Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересно ми стана... за "ник"-овете.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Интересно ми стана... за "ник"-овете.

    Преди малко попаднах на мнение на колега с ник "turin". С едно мнение във форума и с регистрация от 23.02.2009г. В тази тема:
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=139513

    Сигурен съм, че до вчера имахме колега с този ник- но утвърден участник, с много хубави и полезни мнения... Нали не може да се дублират никове? А и усърдно потърсих в "рокер" секциите за негово мнение- не намерих. Бях и в архива... Може и да не съм имал късмет в търсенето, а може и да не съм разбрал!
    Какво стана с "наш" turin?! Един такъв- с моторджийски екип и с бели ботуши...

  • #2
    От: Интересно ми стана... за "ник"-овете.

    Да не бъркаш с "tutin"?
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      От: Интересно ми стана... за "ник"-овете.

      Две са мненията има и в тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/show...20#post1771420
      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

      Коментар


      • #4
        От: Интересно ми стана... за "ник"-овете.

        Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
        Две са мненията има и в тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/show...20#post1771420
        МАлко ни в клин, ни в ръкав, ама не разбрах какво трябва да видим там??

        Коментар


        • #5
          От: Интересно ми стана... за "ник"-овете.

          Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
          МАлко ни в клин, ни в ръкав, ама не разбрах какво трябва да видим там??
          Ми не е само едно мнението две са,малко прозвуча като спам може би ?!Извинявам се
          Както и да е,важното е да се разбере дали има добльорство в имената,но аз мисля че системата не би пуснала двама човека с един ник?
          Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

          Коментар


          • #6
            От: Интересно ми стана... за "ник"-овете.

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Да не бъркаш с "tutin"?
            Не бъркам. Проверих и с търсачката- в разширено търсене. Не излиза "turin" и това е!

            Коментар


            • #7
              От: Интересно ми стана... за "ник"-овете.

              Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
              ..
              Да бе, ама там turin няма има само един turtey дето си е много известен... Та пак продължам да съм недоразбрал...

              П.П. трийте ме...

              Коментар


              • #8
                От: Интересно ми стана... за "ник"-овете.

                Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                Преди малко попаднах на мнение на колега с ник "turin". С едно мнение във форума и с регистрация от 23.02.2009г. В тази тема:
                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=139513

                Сигурен съм, че до вчера имахме колега с този ник- но утвърден участник, с много хубави и полезни мнения... Нали не може да се дублират никове? А и усърдно потърсих в "рокер" секциите за негово мнение- не намерих. Бях и в архива... Може и да не съм имал късмет в търсенето, а може и да не съм разбрал!
                Какво стана с "наш" turin?! Един такъв- с моторджийски екип и с бели ботуши...
                Никове не може да се дублират, по-скоро го бъркате, може да са близки имената.
                LZ1PER

                Коментар


                • #9
                  От: Интересно ми стана... за "ник"-овете.

                  Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                  Никове не може да се дублират, по-скоро го бъркате, може да са близки имената.
                  За снимката която свързвах с ника- бъркам! Намерих "собственика" й.
                  А за turin- остава да си е сменил името в съответната тема за промяна на никовете, или пак да бъркам.
                  И понеже стана много объркана тема от моя страна- да завърша с:
                  Добре дошъл на колегата с ник- turin!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Интересно ми стана... за "ник"-овете.

                    Привет,
                    Имам регистрация отдавна, но просто досега само съм чел. Никът си ми е такъв откакто е регистриран, даже не знаех, че може да се променят (даже все съм имал едно наум, че тук правилата са доста и подробни, съответно може да ги сбъркам – затова може би и не съм писал, да не е излишно)
                    Добре заварил!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Интересно ми стана... за "ник"-овете.

                      Първоначално публикуван от turin Преглед на мнение
                      Привет,
                      Имам регистрация отдавна, но просто досега само съм чел. Никът си ми е такъв откакто е регистриран, даже не знаех, че може да се променят (даже все съм имал едно наум, че тук правилата са доста и подробни, съответно може да ги сбъркам – затова може би и не съм писал, да не е излишно)
                      Добре заварил!
                      Ей го на сам си призна всичко! Здрасти!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Интересно ми стана... за "ник"-овете.

                        Първоначално публикуван от turin Преглед на мнение
                        Привет,
                        Имам регистрация отдавна, но просто досега само съм чел. Никът си ми е такъв откакто е регистриран, даже не знаех, че може да се променят (даже все съм имал едно наум, че тук правилата са доста и подробни, съответно може да ги сбъркам – затова може би и не съм писал, да не е излишно)
                        Добре заварил!
                        А здравей!
                        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X