Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

    Относно така наречения Мод Maxxxxx или там какъвто му е ника:

    Публикувам обява в "Продава" Електроника, обекта на продажба са 2бр. Нетбука, употребявани. Единия от мен другия от брат ми, нуждата от тях отмина и сега искам да ги продам.....и тук почва душевния или там проблема който има "Модератора"
    Първата обява пуснах без снимки като писах, че ще сложа вечерта....беше изтрита(с триста зора разбрах защо), добре съгласих се.
    Втората я пуснах със снимки и както му е редът.....изтри я, било търговия щото видиш ли съм продавал 2бр., а бе Maxxx май не си следиш раздела, кой продава по два телефона кой по две навигации???? Нещо заяждаш ли се????

    А и другото...тоя човек си мисли явно, че като са го титулували"Модератор" може да мери с какъвто аршин се е събудил сутринта. И държи тон от рода....."нямам намерение да обяснявам повече" аз мислех, че модовете помагат, насочват и чак тогава се правят на глътнали бастун?

    Та в крайна сметка Моля, Администратора да вземе мерки и да получа извинение за този произвол! Защото Maxx брат, лесно е да се криеш зад клавиатурата..........
    Последно редактирано от Николай Шиваров; 20-04-11, 10:23. Причина: допълнение...
    --------------------------------------------------
    [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

    Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
    [/FONT]

  • #2
    От: Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

    Не че защитавам Модератора обаче вчера или предния ден имаше промяна в правилата в раздел "купува-продава" и едната промяна се отнасяше точно до това че в обявата трябва да фигурира само ЕДИН брой от дадената стока, така че....

    Аз също несъм съгласен с това ново правило но форума си е частен и управата решава клакво и как да се прави!
    Както беше казал един Хамерикански командир в един филм "Ние защитаваме демокрацията но не я практикуваме"
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

    Коментар


    • #3
      От: Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

      Ами да изтрият темите по правилата! Не да се прави на велик! Или да беше написал "колега има нови правила, прочети ги", трие и ти си мисли, че нещо ненаред с компа! Ако не му се пише да смени "професията".
      Последно редактирано от Николай Шиваров; 20-04-11, 10:45.
      --------------------------------------------------
      [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

      Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
      [/FONT]

      Коментар


      • #4
        От: Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

        Колега, ще Ви помоля да си сдържате нервите, ако желаете да получавате отговори на въпросите си.
        Два еднакви артикула в обявите няма, по простата причина, че се приема за търговия.
        Компромисен вариант е да си обявите единия, като го продадете си приключете обявата и оферирайте следващия.
        Това е едно от съобщенията, които получи участника от глътналия бастун модератор, след доста арогантен тон.
        Хубаво е който чете, да има представа не само за едната страна на монетата, понеже тя открай време е с две.
        Съобщенията до мен, написани в един и същи стил, задаващ почти риторични въпроси за нечие възпитание няма да публикувам, не са писани от мен и нямам право на това.

        п.п.комуникацията с участника е преди да се появи тази тема, пак във връзка с монетата уточнявам хронологията.

        Коментар


        • #5
          От: Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

          Дам това ЛС го получих след мои 3 за да мога да разбера защо триеш! А можеше да напишеш още първото ЛС което ми изпрати с нормален тон, и цялата тая драма нямаше да я има.
          --------------------------------------------------
          [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

          Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
          [/FONT]

          Коментар


          • #6
            От: Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

            ЕДНО, колега - едно единствено след изтриване на обявата ти за два броя.
            За снимките вчера обяснявах, пак на теб, докато ми пречеше бастуна в стомаха.
            п.п.допълнил си си поста - това е първото съобщение след като беше изтрита обявата за количество днес.Администрацията винаги може да провери думите ми.
            Последно редактирано от maxxx; 20-04-11, 11:07.

            Коментар


            • #7
              От: Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

              Без да се мешам, да попитам : четири гуми с четири джанти, как ще се броят?

              Коментар


              • #8
                От: Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

                +1, добър въпрос..
                --------------------------------------------------
                [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                [/FONT]

                Коментар


                • #9
                  От: Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

                  Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
                  Не че защитавам Модератора обаче вчера или предния ден имаше промяна в правилата в раздел "купува-продава" и едната промяна се отнасяше точно до това че в обявата трябва да фигурира само ЕДИН брой от дадената стока, така че....

                  Аз също несъм съгласен с това ново правило но форума си е частен и управата решава клакво и как да се прави!
                  Както беше казал един Хамерикански командир в един филм "Ние защитаваме демокрацията но не я практикуваме"
                  Не адвокатствам на никого, но прегледах промените, тъй като ми стана интересно как трябва да се продадат 4бр. гуми примерно при новите правила и се оказва, че не се отнася за ясички "стоки".

                  В подфорумите за автомобили, мотоциклети и АТВ, темите следва да съдържат обява за продажба само на един брой от съответното превозно средство. Теми, съдържащи повече бройки, ще бъдат третирани като опит за осъществяване на търговска дейност, темите ще бъдат изтривани, с произтичащите от това последици
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Без да се мешам, да попитам : четири гуми с четири джанти, как ще се броят?
                    Ако са за триколка или мотопед - за търговия.
                    Други въпроси, на които всеки може да си отговори сам, преди да ги напише?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

                      Добре де ;Пенчо ония ден продадох 4 гуми ( благодарение на форума ) без Макса да ми се кара.
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • #12
                        От: Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

                        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                        Добре де ;Пенчо ония ден продадох 4 гуми ( благодарение на форума ) без Макса да ми се кара.
                        Явно не всички казуси са еднакви. Ако имам радиостанции, какъв е лимита? А чорапчета за петромакс?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Модераторските разбирания....на Maxxxxxx

                          Колеги, моля да прекратите празнословието. Уважаемият колега Модератор Maxxx, е упълномощен да прецени коя обява е допустима и коя не! Никой не Ви дава право на дискусия по темата. И напомням, че ако някой има конкретни оплаквания, ги отправя в Лично съобщение до мен. Всякакви публични дискусии ще му донесат БАН!
                          VPetrov.photography

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X