемът не е технически, иначе щях да съм се постарал да го оправя, до колкото е възможно... но както и да е, очаквай свързване от колега от OFFNews по-късно, вероятно септември.

                Благодарности за готовността да помогнеш!
                Абсолютно никакви проблеми от моя страна. Каквото решите, винаги съм насреща!
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • #9
                  От: Проблеми в работата на OFFNews.BG

                  Изчезнаха ми бутоните "Новините днес" и "Новините вчера"
                  Това само при мен ли е?
                  Използвам Яндекс Браузър. Изпробвано и с Гугъл Хром, и на телефон със стоковия Андроид Браузър.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:145.2 КБ
ID:5481281
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  08седем9010З60
                  MAKE RALLY NOT WAR
                  Confidence in Motion

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблеми в работата на OFFNews.BG

                    Благодаря ти, Преславе! Проблемът е отстранен, а отстраняването му беше нарочно поради конфликт в кода.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблеми в работата на OFFNews.BG

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off.jpg
Прегледи:1
Размер:72.0 КБ
ID:5670819

                      Наакаха ви гълъбите май.
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблеми в работата на OFFNews.BG

                        За много години, на целият екип на този чудесен сайт! Здрави и честити!
                        Имам малък проблем, не мога да вляза в Оф-новините, със потребителското си име..........ще съм благодарна за съдействието.
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X