Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обиди във форума

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обиди във форума

    ТОДОР ХРИСТОВ
    Старши участник| Организатор |
    | ОС || +ПЛ || ТП |
    | Модератор |



    РегистрацияFeb 2006МястоВарна, Троян, СофияПубликации3,658Точки (при гласуване)20


    От: ПРЕПОРЪКИ И ИДЕИ ЗА ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОН 2013 !

    Мнение на banjo



    Колко пъти съм ти казвал да не се изявяваш като похлупак на всяко гърне и да си чешеш езика някъде другаде...?!?
    Вземи да пораснеш и като имаш претенции за "спец по оффроуд дисциплините" (щото разбираш от всичко извън пътя) излез някъде навън да се докажеш, щото на село и по традиционните състезания вече е едно и също и явно ти е скучно...опссс...
    забравих, че караш и международното състезание "Шумен 4х4" по роднинска линия...



    С този си пост уважавания от вас Тодор Христов отправи спрямо мен едно безпочвено обвинение. Нито съм роднина с организатора на Шумен 4х4 нито имам някаква роднинска връзка. Писна ми от безпочвените му обвинения и натяквания спрямо мен и за да не става форума поле на междуличностни напатки без да има човек право да се защити срещу един "човек" с модераторски права пускам тази тема. Нека администраторите не си крият главите в пясъка а най-накрая вземат нужните мерки срещу дерибействата на хората с модераторски права. Въпросния Тодор Христов също пуска и скрита реклама на "Троян Плаза" и всички знаем че е с користна цел.
    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Специално за клас "Touring" (трябва по-сериозно име ) хотел "Троян Плаза" подарява уикенд за двама за най-атрактивно представилия се участник в този клас !
    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Наградата включва и разходка до оффроуд полигон Дълбок Дол и вечеря с Троянска сливова...няколко пъти
    Не ми пука че е ходил на Дакар, с нищо не е повече от мен или от вас. Замислете се !
    Последно редактирано от banjo; 09-05-12, 02:29.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

  • #2
    Да се накаже със сто камшика на гол гръб!

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    ... Не ми пука че е ходил на Дакар, с нищо не е повече от мен или от вас. Замислете се !
    За "пукането" ти си решаваш,но ако се замислиш......а замисли се де!
    Последно редактирано от cveti; 09-05-12, 23:16.

    Коментар


    • #3
      От: Обиди във форума

      Специалистите по играта с белязани карти не бива да мислят, че номера ще минава вечно.
      Тодор не е цвете, но в случая е прав.
      За да се разбере кой колко струва наистина трябва да се кара в състезания на запад от Сърбия.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #4
        От: Обиди във форума

        А има ли обиди в този цитат:

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Ти си бил голяма врачка ама от ония дето не познават. Не позна какво е мнението ми за хората и не слагай думи в устата ми. Харесва ти да мътиш водата както винаги ама не си уцелил човека. Чувал съм как някой е твърдял , че маховика служел да държи единствено съединителя. Моля те...... Какво си направил ти и знаеш ли от коя страна се държи отверката и гаечния ключ. Врачка, хайде де.

        ...
        Това е "комплимент" към Пламен Тенев от темата: http://www.offroad-bulgaria.com/show...=144543&page=2
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: Обиди във форума

          Уфф, пак се почва с глупостите...
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            От: Обиди във форума

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение



            С този си пост уважавания от вас Тодор Христов отправи спрямо мен едно безпочвено обвинение. Нито съм роднина с организатора на Шумен 4х4 нито имам някаква роднинска връзка. Писна ми от безпочвените му обвинения и натяквания спрямо мен и за да не става форума поле на междуличностни напатки без да има човек право да се защити срещу един "човек" с модераторски права пускам тази тема. Нека администраторите не си крият главите в пясъка а най-накрая вземат нужните мерки срещу дерибействата на хората с модераторски права.
            Да не искаш да кажеш че да си роднина на организатора на Шумен 4х4 е нещо обидно. Щото ако това искаш да кажеш, да знаеш че много хора обиди.
            Представянето на роднински връзки с организатора на Шумен-4х4,от теб, като обидно обвинение, си е директна обида и към организатора на Шумен 4х4. Като се замислиш ...

            Коментар


            • #7
              От: Обиди във форума

              Аз обида не виждам никъде, само едно прямо, макар и малко прекалено прямо и не на 100% вярно( по отношение на роднинството), мнение. Само пълним форума с глупости.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #8
                От: Обиди във форума

                Нямам намерение да вниквам по същество в спора, но:
                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                с нищо не е повече от мен или от вас.
                Това обикновено го казва някой, доброволно застанал от неприятната страна на дискусията.

                Стойността на хората е различна. Включително по отношение на Форума. Отделно, че е различна и на състезания, и на маса, и в живота.

                Коментар


                • #9
                  От: Обиди във форума

                  Гледам, веселите се тука. Ей сега се връщам, само да взема семките.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Обиди във форума

                    Няма да има семки! Напомням, че тук преценка за допустимостта на мнения, обиди и прочие се прави САМО И ЕДИНСТВЕНО ОТ МОДЕРАТОРИТЕ! Който смята, че има незабелязана такава, единствено може да пусне уведомление, има си бутон за целта.

                    Подобни мелодраматични безсмислени теми, следващият път ще донесат сериозно дълга почивка на авторът им!
                    VPetrov.photography

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X