Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

    Искам да пусна една темичка,но немога да кача снимките.

    управление на прикачените файлове>>>добавяне на файлове>>>маркирай файлове(маркирам снимки от десктопа)>>>качване на файлове>>> ФАЙЛА НЕ СЕ КАЧВА, А СРЕЩУ НЕГО МИ ИЗЛИЗА ЧЕРВЕНА УДИВИТЕЛНА.

    И друг път съм качвал такива снимки снимани с Нокията ми и е нямало проблем!

    Моля помагайте!
    Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
    ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

  • #2
    От: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

    Пробвах и с Google Chrome и с Internet explorer - не става с нито един от двата браузера.
    Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
    ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

    Коментар


    • #3
      От: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

      Не се притеснявай, проблемът не е в "твоя телевизор".
      Ако ползваш някъде в интернет-пространството услуга за "складиране" на снимки, ги прикачи там и после ги "вмъкни" в темата. Ако нямаш, свържи се с отговорния модератор на раздела, в който желаеш да пускаш тема, за да може примерно той да свърши това от твое име, ако наистина е толкова спешно.

      ПП. А, настоящата тема не е за този раздел, а по-скоро за тук: Правила, работа с форумите, FAQ, FTP ...
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • #4
        Re: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

        Оправено!!!

        Коментар


        • #5
          От: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

          При мен това ставаше когато ме бяха налазили буби от едни руски сайтове....след обезпаразитяване всичко си е нормално
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            От: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

            Готово,браво че го оправихте
            Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
            ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

            Коментар


            • #7
              От: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

              Отново същия проблем - ЧЕРВЕНИТЕ УДИВИТЕЛНИ пак се появиха!!!
              Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
              ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

              Коментар


              • #8
                Re: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

                При мен работи нормално !!!

                Коментар


                • #9
                  От: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

                  Получи ми се проблем не мога да премахна форматирането на текста,бутона не работи,всички други са изправни,някой ако може да ми помогне.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

                    Кое форматиране по точно не работи?
                    Кой бутон?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

                      Където пиша текста, отговор на темата,първият бутон в ляво АА има на него червен хикс,като сложа мишката на него пише премахни форматирането на текста но не действа и не мога да премахна червения хикс,качвам снимки чрез управление на файловете защото така ми е най лесно,не разбирам от компютри и по друг начин не мога,преди качвах снимки и всичко беше успешно но сега не става като натисна добавяне в текста снимката излиза като цифри и букви а преди излизаше малка с моливче и после си я оправях,Чинела ми каза да ползвам този бутон и съм готов но той не ми действа,пратих му лично съобщение но явно не е влизал във форума и не го е прочел,затова търся помощ от други колеги.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

                        Дай да почнем едно по-едно. Бутона АА с червен хикс, вляво е картинка. Няма как да махнеш червения хикс и защо да го махаш. Бутона се използва по следният начин:
                        Ако си удебелил текста, наклонил си го или си го подчертал и го маркираш, натискайки бутон АА, на текста се премахва удебеляването, подчертаването или наклона.
                        Можеш да качиш снимка в бързия отговор на темата като кликнеш върху иконата между глобуса и филмовата лента. Прилича на картина. Появява ти се процорец, маркираш снимката, която искаш да качиш от компютъра, кликаш изпрати файла и тя се добавя в мнението ти.
                        Дано се справиш.
                        Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                        Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                        Коментар


                        • #13
                          От: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

                          За качването на снимки правя следната процедура,управление на прикачени файлове,добавяне на файл от компютъра,добави в текста,само че като добавя снимката излиза като цифри и букви,буквите са на Английски който не разбирам,а преди снимката излизаше като малка картинка с моливче и вече като цъкна на нея излизаха някакви екстри среден малък пълен размер цъках на пълен и като натисна изпрати отговор всички снимки се подреждаха една под друга в размера който съм направил предварително 800-600,сега като натисна изпрати се получава товаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05426.JPG
Прегледи:2
Размер:240.6 КБ
ID:5287013Чинела ми каза да ползвам този бутон АА,ползвах но нищо не стана,последните постове на тази тема ми е дал някакъв ориентирhttp://forum.offroad-bulgaria.com/sh...e=105,сега ще пробвам и по новия начин.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

                            Пробвах и този начин нищо не става,пише моля въведете URL адрес на вашето изображение,поставям мишката на снимката от компютъра тя посинява и толкова и във полето където иска URL адрес остава празно цъкам ОК и всичко изчезва,не мога да разбера защо е толкова сложно направено качването на снимки във форума,трябва ли да ида на курс по компютърна грамотност,по същият начин който описвам по горе съм правил репортаж с около 25 снимки и мнения по тях и всичко беше успешно,аз съм прост човек теста ми на интелигентност е някъде около нулата,едвам изкласих средно образование.Днес става 5ти ден от както правя опити от 19ч до 00ч изгоряха ми очите да се взирам в екрана и никакъв резултат.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Не мога да качвам снимкиии - Спешно!!!

                              Прочетох и една друга тема,имам лимит от 42.43 мб от 4.00 гб да не би да имам там проблем,и старите прикачени файлове трябва ли да ги изтрия.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X