Обява

Свий
Няма добавени обяви.

бананите

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • бананите

    Прави ми огромно вЧепатление, че бананите в този форум добиват застрашителни размери!
    Гарнирано с отказ да посещават и пишат някой от моите приятели (оттук) и познати - искам да ви запитам няколко неща (неподредени по важност):
    1. Къде мога да прочета кой за какво е получил банан?
    2. Осъзнавате ли каква загуба за форума е банването на някой потребители?
    3. Накъде точно водите форума - освен към комерсиализма де, него го усещаме!

    Сигурен съм в отговорите "къф си ти и за кфо се бориш", "плащай поддръжката на форума и тогава питай", "форума си има собственици и те решават"
    Обаче нещо ми говори (не само вътрешен глас), че тва вече нервира доста хора тук!
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

  • #2
    От: бананите

    Не се напъвай. Безсмислено е. По-зле ще става. Преди 2 години ревах да се изгонят търговците, ама нъц. И поддръжката наистина струва едни безобразни пари. Аз като чух една сумичка и спрях да рева. Таквоз е. За бананите също няма кой да ти каже. Свиквай.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: бананите

      Вчера се видях с един "банан". Баннат е завинаги...
      Готин пич е, запознахме се в нета, пуснах му линк към форума, че търсеше съвети за едни Ровъри. И така му хареса, и доби добра популярност, и му беше приятно тук... И много хора му се радваха на дивотиите.
      След като изяде "баницата" няколко пъти и накрая му дадоха "банана" реши, че не иска повече да се прави на маймуна!
      Иначе си е същия пич, просто вече няма да го има тук.

      Коментар


      • #4
        От: бананите

        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
        ... искам да ви запитам няколко неща (неподредени по важност):
        1. Къде мога да прочета кой за какво е получил банан?
        2. Осъзнавате ли каква загуба за форума е банването на някой потребители?
        3. Накъде точно водите форума - освен към комерсиализма де, него го усещаме!
        По ред на въпросите:
        1. В контролния панел на форума (софтуерно, достъп е разрешен само на определени потребители с модераторски или административни права);
        2. Да, най-често е голяма загуба за форума, когато бъде ограничен достъпа на някой, който откровено плюе по участниците тук, безпричинно се заяжда, открито нарушава правилата и т.н.;
        3. Форумът е проекция на участниците и техните мнения, докато порталът е нещо друго - там Медията има думата.

        ПП. Съдържанието на т.3 от поставените въпроси е твърде далечно по смисъл с това на т.1 и т.2, каквото е и заглавието на темата.
        Що се отнася до "вътрешния глас" (да разбираме - участници с наложена забрана, които или се опитват да се промъкнат тихомълком с нови регистрации или си търсят "говорители", които да препредават мненията им), харченето на излишни нерви по повод на форумно (не)участие не ми се струва рационално.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #5
          От: бананите

          Хе - последното, което предполагах, че ще ми пришиете е, че се "промъквам" като "говорител" на някой и препредавам нечие мнение!
          Това е брутално обвинение към мен от човек, който не познавам, той не ме познава и който се опитва да препише низшите си страсти другиму!
          Което, гарнирано със съвета на Таргата, за мен ясно показва пълната неосъзнатост на формАта на общуване тук.
          Явният завой в политиката на форума за мен е факт, явно е, че е и необратим.
          Но аз не го одобрявам и това е начина да изразя мнението си.

          Искам да сигнализирам, че въпростният Супер Модератор ме обижда в по-горният пост и
          който откровено плюе по участниците тук, безпричинно се заяжда, открито нарушава правилата и т.н.
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • #6
            От: бананите

            Не се прави на ударен.

            За бановете давам последно обяснение: "Готин пич" има много общо с "приемлив участник във Форума", но двете неща не са едно и също и не могат да бъдат. Поради естеството на бана като мярка, повечето участници не виждат за какво е той - и това е в интерес на всички страни, включително на баннатия. За себе си, обаче, след като съм видял много от причините за бан, мога да твърдя, че покрай сухото много малко мокро е изгоряло.

            Ако някой се смята за такъв мъж, че да измисли нови, по-добри правила и по-добър начин за спазването им - свободен е да създаде друг форум и да го развие. Тук правим каквото можем според това, което знаем. А знаем много и сме го доказали.

            Приносът на всеки тук, с неговите мнения е значим, колкото е значим, но не дава безкрайна тежест при вземането на решения. Съвети приемаме от хора, които споделят целите ни и могат да обосноват съвета с нещо повече от лозунги.

            Коментар


            • #7
              От: бананите

              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
              Прави ми огромно вЧепатление, че бананите в този форум добиват застрашителни размери!
              Гарнирано с отказ да посещават и пишат някой от моите приятели (оттук) и познати - искам да ви запитам няколко неща (неподредени по важност):
              1. Къде мога да прочета кой за какво е получил банан?
              2. Осъзнавате ли каква загуба за форума е банването на някой потребители?
              3. Накъде точно водите форума - освен към комерсиализма де, него го усещаме!

              Сигурен съм в отговорите "къф си ти и за кфо се бориш", "плащай поддръжката на форума и тогава питай", "форума си има собственици и те решават"
              Обаче нещо ми говори (не само вътрешен глас), че тва вече нервира доста хора тук!
              Прави ми огромно вЧепАтление, че колкото повече рекламки прави някой на собственото си форумче в нашия форум - толкова повече пищи като му спрат достъпа. Дори когато въпросният е спрян добродушно за ограничен срок, просто за да му се помогне да не си издейства постоянен в самозабравянето си.

              Нали така, Mas...ъъъ...Pinmaster ?

              Та - long story short - хубаво си играйкаме, но не се самозабравяйте в наглостта си. Не че нещо, но не винаги сме в чак толкова добро настроение. А търпението ни пък горкото - пред наглостта никакво го няма.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X