Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Открадната Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Открадната Витара

    Здравейте, колеги,откраднаха ми колата през нощта на 12.10.2020г. от паркинга пред дома ми,
    гр. София, жк. Люлин1, бл. 004, вх. А
    Колата е Сузуки Витара СА4426КХ, 1.6 8в. 1993 г. Испанка, черна, къса база,
    дневни светлини,преден лед бар долу под бронята, фар за заден ход отзад до куката за
    теглене, VIN:VSE0SJV6C00047958.
    Ако някой нещо разбере, моля Ви!
    Добрин Марков, 0888 466 771
    Поздрави на всички!

    Днес, 14.10.2020г. към обяд от полицията ми казаха,че витарата е засечена в 05часа на
    12.10 в северната тангента в посока Костинброд / Нови искър.
    За съжаление точно в това направление преди 2 месеца е изчезнала друга витара, без
    вест до сега.
    Последно редактирано от dobmarkov; 14-10-20, 12:49.

  • #2
    Вероятно са някои лапертии и са я взели да си начешат хормоните . Огледай из околностите по запустелите места , надявам се скоро да я намериш .
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • ivo-police
      ivo-police коментира
      Редактиране на коментар
      А да не си на всека манджа мерудия ...спри се малко .Верно скучно е на село.На Люлин запустелите места са след Костинброд ако това знаеш къде е.

    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Аз проблем нямам , това е форум и всеки може да си изказва мнението към всяка една тема !

  • #3
    Вчера или днес, не помня, карах след една черна Витара. До куката на теглича имаше бял четвъртит лед фар?
    Снощи пътувах по маршрут Хр. Ботев - Т. Александров - К. Величков - България - Кумата. Днес пътувах Черни връх - Цариградско шосе - Горубляне - Самоков - София околовръстното - Черни връх към Драгалевци. Не помня кога и къде, впечатли ме фарчето отзад. Може да не е била твоята или снощи да съм карал след теб.

    Коментар


    • #4
      Съболезнования.Ще хвърлям по едно око (и аз съм в Люлин).
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • #5
        Съболезнования ! Масово се крадат евтини джипки без каско напоследък, особено Мицубишита, Витари и т,н...За чаркове естествено...
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #6
          На моята Витара фарът отсад е кръгъл, самоделен ЛЕД. На задното стъкло вляво има голямата кръгла лепенка на OFFRoad-Bulgaria.
          Благодаря за съпричастността Ви.

          Коментар


          • #7
            Те местните ченгета "не знаят" в Костинброд, къде се разкостват автомобили за части.....След 6 месеца ще получите от "прикриватурата" писмо: "Поради изтичане на законните срокове и възрастта на МПС-то ПРЕКРАТЯВАМЕ предварителното производство във връзка с чл. едикойси и чл. едикойси......"Да влезе убитият...." В какво КОЧИНА живеем......От подобен "опит" ви го пиша, за съжаление.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X