Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

    скоро имаше предложение зад никовете да се вижда кои се крие,ако се покажат всички на светло доста такива теми ще отпаднат.все пак повечето от нас сме тук с определена цел и интереси които ни обединяват така ,че е краино време тези които не сте да се покажете.Искам да се обърна към модераторите за решение на проблема с сянките.мисля ,че не е трудно да се вземе решение.
    ПАВКО
    0888802068

  • #2
    Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

    Даите да измислим някакъв начин да се знае кои е истински и кои никои не го е виждал.
    Това да не пречи на човека да пише мнения а еи така информативно.
    Ето например аз Тридент съм го виждал. Дърпахме заедно един бял РейджРовър. Добре де тои го дърпаше аз гледах.

    Коментар


    • #3
      Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

      Това ми севижда малко трудно и неосъществимо Щото някой някой е виждал, но някой друг някой не е вуждал(к'во изречение). Пламене аз съм те виждал, но Кольо от Каспичан НЕ
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #4
        Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

        Кольо сигурно е забравил. Аз го помня.
        Кое ти се вижда трудно.
        Под аватара ти да пише например Реален участник.

        Коментар


        • #5
          Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

          Еми малко ще е безполезно защото един може да те е виждал а друг не! Но ако предположим че това се направи под другите какво ще пише? Киборк ли??? Според мен ролята на тази функция сега се поема от подфорума "персонална информация" Реалните хора там са си постнали данните! Виж във форума има 5000+ души, а в тази тема доста по малко Така мисля аз!
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #6
            Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

            ако не беше Закона за защита на личните данни, можеше да се регистрират потребители само с/у копие от ЛК или Свидетелството за Управление
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

              Това с личните карти няма как да стане (приемам го като шега), но мисля, че може да се направи задължително изписването на име и фамилия, преди или след ника, или пък да се пише в подписа, и задължително да се пише от кой град е участника.

              ПП:Тези предложения имам аз, всичко което съм написал е моя гледна точка.
              99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
              It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

              Коментар


              • #8
                Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

                Струва ми се че нещо не можем дасеразберем за какво говорим Но по последните два поста. Е тук: http://www.modelistika.com/ имат така да се кажа "правила на играта". Всеки в подписа е длъжен да напише имената си. Ако НЕ - има доста строга модерация! Но товаспоред мен трбява да се приеме най-вече от админите. А за града от който всеки е - и според мен това поле при регистрация трябва да е задължително.
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • #9
                  Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

                  Наистина не е лошо да измислим нещо което да помогне да се отсее спама и другите безмислени брътвежи както и да се знае зад кой ник-какъв човек стои.Защото ето че се появява някой си и почва да пише глупости и упреци-днес за лебедки,утре за нещо друго.Най лошото е че въпросният юзър до сега не е качил никаква снимка от документ с който е купил въпросната лебедка

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

                    и аз не съм от хората, които биха се крили зад анонимността си затова имам снимка в профила си имам и частична информация за себе си и тя е непълна защото уви всичките ми занимания са он роуд

                    Да се познават всички е трудно защото сме от различни места и едва ли до момента има събитие на което да присъстват всички.
                    Форума го четат хора, които са във офф-роуда или тези на които им е интересна темата - не мисля, че има друга основна идия, която събира поначало регистрираните участници. След джипките идват и всички останали теми и интереси, общи за голяма част от съфорумници.

                    ако идеята ми е да си запазя анонимността има много начини да го постигна - значи ли това, че не са ми интересни темите във форума

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

                      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                      Даите да измислим някакъв начин да се знае кои е истински и кои никои не го е виждал.
                      Това да не пречи на човека да пише мнения а еи така информативно.
                      Ето например аз Тридент съм го виждал. Дърпахме заедно един бял РейджРовър. Добре де тои го дърпаше аз гледах.
                      Аз например съм виждал само един от участниците във форума , но това не значи , че не съм "истински". Що се отнася до това да се допускат ли анонимни регистрации , мисля , че това не може да се избегне. Има хора , които по една или друга причина не желаят да бъдат разпознавани и в същото време са сериозни участници вър форума. Всичко опира до съзнанието и възпитанието. Иначе прикрити зад анонимността е много лесно да се хвърлят обиди и да се правят квалификации , често без покритие. Остава единствено администраторите да следят (въпреки ангажираността си) за такива индивиди и да ги ограничават по някакъв начин. За себе си съм поел някаква отговорност с ника си и с предоставяне на известни лични данни.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

                        Не говоря за имена лични дани местоживеене и темподобни глупости които всеки може да си измисли. Говоря за това дали участника е реален или виртуален демек анонимен. В последното няма нищо лошо но първото е плюс.
                        Щом Тихомир познава само един човек нищо не пречи този човек да каже да познавам го. Въпроса е дали гаранта е познат от някои друг реален. Та така... Правим група реални участничи и Там където пише Утвърден участник или Активен участник добавяме едно реален.
                        Защо ли обаче още не виждам тази идея как ще се осъществи. Като гледам колко хора са писали в персонална информацие ми се струва че начина не трябва да е същия.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

                          На въпроса:
                          Да се допускат ли тук анонимни регистрации?
                          Твърдо ДА

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

                            Всички от София ,които искат да станат реални участници да минат да си напомпат гумите при Голди!

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Да се допускат ли тук анонимни регистрации?

                              По някои форуми има бутон "докладвай"
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X