Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFroad-Bulgaria е вече с тема за мобилни устройства

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: OFFroad-Bulgaria е вече с тема за мобилни устройства

    До една седмица кирилицата ще работи - евентуално.
    А това, че не те връща не знам от какво може да е ???
    при мен работи нормално ???

    Коментар


    • #17
      От: OFFroad-Bulgaria е вече с тема за мобилни устройства

      Привет,
      Ползвам форума от iPad и iPhone. Честно казано, мобилната тема не ми носи никакво удобство, защото не е оптимизирана, така че дори и на телефона се мъча за да мина в нормалната тема. А това не е лесно. Скролвайки надолу (на телефон главната страница на мобилната тема отнема доста скролване, което е крайно скучно) за да стигна до този под-форум и да отворя тази тема за да натисна http://www.offroad-bulgaria.com/forum.php?styleid=4 и да се измъкна. Линка Full Site не работи и ме праща в началото на самият сайт и при обратно връщане във форума пак съм с мобилната тема.

      По-лошото е, че това ми се случва всеки път и след като ползвам веднъж форума от мобилно устройство после на всяко друго устройство ми излиза мобилната тема и трябва да се занимавам с изключването и.

      Дали няма възможност мобилната тема да не е на autodetect, а да има poo up или линкче някъде за да се активира доброволно. Така няма да има нужда да се дебъгва този проблем, за което съм сигурен, че време няма.

      Иначе си представям едно светло бъдеще, в което ще мога да качвам снимки директно докато съм в планината с телефона си. Сега го правя но във Facebook и подобни мрежи, а мисля че някой от нещата, които се случват биха били интересни най-вече в контекста на този форум.
      Mitsubishi SpaceGear 2.4

      https://www.instagram.com/balkanseverywhere/

      Коментар


      • #18
        Re: OFFroad-Bulgaria е вече с тема за мобилни устройства

        В момента темата не е аутодетект - точно заради тези проблеми
        очаквам в най скоро време да е изчистена.

        Иначе си представям едно светло бъдеще, в което ще мога да качвам снимки директно докато съм в планината с телефона си
        Аз също

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X