Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно производителите на благинки за форума.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Относно производителите на благинки за форума.

    Здравейте колеги за тези от вас,които ме познават и знаят що за човек съм пускам тема за размисъл!Темата е трябва ли да плащам за това,че помагам на всички съфорумници да се снабдят с произвежданите от мен благинки на народни цени,които подчертавам не са ми основна дейност?Няма как без обозначението"ТП"да контактувам с вас и да продължавам да работя за Форума.Не мисля да плащам нещо,което е сътворено с помоща на много от вас и е за вас колеги.Не съм търговец а производител това,че правя "разширители" и "подложки" е хоби и не печеля от него!С уважение ваш колега скорпион.
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

  • #2
    От: Относно производителите на благинки за форума.

    едва ли има рационален начин да се отсеят тези, които работят "за ползу роду", освен ако не почнеш да ги подаряваш...... така че или вдигни цените, или затваряй сергията....... то точно заради търговски взаимоотношения форума вече не е това, което беше........романтичния му период беше......някога
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Относно производителите на благинки за форума.

      Аз мисля, че в случаи като този най-правилно е да се комуникира директно с администрацията на форума. Представи проблема лично и вероятно ще се намери форма в която да може да се продължи сътрудничеството. Все пак е ясно за всеки, че то - сътрудничеството, трябва да е взаимно - точно както ти не искаш да печелиш от продуктите които правиш, но им слагаш цена, която да покрие разходите за ток и материали, така и на форума все някой му плаща сметките, които като месечен разход са близки до тези на средно голям цех за производство....
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #4
        От: Относно производителите на благинки за форума.

        Случая с Иван е рядко изключение. Всички го познават, кой ли не му дава акъл какво и как да прави, човека сумата неща експериментира за собствен кеф и нуждите на колеги и накрая направи нужните разширители и подложки. Може би в случая е правилно да има цени за съфорумци, поръчани през форума и цени за останалите. Хем е видно какво прав и като жест на Иван за хората тук, хем е ясно как става.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #5
          От: Относно производителите на благинки за форума.

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Случая с Иван е рядко изключение. Всички го познават, кой ли не му дава акъл какво и как да прави, човека сумата неща експериментира за собствен кеф и нуждите на колеги и накрая направи нужните разширители и подложки. Може би в случая е правилно да има цени за съфорумци, поръчани през форума и цени за останалите. Хем е видно какво прав и като жест на Иван за хората тук, хем е ясно как става.
          Злати благодаря ти за топлите думи,трогна ме!Името ми е Ивайло но простено ти е все пак съм кръстен на дядо ми Иван!Не можах да разбера схемата за цени за съфорумници и останалите?Поръчки през форума и поръчки извън форума а сега де?Далеч съм от мисълта,че форума е безплатен,но как да го измислим "вълка сит и агнето цяло"туй е въпросът?Не съм наясно колко трябва да плащам на месец заради това,че колега иска да си купи от мен нещо?Има случаи,когато не ме безпокоят по два месеца.Пак ви казвам не съм тук с комерсиални цели!Просто поисках дискусия нужен ли съм на форума или не?Ако преча някому моля да ми се каже в прав текст без заобиколки!Аз нямам нищо за криене има колеги каучукари във форума,които могат да ви кажат колко костват матрици,дюзи и други екипировки нужни за направата на "тези"продукти.Лесно е да вдигна цените и да плащам на собственика на форума такса но това обезмисля според мен първичният замисъл за сътрудничество и взаимопомощ.Форума за мен е нещо свято всеки божи ден го посещавам и се радвам на силата,която излъчва!Топката е във вас!С огромно уважение СКОРПИОН 1972.
          Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
          На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
          Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

          Коментар


          • #6
            От: Относно производителите на благинки за форума.

            Пусната обява в купувам/продавам не важили ?
            Пускаш една тема в продавам и готово
            Лудак

            Коментар


            • #7
              От: Относно производителите на благинки за форума.

              Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
              Пусната обява в купувам/продавам не важили ?
              Пускаш една тема в продавам и готово
              Бате, не би трябвало да важи, поне така мисля, понеже не продава, да кажем 10 двигателя и 20 коли, а има неограничен лимит на частите.....
              Ама си е работа на "Главатарите".....
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #8
                От: Относно производителите на благинки за форума.

                Въпросът е въпрос на който може да отговори единствено администрацията на форума. Начините за връзка с нея след малко ще пусна на лично. За останалото - темата е просто излишна, понеже отговорите в нея няма как да са меродавни ако не идват от собствениците на форума.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X