Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за пояснение - от младши участник

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за пояснение - от младши участник

    Извинявайте но съм и на Ви с компютъра.
    Опитах да публикувам отговор на обява-продажба запетая тъй като нямам право да пускам обяви и получих съобщение че ще бъде одобрен от модератор и публикуван но това не се случва .
    Питането ми е ще разбера ли по някакъв начин дали съобщението ми е проверено и не е одобрено и затова не е публикувано или още се проверява или нещо друго.
    По принцип след като съм младши участник мога ли да отговарям в тема за продажба или не ..?
    Мога ли някъде да си видя съобщенията досега ?
    Успех на Всички и късмет .


    По принцип правилата Ви са малко//§§22
    За да живееш в София трябва да си софийски жител а за ди си софийски жител трябва да живееш в София
    Но баланса е много положителен въпреки това .

  • #2
    От: Моля за пояснение - от младши участник

    Колко време мина?

    Коментар


    • #3
      От: Моля за пояснение - от младши участник

      Щом постът ви бъде видян от съответния модератор и ако не нарушава с нещо правилата ще бъде одобрен и ще се появи в темата.

      Коментар


      • #4
        От: Моля за пояснение - от младши участник

        Първоначално публикуван от pti_1963 Преглед на мнение
        По принцип правилата Ви са малко//§§22
        За да живееш в София трябва да си софийски жител а за ди си софийски жител трябва да живееш в София
        Но баланса е много положителен въпреки това .
        Ще цитирам Платон, който казва, че в основата на всяка мъдрост е търпението.
        Имай търпение, спазвай форумните правила и скоро няма да се налага да чакаш за одобрение!
        Успех назапред във форума!
        Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
        Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

        Коментар


        • #5
          От: Моля за пояснение - от младши участник

          Първоначално публикуван от pti_1963 Преглед на мнение
          Извинявайте но съм и на Ви с компютъра.
          Опитах да публикувам отговор на обява-продажба запетая тъй като нямам право да пускам обяви и получих съобщение че ще бъде одобрен от модератор и публикуван но това не се случва .
          Питането ми е ще разбера ли по някакъв начин дали съобщението ми е проверено и не е одобрено и затова не е публикувано или още се проверява или нещо друго.
          По принцип след като съм младши участник мога ли да отговарям в тема за продажба или не ..?
          Мога ли някъде да си видя съобщенията досега ?
          Успех на Всички и късмет .


          По принцип правилата Ви са малко//§§22
          За да живееш в София трябва да си софийски жител а за ди си софийски жител трябва да живееш в София
          Но баланса е много положителен въпреки това .
          А вие ги прочетете, преди да ги коментирате - с шест публикации тръгнахте да продавате, че и въпросителни теми пускате.
          При следваща задочна оферта, чакаща одобрение - по правилата, дали са или не са "параграф 22", никого не държим насила тук.

          Коментар


          • #6
            От: Моля за пояснение - от младши участник

            Протестирам против менторския тон на модератора маххх.
            Ако нищо не Ви харесва можете да го цензурирате .
            Второто Ви изречение е неясно .
            ------------------------------------------
            Въпросът е има ли срок в който модератор трябва да одобри или не публикация на младши участник и ако не я одобри какво следва мълчалив отказ за публикация или някакво съобщение че няма одобрение и какво не е наред.
            Оставам добронамерен към Всички.
            Успех и късмет.

            Коментар


            • #7
              От: Моля за пояснение - от младши участник

              Ако повече четяхте в този раздел, вместо да пишете, щяхте да сте наясно например с Условията, които сте длъжни да приемете ако желаете да се регистрирате!
              Цитирам едно от тях:
              4. Приемате и се съгласявате, че администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват или отключват всяка тема и мнение по всяко време, ако намерят за уместно, без да е необходимо да обясняват причините за своето действие или бездействие.
              Благодаря за вниманието.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X