Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво означава "Записано"?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво означава "Записано"?

    От известно време ми прави впечатление, че докато пиша ново съобщение от време на време излиза този надпис "Записано".Какво значи това и къде се записва нещото, за което аз не съм натиснал бутона "Изпрати"?
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

  • #2
    Re: Какво означава "Записано"?

    Записва се моментното състояние на поста. Ако случайно нещо стане, след като влезете в същата тема под редактора ще има бутонче възстанови.
    То е за да можете да възстановите мнението си - докъдето се е записало естествено.

    Коментар


    • #3
      От: Re: Какво означава "Записано"?

      Ясно, а има ли начин това да се изключи?Защото по принцип нямам желание черновата която пиша да отива някъде без мое желание.Както подразбирам това отива в вашият сървър или където и да е, без значение.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #4
        Re: Какво означава "Записано"?

        Трие се автоматично и не се пази показва се единственно само на вас, дори администраторите не го виждат. Това е само с цел улеснение. При следващия презапис тя се обновява и не се правят копия.
        Лично аз не виждам нищо притеснително.

        Коментар


        • #5
          От: Re: Какво означава "Записано"?

          Притеснителното пак е по принцип, както споменах, тоест това че някои взима нещо от компютъра ми без преди това да ме е попитал дали желая.Хубаво може би щеше да е да може да се изключва тази опция и всеки да си я ползва по усмотрение.Но ОК щом казвате че няма проблем...
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #6
            Re: Какво означава "Записано"?

            Няма как софтуера да вземе каквото и да е от вашия компютър.
            Няма възможност да се изключи за определн потребител.

            Коментар


            • #7
              От: Какво означава "Записано"?

              Изключва се JavaScript за сайта и няма да праща нищо. Е, няма да работят и хубавините в редактора, но все пак избор има. При Opera примерно с F12 се изкарва бързо меню за настройки и от там с един клик се изключва или включва. Не зная (и не ме интересува) как става при другите броузери.Това съобщение е написано с изключен JavaScript и ръчно написана емотикона
              Само където липсват новите редове при превюто, ама и това си има заобикаляне

              Коментар


              • #8
                От: Какво означава "Записано"?

                пиши си черновите на WORD, най-добре на друг компютър, несвързан с МРЕЖАТА, а като мине и последната редакция е лесно - една флашка и меткаш тук
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #9
                  От: Какво означава "Записано"?

                  Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                  пиши си черновите на WORD, най-добре на друг компютър, несвързан с МРЕЖАТА, а като мине и последната редакция е лесно - една флашка и меткаш тук

                  Освен това и криптнати с RSA2048 най-малко, да до толкова не се бях замислял /много благодаря за навременната намеса/.Изтеглянето на текста докато го пиша /преди да натисна "изпрати/ си е нещо взето от моя компютър.Но аз няма да споря и за мен темата е приключена.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво означава "Записано"?

                    Да не ви се меся, ама мен тая опция ме е спасявала поне 5 пъти!!! Такъв роман бях написал и да вземе Хрома да изпише "УЖАС..." незнам си какво... добре, че беше това.
                    Така де и аз не виждам, за какво са притесненията.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    08седем9010З60
                    MAKE RALLY NOT WAR
                    Confidence in Motion

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X