Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Facebook

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Facebook

    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    Няма такова нещо. Даваш "disable" на всичко съдържащо "facebook" и драмата приключва. На телефона имам поне 4 страници (екрана) с "disabled" ювини...
    Оф, имам AdBlock, но при по-грубо пипане удушава важни функции на полезни сайтове. А не ми се занимава да губя време и с това да разучавам и пазене от шибания Фейс. Поне да не бяха чак толкова досадни и агресивни, иначе не ми пречат. Отварям инвестора деба, и чакам да зареди некадърния им JavaScript генериран с незнайно колко тежка технология. Само и само да ми даде безценния шанс да се запиша наедно с другите харесали тийнове.
    (№$@#*&№*№$%@#№&№%@# !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
    Koe не си ползвал колега, Андроид или това rootkit /каквото и да значи/?
    Понеже не ми трябва чак такава мобилност, заритал съм 3 смартфона из нас. Нямам устройство с Андроид, и засега не ми трябва. Руткит значи да бърникаш из ОС на места, дето за забранени за простия юзверг. Някога тая ОС беше с изцяло отворен код. После я затвориха за "наше добро".
    Примерно едно от най-дразнещите неща у Фейса е неговата задължителност напоследък. "Ако беше много хубаво - отдавна да са ни го краднали американците!"
    Последно редактирано от Rabin; 06-03-13, 21:39.

    Коментар


    • От: Facebook

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      Що я повдигате тая тема?
      Покрай "Но-сурат" бях забравил, че и ние сме се навели.
      Вальо, виноват! Ама... как да устоиш на възможността, да харесаш преди всички други това, че някой е умрял... Няма да се повтори!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Facebook

        Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
        Оф, имам AdBlock, но при по-грубо пипане удушава важни функции на полезни сайтове. А не ми се занимава да губя време и с това да разучавам и пазене от шибания Фейс. Поне да не бяха чак толкова досадни и агресивни, иначе не ми пречат. Отварям инвестора деба, и чакам да зареди некадърния им JavaScript генериран с незнайно колко тежка технология. Само и само да ми даде безценния шанс да се запиша наедно с другите харесали тийнове.
        (№$@#*&№*№$%@#№&№%@# !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


        Понеже не ми трябва чак такава мобилност, заритал съм 3 смартфона из нас. Нямам устройство с Андроид, и засега не ми трябва. Руткит значи да бърникаш из ОС на места, дето за забранени за простия юзверг. Някога тая ОС беше с изцяло отворен код. После я затвориха за "наше добро".
        Примерно едно от най-дразнещите неща у Фейса е неговата задължителност напоследък. "Ако беше много хубаво - отдавна да са ни го краднали американците!"
        Tи добре обясняваш, но това първото дето го написа, че не се маха изобщо не е вярно! Затова и попитах какво имаш впредвид, сега разбрах, че нещо ти е убягнало и ако си го чул от някой, да знаеш, че не е така. Фейсбука се маха след обикнивен ънинстал и след това не оставя никакви следи в Андроида!
        LZ1PER

        Коментар


        • От: Facebook

          Ама.......... господа... моля ви се!
          Известията от Фейсбук при Андроид се спират по най-лесен начин от настройките на приложението. Какви са тия руутвания ????
          Отваряте го-->цъкате горе в ляво-->скролвате най-долу и търсите Privacy Settings(лични настройки)-->избирате го и търсите Notifications(Известия)-->избирате го и махате всички тикчета. Това е всичко.
          А ако става въпрос изобщо за приложението Фейсбук и махането му от телефона, какво пречи просто да не се логвате, ако имате регистрация и ви пречи?
          "Хакването" се нарича руут(root) и дава права да се бута и "бърка" навсякъде в телефона. Системни файлове и т.н.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • От: Facebook

            Априори признавам, че не съм прав. Но за последното Галакси ли говориш, че четох как се надуваха колко хубаво вградили Фейса. Един колега ми показва летящи статуси, после ми показа 3D снимки. Нито успя да обясни кое им е обемното на снимките, нито кое му е хубавото на Фейса. Човекът просто беше хепи, че е направил невероятна инвестиция в нов смартфон. Аз в такива случаи спирам да разпитвам повече.
            За рутването са ме подвели от един друг форум, в момента не ми се рови за точното мнение с линк.
            А ако става въпрос изобщо за приложението Фейсбук и махането му от телефона, какво пречи просто да не се логвате, ако имате регистрация и ви пречи?
            "Хакването" се нарича руут(root) и дава права да се бута и "бърка" навсякъде в телефона. Системни файлове и т.н.
            A, да де, спи ми се, говоря за същото. Няма махане шибания Фейс, вграден е "безплатно".
            Последно редактирано от Rabin; 06-03-13, 22:26.

            Коментар


            • От: Facebook

              Ето едно хубаво решение за Windows - как да се отървем от сурат-тефтера:
              С Notepad отваряте:
              Папка: C:\Windows\System32\drivers\etc
              Файл: hosts (без разширение е)

              На последния ред добавяте:
              Код:
              127.0.0.1    www.facebook.com
              и записвате файла.

              След това няма да имате изобщо връзка към сурат-тефтера.
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • От: Facebook

                Когато се опитвам да се свържа с фейсбук ми се показва това App Not Setup: The developers of this app have not set up this app properly for Facebook Login.
                Какво да направя
                Само глупакът разбира от всичко.

                Коментар


                • От: Facebook

                  Не пипай нищо. Ти си щастливец.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • От: Facebook

                    Добре няма да пипам нищо.
                    Само глупакът разбира от всичко.

                    Коментар


                    • От: Facebook

                      Първоначално публикуван от hambitu Преглед на мнение
                      Когато се опитвам да се свържа с фейсбук.......
                      Като свършиш със Сурата си почисти пощата, че е пълна и не можеш да получаваш повече лични съобщения.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • От: Facebook

                        Мдаам! Adblock plus върши чудна работа. Бързо се отварят страници. Ето колко работи блокира (освен Фацето):





                        п.п. Ако не се вижда:
                        - на първата снимка са 4
                        - на втората 63 (даже докато пиша това са се пръкнали още 4).
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X