Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си трием ЛС?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да си трием ЛС?

    Направи ми впечатление, че редица участници във форума са достигнали лимита си на ЛС, незнам умишлено ли не ги трият, или не знаят как?
    Реших да обясня.
    Ако искате да изтриете всички получени ЛС, кликате върху бутона Съобщения, горе вдясно на браузъра до потребителското ви име, после кликате Вх.кутия, отварят ви се всички получени ЛС. Скролнете до най-долу, там има прозорче със заглавие Контрол Папки и под заглавието пише: Входящата кутия съдържа ..... ЛС. Изчисти папката. Кликате върху надписа Изчисти папката и всички ЛС се изтриват, така ще може да получавате нови ЛС.
    Ако искате да изтриете само някой ЛС, в реда на съответното ЛС най-вдясно има малко квадратче, кликате върху него, ЛС се маркира, кликате триъгълничето вляво на бутон Избрани съобщения, отваря се падащо меню, посочвате Изтрий и се изтрива само това ЛС, което сте маркирали. Бутон Избрани съобщения се намира долу вдясно след всички ЛС, които сте получили.
    Последно редактирано от Жулиета; 16-04-11, 21:00.
    Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
    Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

  • #2
    От: Как да си трием ЛС?

    Аз сьм един от виновните. Гледам опитвала си да пратиш ЛС ама било пьлно. Мьрзел...
    Ще разчистя, пробвай пак.
    /в началото на Май имам човек идва до София. Да носи нещо..?/
    Поздрави на семейството!
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #3
      От: Как да си трием ЛС?

      Процедурата е доста тромава и досадна. Не виждам какво пречи да има бутон Изтрий. Трябва ли да се влиза в 15 подменюта за толкова елементарно нещо.
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #4
        От: Как да си трием ЛС?

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        Процедурата е доста тромава и досадна. Не виждам какво пречи да има бутон Изтрий. Трябва ли да се влиза в 15 подменюта за толкова елементарно нещо.
        Съгласен съм с droba! Доста "медитирах" докато открия бутона за изтриване. Няма ли начин "бутона" да е в главното меню..?!

        Коментар


        • #5
          От: Как да си трием ЛС?

          Жулиета, видя ли сега, отвори работа на мъжО /вместо да отиде за риба сега ще трябва да бори форума...
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #6
            От: Как да си трием ЛС?

            То да си изтриеш Л.С. е като да си изгориш писмата.
            После се сещаш да питаш нещо, някой дето сте си говорили преди 1 година, ала си загубил връзка.
            По-добре да си направим папка Л.С. на компютъра да ги прехвърлим там и след това да трием.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • #7
              От: Как да си трием ЛС?

              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
              То да си изтриеш Л.С. е като да си изгориш писмата.
              После се сещаш да питаш нещо, някой дето сте си говорили преди 1 година, ала си загубил връзка.
              По-добре да си направим папка Л.С. на компютъра да ги прехвърлим там и след това да трием.
              Прави си Ники!
              Аз не получавам много лични, само 32 са ми засега при 250 позволени и не съм била в ситуация да решавам дали да трия или архивирам, но си прав!
              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

              Коментар


              • #8
                От: Как да си трием ЛС?

                Архивирането на ЛС е предвидено от менюто за работа със съобщенията.



                Избира се удобния за потребителя вариант и ЛС отиват вкупом в архивен файл в компютъра.
                После, ненужното се изтрива.
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • #9
                  От: Как да си трием ЛС?

                  Входящата кутия съдържа 18 съобщения. Вие имате 18 съобщения записани, от общо ХХХХХХ позволени.
                  (Изчисти папката)

                  Има си такъв бутон - намира се при статистиката за съобщения - там със зелената и червената лентичка. изтрива съобщенията в папката в която се намирате,

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как да си трием ЛС?

                    Ако искате да архивирате всички получени ЛС, най-отдолу на прозореца, когато отворите Входящи съобщения има следниия текст:
                    Изтегляне на всички лични съобщения като:
                    XML | CSV | Текст


                    Кликате с мишката върху Текст и се изтеглят на посочено от вас място върху дисковото пространство на личния ви компютър.
                    Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                    Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X