Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за нов раздел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за нов раздел

    Незнам дали е възможно или правилно нека управата да реши.Но изкането ми произлиза от факта че досега не бях застъпвал покупката ми на джип с лек автомобил.И така преди два дни си купих Тойота Авенсис и ме дразни това че за да прочета или пък да питам трябваше да се регестрирам в друг форум.А пък аз съм си фен на този и почти всичко научавам от същия .И в този си ред на мисли не може ли да се съсздаде раздел леки автомобили като съм сигурен че доста от участниците карат такива и се интересуват от такива за да обсъждаме и тях.С уважение Даниел Чобанов.
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

  • #2
    От: Предложение за нов раздел

    Ами то всички освен джипките имаме и по няколко леки коли, но нали не забравяш, че това е форум за оффроуд. Пък и в автомобилните форуми информацията е по-специализирана.
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #3
      От: Предложение за нов раздел

      Да но това е единственния форум на който съм склонен да вярвам.И в който не бълват глупости .
      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

      Коментар


      • #4
        От: Предложение за нов раздел

        Точно защото този форум е "извън пътя" в него има почти всичко, а не само офроуд, колко са секциите за офроуд и колко са останалите. Верно, ще се разрастне неимоверно, ако се вкарат и леки автомобили, но нека Венци каже има ли възможност. Ако има - подкрепям с две ръце идеята. Иначе к'во става, регвам се в автофотум и там пак си пиша предимно с никове от този, щото другите не ми обръщат внимание - новобранец, подиграват се на незнанието ми - новобранец, дори въпросите ми минават през модераторска преценка - новобранец, кому е нужно.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          От: Предложение за нов раздел

          Ако стане, модерирането в този раздел трябва да е особено строго, защото набързо ще се напълним с рацери, пили, дрифтаджии, драйфаджии и н'ам ко си още.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: Предложение за нов раздел

            То може.
            В разделите по марки отдавна се въдят теми и за леки коли от съответната марка. Е, някои марки липсват, включително моята лека кола.

            От друга страна, осигуряването на същото качество на темите ще е малко по-трудно, отколкото за джипките.

            Коментар


            • #7
              От: Предложение за нов раздел

              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              Ако стане, модерирането в този раздел трябва да е особено строго, защото набързо ще се напълним с рацери, пили, дрифтаджии, драйфаджии и н'ам ко си още.
              Съвсем спокойно ще бъдат наградени с връзка банани, изброените от теб, те си личат още като превалят Владайския баир.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #8
                От: Предложение за нов раздел

                Колеги, няма да е много лесна реализацията, но се ангажирам да помислим сериозно... Съгласен съм с аргументите, още повече личното ми впечатление е, че имаме колеги които с "обикновени" возила правят доста по-сериозни офроуд приключения от някои други с много "напилени" 4х4... Но си трябва много мислене как да стане...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  От: Предложение за нов раздел

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Колеги, няма да е много лесна реализацията, но се ангажирам да помислим сериозно... Съгласен съм с аргументите, още повече личното ми впечатление е, че имаме колеги които с "обикновени" возила правят доста по-сериозни офроуд приключения от някои други с много "напилени" 4х4...
                  Венци, но все пак офроуд (приключения), нали?
                  Аз съм с резерви към това предложение.
                  Един довод за резервираността ми е нивото на писане в авто форумите, което е потресаващо ниско, поне от тези, в които имам бегло наблюдение. Друг, съдържанието от теми, с които ще се изпълни този все пак офроуд форум.

                  За тези марки, които съществуват и при джиповете и сега може да се публикува. За други марки, които ги няма тук, еми има раздел "Други марки 4х4". Може да се помисли да се добави раздел "Други марки леки автомобили". Когато последния се разрастне толкова, че да се обособи нужда от разделянето му по марки, това ще се направи. Едно време (в началото) имаше само раздел Автомобили 4х4. Доста след това дойде разделянето по марки.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Предложение за нов раздел

                    Яро, точно модерацията ще е най-трудната част... Но пък традиция имаме, да трием можем много по-бързо отколкото може да се пише... Но се надявам да не се стига дотам... Иначе покрай Борката сега се сещам, че то май някои от актуалните днешни 4х4 май са доста по-зле отколкото някои малко по стари 4х2... Спомням си и участието на Борката на първото ни състезание където с ладичката се представи повече от отлично... До хора си е май, не до коли...

                    А и като се позамислих, че всеки от нас си има леки коли, няма причина да си забраняваме да си говорим и за тях. Но във всеки случай си много прав за трудностите. Ще е добре всички хубаво да помислим, преди да тръгнем да правим структурата...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #11
                      От: Предложение за нов раздел

                      Един раздел 4х2, няма ли да е достатъчен в началото?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Предложение за нов раздел

                        Ще стане пълна каша за нула време... То и сега има стотици теми, даже може би хиляди на тема леки коли.. Само те ако се преместят и става пълен хаос... Няма да е лесно да го измислим...
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          От: Предложение за нов раздел

                          Едно скромно разделче" Леки автомобили" както е в раздел продава.
                          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                          Коментар


                          • #14
                            От: Предложение за нов раздел

                            Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                            Ще стане пълна каша за нула време... То и сега има стотици теми, даже може би хиляди на тема леки коли.. Само те ако се преместят и става пълен хаос... Няма да е лесно да го измислим...
                            За от тука нататък?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Предложение за нов раздел

                              Те ще се натрупат доста бързо..., пък и все пак идеята е да се подреди и всичко дотук, че да е полезно все пак...
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X