Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане А не заяждане.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане А не заяждане.

    Бях наказан с бан или банан нема значение истърпях си наказанието . Та и аз да се извъргалям на мегдана като МАГАРЕ както казва Бат Чавдар и бях наказан заради , това че беше ми насадено мнение или мислене на колега по ноговата логика и мислене ако не съм прав нека Венци Петров да пусне истритата тема ,не че искам да се докажа че съм прав а искам да си взема поука от грешката .
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

  • #2
    От: Питане А не заяждане.

    Толкова ли ? , сложно попитах че чак няма одговор макари като химици и хакери като Ясен одговор по зододената тема .
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • #3
      От: Питане А не заяждане.

      Не знам дали ще получиш отговор, ама що не си погледнеш правописа/дори и заради него след 4 години присъствие пак си за картон/?
      Когато жена ти пишеше през профила ти/тя преди теб беше на лов за цитрусови плодове, респективно ги намери/, постовете бяха иди-ела грамотни.
      Семейното щастие търпи и ангажименти, предполагам да си ме разбрал, ...

      Коментар


      • #4
        От: Питане А не заяждане.

        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
        Не знам дали ще получиш отговор, ама що не си погледнеш правописа/дори и заради него след 4 години присъствие пак си за картон/?
        Когато жена ти пишеше през профила ти/тя преди теб беше на лов за цитрусови плодове, респективно ги намери/, постовете бяха иди-ела грамотни.
        Семейното щастие търпи и ангажименти, предполагам да си ме разбрал, ...
        Адаш за кривописа май сме се разбрали . За другото ние си го знаем само ние двамата МОЛЯТЕ НЕ МЕ ПРЕДАВАЙ ПО НЕ ТИ .
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • #5
          От: Питане А не заяждане.

          Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
          Адаш за кривописа май сме се разбрали . За другото ние си го знаем само ние двамата МОЛЯТЕ НЕ МЕ ПРЕДАВАЙ ПО НЕ ТИ .
          С риск да те засегна, не те предавам, отделно, че не знам какво си знаем само ние двамата.
          А за кривописа, ще дойде на стража някой нов модератор и ще спази правилата точ в точ/и ще е прав ако ги спази, аз също бих, но засега, заради утвърден участник предпочитам диалога/.
          Желая ти лека вечер, ако искаш тази тема да я съживим утре.Утрото/вечерта/мъдростта и т.н.Не сме деца да си пишем поговорки, смисълът е разбираем.

          Коментар


          • #6
            От: Питане А не заяждане.

            Да , запетая и след нея буквата И САМО НИЯ ДВАМАТ СИ ГО ЗНАЕМ ЗА КРИВОПИСА .И като преди да чакаме друг модератор според заложените правила на форома не съм ништо повече од съштия ранг учасници от този фором повече за да не бъда наказан. И не сме деца . Адаш ако има нешто да вметнеш или допълниш към пос 1 благодарство .
            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

            Коментар


            • #7
              От: Питане А не заяждане.

              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
              С риск да те засегна, не те предавам, отделно, че не знам какво си знаем само ние двамата.
              А за кривописа, ще дойде на стража някой нов модератор и ще спази правилата точ в точ/и ще е прав ако ги спази, аз също бих, но засега, заради утвърден участник предпочитам диалога/.
              Желая ти лека вечер, ако искаш тази тема да я съживим утре.Утрото/вечерта/мъдростта и т.н.Не сме деца да си пишем поговорки, смисълът е разбираем.
              И най вече це те послушам за УТРОТО ПРАВП СИ лека и мека . Поздрави .
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • #8
                От: Питане А не заяждане.

                Темата се исчерпа , поради това моля да бъде хвърлена в АРХИВ да поясня ако някой колега съм го засегнал или обидил лично ПУБЛИЧНО СЕ ИЗВИНЯВАМ .
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X