Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карти на Форума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карти на Форума

    От години се коментира идеята да се издадат карти за участниците във Форума. Пействам този линк само за илюстрация да се види откога се коментира и колко много и различни предложения има.
    Най-после имаме готовност да стартираме с това, но за да се избегнат всички притеснения, решихме да се спрем на програма минимум.

    1. Картите са за всички активни участници в портала OFFRoad-Bulgaria.com
    2. Необходимите реквизити са:
    - 2 имена по паспорт
    - никнейм във Форума
    - снимка
    3. Издаването става като се изпратят имената, никнеймът и снимката на имейл: tsvetkova@offnews.bg (rymena във форума). Ще са нужни няколко работни дни.
    4. Получаването става срещу 4 лв, което е близко до себестойността им. Най-лесно е в редакцията в София, бул. "Витоша" 15, ет. 3. Можем да ги пратим и с наложен платеж с избрана от вас куриерска фирма. Заявките пак до tsvetkova@offnews.bg. Може би е разумно да има някакво коопериране между хора от един град, защото разходите за куриер ще са по-големи от цената на картата.
    5. Картата показва единствено и само, че притежателят й е регистриран участник в OFFRoad-Bulgaria.com. Тя няма сила за легитимация пред контролни органи.
    Единствената полза от нея би била системата от търговски отстъпки, която разработваме в момента. Има интерес от няколко фирми (най-вече на участници във Форума), които искат да дадат отстъпки на членовете на Форума при представяне на карта. Списъкът на обектите/услугите, които предоставят отстъпка, ще бъде изведен в друга тема. Ще предоставим стикери, които да указват, че в този обект членовете на OFFRoad-Bulgaria.com имат отстъпка. Дали собствениците им ще ги залепят или ще се надяват хората да разберат за обекта само от темата, си е тяхна работа. Размерът на отстъпката ще се договаря с всяка фирма отделно и ще се обявява в темата.
    При определени условия OFFMedia ще предостави и бонуси за реклама на фирмите, които дават такива отстъпки. (За контакти пак tsvetkova@offnews.bg).

    Ето как изглежда картата, с уговорката, че дизайнът още не е пипнат от фирмата, която ще изработва картите:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Card1.jpg
Прегледи:4
Размер:69.6 КБ
ID:5976023

    Ползвахме за модел нашия съфорумец Барак Обама от Карлово, защото сме сигурни, че няма да се обиди

    Имената по паспорт са релефни с цел да се затрудни фалшифицирането
    На гърба на картата има магнитна лента, която засега е празна. При интерес за отстъпки, които да се вкарат в нея, ще мислим как точно да го направим.
    Последно редактирано от Владимир Йончев; 22-06-12, 16:16. Причина: Картите са за всички АКТИВНИ участници, както е допълнил Венци.
    www.offnews.bg

  • #2
    От: Карти на Форума

    Малко уточнение, карти могат да бъдат издавани на всички които са Активни участници и +ПЛ, само акта на регистрация няма да бъде достатъчен за получаване на карта.
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      От: Карти на Форума

      Вече като има кой да говори от името на форума т.е. медията(или както там е правилно да се каже) е хубаво да се поработи в насока тези карти да се обвържат с отстъпки и в магазини(примерно за гуми, консумативи, резервни части) и бензиностанции(въпреки, че сигурно повечето потребители ползват такива) и изобщо където се сетите. Колкото повече, толкова повече е казал Мечо Пух.

      Иначе ще си останат почти безполезни - който е имал желание е давал отстъпки на членовете на форума и без карти, още повече, че като пазаруваме по интернет или направо по телефона и сега няма да има как да се легитимираш...
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #4
        От: Карти на Форума

        Вече има няколко запитвания. Не са много - гуми и ресторанти най-вече. Но винаги се опира до един въпрос: "Готови ли са ви картите". И като кажем "не" ни отговарят: "Айде, направете ги и тогава ще говорим".
        www.offnews.bg

        Коментар


        • #5
          От: Карти на Форума

          И едно важно уточнение: Картите основно са предназначени за идентификация на участниците. Картите не Ви гарантират, че ще получавате търговски отстъпки, че ще успеем да организираме такива или че ще има много търговци, които да ги предоставят. Това са само и единствено евентуални намерения, без никакви ангажименти.

          Всеки който си поръча карта, може да разчита само и единствено на това да я притежава... !
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            От: Карти на Форума

            сичкото добре, ама що на себестойност.............сега е момента всеки да подпомогне форума с по 20 лв. на карта
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #7
              От: Карти на Форума

              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
              сичкото добре, ама що на себестойност.............сега е момента всеки да подпомогне форума с по 20 лв. на карта
              Нека първо да видим дали могат да дойдат приходи от нормални пазарни механизми. Някой имаше в подписа си думи на Чърчил: "Аз не искам вие да умрете за родината, искам оня кучи син да умре за своята". Та, ако позволите да перефразирам: "Аз не искам участниците във Форума да си бъркат в джоба, искам търговецът да си бръкне в своя"
              Ама нека не храним прекалени илюзии, все пак де
              www.offnews.bg

              Коментар


              • #8
                От: Карти на Форума

                Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                "Аз не искам участниците във Форума да си бъркат в джоба, искам търговецът да си бръкне в своя"
                Информативно, известна част от участниците във Форума си вадят хляба като търговци...
                Също информативно - част от тези търговци продават труда си...

                Това - за сведение само!

                Да е ясно кой къде кому ще бърка.

                PS Досега на колеги не съм ценообразувал по крайни цени, и съм забелязал същото отношение към мен, без да имам бележка от форума.

                Коментар


                • #9
                  От: Карти на Форума

                  При нас вече дойдоха първите поръчки за карти.
                  Хайде, който иска да праща, за да даваме наведнъж по-голяма бройка.
                  Припомням какво е нужно:
                  Е-майл до tsvetkova@offnews.bg с:
                  1. Име по паспорт
                  2. Форумният никнейм
                  3. Снимка
                  Карти се издават на всички активни участници в OFFRoad-Bulgaria.com, които поискат.
                  Цената им е 4 лева. Вероятно с тях ще имаме възможност за търговски отстъпки, но към момента не можем да гарантираме това.

                  ПП: Извинете, че се повтарям, но е по-добре да се повторя, отколкото да стане недоразумение.
                  www.offnews.bg

                  Коментар


                  • #10
                    От: Карти на Форума

                    Добре де, карти като слънце, защо не сложите и отстъпката на Е-Конта с нея, вместо да се занимаваме с попълване на пратки, по интернет... ???
                    Хем по-удобно, отиваш, показваш "цъкат" на компютъра и ти казва, примерно цената ти е 5 лева за доставка, с отстъпката 3 лева...
                    Просто и удобно..
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • #11
                      От: Карти на Форума

                      Утре си правя една хубава снимка и поръчвам и аз
                      Тази идея я бях чел още като се регистрирах във форума и от тогава много ми допадна. идеята за отстапки в магазини наистина е добра, но за мене лично ще сам горд да имам такава карта, защото ще имам нещо, което да погазва, че сам член от тази общност.
                      Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Карти на Форума

                        Идеята с картите е добро начало, след това може да бъде обвързана с много неща. Но ако може да се издейства някакво намаление на горивата ще е супер, също така и това което Борис каза за Еконт.
                        Газ 69 2.4i
                        Густо майна, пътят свърши !!!
                        GSM: О895 7О6О59

                        Коментар


                        • #13
                          От: Карти на Форума

                          Аз предлагам примерно да се говори със собственици на малки бензиностанции.. Идеята ми е за развитие на средния бизнес, а монополиста да почака малко.. Лично аз мога да пробвам да осигуря отстъпка в една бензиностанция..

                          Коментар


                          • #14
                            От: Карти на Форума

                            Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
                            Идеята с картите е добро начало, след това може да бъде обвързана с много неща. Но ако може да се издейства някакво намаление на горивата ще е супер, също така и това което Борис каза за Еконт.
                            Със сигурност ще се издейства, но трябва да се отиде до управлението, примерно на Лук Ойл, като те раздават карти, за отстъпка 5 стотинки, на всички клиенти, на нас може да издействат и повече

                            Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                            Аз предлагам примерно да се говори със собственици на малки бензиностанции.. Идеята ми е за развитие на средния бизнес, а монополиста да почака малко.. Лично аз мога да пробвам да осигуря отстъпка в една бензиностанция..
                            Нали се сещаш, че малките компании, не могат да дадат отстъпка, понеже на тях чистата печалба, е в Пъти по-малка от монополистът?? Следователно, по-добре да си купуваме бензинът на нормалната цена, обявена от тях
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • #15
                              От: Карти на Форума

                              Прав си да! Между другото ако отстъпката за гориво стане факт, как ще се процедира със записването на информация в магнитната лента?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X