Обява

Свий
Няма добавени обяви.

подписи

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • подписи

    Днес 4-10-2011г. останах неприятно изненадан след като видях подписа на Супер Модератора Яро който не е по новите правила. В самите правила пише, че нередовните подписи се изтриват от Супер Модератори. Това ако не е ГРУБО нарушение на правилата и злоупотреба с власт здраве му кажи.
    Предлагам на провинилия се Супер Модератор да му бъдат отнети правата поне за месец за да се научи да не прави повече така. Нека всички сме равни а не едни да са по равни.
    23
    Да
    39.13%
    9
    Не
    60.87%
    14

    Анкетата е изтекла.

    Последно редактирано от banjo; 04-10-11, 21:25.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

  • #2
    От: подписи

    Гласувах с ДА.
    Предлагам и 100 тояги на голо да му се ударят.

    Коментар


    • #3
      От: подписи

      И аз гласувах с "ДА" То бива нахалство, ама неговото на нищо не прилича. Жалко, че системата не ми дава да му лепна един картон....
      LZ1PER

      Коментар


      • #4
        От: подписи

        Боги, какъв според теб, е проблемът със подписа на Яро?
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          От: подписи

          НЕ е моя глас.Подписа му, е една мечта.
          Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
          ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

          Коментар


          • #6
            От: подписи

            То и като напишеш "пиши" е извън форумните правила. Преди "че" има запетая и то не само в книжовния език.
            Ако "неприятните изненади" във Вашето ежедневие се изчерпват с подписите на някой Член на форум, може би, ще е полезно да си намерите работа
            Зима иде

            Коментар


            • #7
              От: подписи

              Аз пък няма да гласувам даже. В знак на възмущение. Туй направо не е човешко.

              П.П. Предлагам ръководството да му намали заплатата от 6000 евро на 3, а отнетото да се даде на мен като представителни разходи за посрещането на Дилма Русефф в Горна Оряховица утре.
              Последно редактирано от Тихомир; 04-10-11, 21:24. Причина: допълнение

              Коментар


              • #8
                От: подписи

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled.JPG
Прегледи:1
Размер:85.1 КБ
ID:5307552
                Това е проблема. Нямаше да е проблем ако не бяха циркаджийските номера до преди четири месеца с тези подписи. Достойнство му е майката.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #9
                  От: подписи

                  Правилно !!
                  Ако иска своеволия, да си направи собствен форум!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: подписи

                    Какъв Е проблема? Размер, съдержание, нещо?
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #11
                      От: подписи

                      Вие майтап си правите. Това е сериозно нарушение и се нуждае от съответното наказание. Предлагам банани за поне 6 месеца.
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • #12
                        От: подписи

                        Аз даже предлагам да му се отнеме движимото и недвижимо имущество, без съд.
                        Към движимото не проявявам интерес, но фототехниката бих конфискувал с удоволствие.

                        Коментар


                        • #13
                          От: подписи

                          Явно колегата има предвид картинката с тойотата.
                          Вместо да остроумничите, може(знам, че не сте длъжни) някой да му обясни защо на Яро подписа е в рамките на правилата.

                          Коментар


                          • #14
                            От: подписи

                            Шест месеца пробация, кОпане на градинките край Народния театър, година без заплата, шест месеца БАН/нали ще е с мотиката така или иначе/ и после година и зайде сив цвят на ника, да чака постовете му да бъдат одобрени.
                            Стига ли или да включим и гореупомената опция със стоте тояги?
                            Голямо разпищолване от негова страна, начи...
                            Последно редактирано от maxxx; 05-10-11, 09:46.

                            Коментар


                            • #15
                              От: подписи

                              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                              Аз даже предлагам да му се отнеме движимото и недвижимо имущество, без съд.
                              Към движимото не проявявам интерес, но фототехниката бих конфискувал с удоволствие.
                              Иване договорихме се .. за тебе фотото, а за мен Тойотата Иначе по темата гласът ми е НЕ.
                              Георги Танев (0+)
                              Land Rover Discovery 1 300 TDi
                              Land Rover Club Bulgaria
                              0887 930 238, 0878 797 768

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X