Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да забраня да виждам "Статии"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да забраня да виждам "Статии"

    Здравейте,

    от няколко дни забелязвам теми, които започват като "Статия" след, което следват два реда и линк към нещо. Има ли начин да го забраня това нещо да не ми се появява, че за мен е като дразнещ спам. Губи ми и малкото време което имам за поглеждане тук.

    Благодаря.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

  • #2
    Re: Как да забраня да виждам "Статии"

    Линкът към нещо е линк към първата страница на портала ни,
    за момента няма как да се забрани - още сме в процес на настройки.

    Можеш да ползваш разширено търсене и да си запишеш критерии за търсене, тогава няма да ги виждаш.

    Коментар


    • #3
      От: Как да забраня да виждам "Статии"

      А каква е идеята линк към една и съща статия да излиза на 15 места за една вечер. Броих ги.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: Как да забраня да виждам "Статии"

        Пълна досада!!!!!!!!!!
        Докога?

        Коментар


        • #5
          От: Как да забраня да виждам "Статии"

          Погледнах първата страница (Начало)- там има 11 (единадесет) статии, 10 (десет) от които са за Катуница. Новината за частицата по-бърза от светлината, се влачи на последно място, след циганският спектакъл в десет действия.
          Като цяло: първа страница е заприличала на новинарски портал, с каквито е пълно в Мрежата. Ако това е идеята- мерси,повечето от нас са тук за друго.
          Към темите "Сратия" се отнасям като към спам.
          There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
          No wahalla.

          Коментар


          • #6
            От: Как да забраня да виждам "Статии"

            Трябва да се поддържа интерес и посещаемост.
            Много хора влизат да четът, но единици пускат нови теми.
            Така няма интерес у публиката - влизат , стоят малко и отиват другаде в мрежата...

            Богатството на форума са разнородните чишити и участници.Пазете ги, че те създават обществото и са критерии за нивото..
            СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

            Коментар


            • #7
              От: Как да забраня да виждам "Статии"

              Първоначално публикуван от pe4en Преглед на мнение
              Трябва да се поддържа интерес и посещаемост.
              Много хора влизат да четът, но единици пускат нови теми.
              Така няма интерес у публиката - влизат , стоят малко и отиват другаде в мрежата...

              Богатството на форума са разнородните чишити и участници.Пазете ги, че те създават обществото и са критерии за нивото..
              Явно съм доста тъп. ЧетА и не разбирам за какво се напълни офф форума с баластра.

              Коментар


              • #8
                От: Как да забраня да виждам "Статии"

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Явно съм доста тъп. ЧетА и не разбирам за какво се напълни офф форума с баластра.
                За да го индексира Гугъла най-отпред. За да вървят рекламите и другите аванти. Офроуда-кучета го яли. Кви приказки бяха едно време, какъв идеализъм. Станахме като вестник. Баси.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #9
                  Re: Как да забраня да виждам "Статии"

                  Здравейте,

                  от няколко дни забелязвам теми, които започват като "Статия" след, което следват два реда и линк към нещо. Има ли начин да го забраня това нещо да не ми се появява, че за мен е като дразнещ спам. Губи ми и малкото време което имам за поглеждане тук.

                  Благодаря.
                  Готово.
                  Валидно е за Какво ново и за търсачката, за всички участници.
                  Последно редактирано от Daniel; 26-09-11, 08:50.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Re: Как да забраня да виждам "Статии"

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Готово.
                    Валидно е за Какво ново и за търсачката.
                    Благодарско Дани !

                    Коментар


                    • #11
                      От: Как да забраня да виждам "Статии"

                      Ооо, и аз благодаря!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как да забраня да виждам "Статии"

                        Добре де, какво лошо има да се развие портала като медия и да се информираме оттук. Досега публикуваните новини са достоверни, обобщени, на мен ми е приятно да ги чета, на Вас защо не е, може би предпочитате известни телевизии да ви ги раздуват по тяхно осмотрение .

                        Интересно как във Форума най-голямата активност е в темата за събитията в Катуница, а тук има изказвания, че искали да четът само теми свързани с офф.Е кое е оффроуд в тази тема http://offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=126937 ?
                        ТЛК 80 4,2ТД-95г

                        Коментар


                        • #13
                          От: Как да забраня да виждам "Статии"

                          Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                          Добре де, какво лошо има да се развие портала като медия и да се информираме оттук. Досега публикуваните новини са достоверни, обобщени, на мен ми е приятно да ги чета, на Вас защо не е, може би предпочитате известни телевизии да ви ги раздуват по тяхно осмотрение .

                          Интересно как във Форума най-голямата активност е в темата за събитията в Катуница, а тук има изказвания, че искали да четът само теми свързани с офф.Е кое е оффроуд в тази тема http://offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=126937 ?
                          Понеже цитираш моя тема, нека аз да ти отговоря. Поне аз нямам нищо против форумът да се развива, дори напротив. Никога не съм и твърдял, че той трябва да се затвори само помежду офроуда, и ендурото да речем. Нека да има от всичко, а кой каквото си хареса това да чете. Статиите като идея са нещо добро, но лошо реализирано. Досега. Онзи ден цялата страница "Какво ново" беше в статии за ЦЕРН. Където погледнеш статия, статия, статия - няма място за новите постове и теми. Ей това на мен не ми харесва. Нека да съществуват, няма спор, че има интересни новини из тях, но да не се натрапват. Така, както Дани ги направи сега е много добре - който иска знае къде да ги прочете, а който не иска поне не му пречат. Приказките за телевизиите няма да ги коментирам.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Как да забраня да виждам "Статии"

                            Колеги, това което се опитваме да направим, е сложно и трудно колкото и да изглежда лесно. Това пък в момента са просто тестове и нищо повече. Не само на отделни страници но дори и отделни домейни ще се появят с една регистрация и автоматично логване... Но всичко изисква време, пари и много, много труд... Недейте прекалено да придиряте, нещата не могат да станат за един ден... даже и за месец... А онзи ден просто се появи бъг във софтуера... затова и толкова теми се генерираха автоматично... И Дани работи и през празниците за да го оправи. Моля Ви и за малко толерантност, пък даже и съпричастност към новостите... Нямаме нито безгранично време, нито финанси, още по-малко хора...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #15
                              От: Как да забраня да виждам "Статии"

                              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                              Понеже цитираш моя тема, нека аз да ти отговоря. Поне аз нямам нищо против форумът да се развива, дори напротив. Никога не съм и твърдял, че той трябва да се затвори само помежду офроуда, и ендурото да речем. Нека да има от всичко, а кой каквото си хареса това да чете. Статиите като идея са нещо добро, но лошо реализирано. Досега. Онзи ден цялата страница "Какво ново" беше в статии за ЦЕРН. Където погледнеш статия, статия, статия - няма място за новите постове и теми. Ей това на мен не ми харесва. Нека да съществуват, няма спор, че има интересни новини из тях, но да не се натрапват. Така, както Дани ги направи сега е много добре - който иска знае къде да ги прочете, а който не иска поне не му пречат. Приказките за телевизиите няма да ги коментирам.
                              Нищо против темата.
                              ТЛК 80 4,2ТД-95г

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X