Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднат Голф 2

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откраднат Голф 2

    Черен голф 2, С8497МВ.
    GTI 16v, колата от гаража.
    Ако някой го види, моля да се обади на 0888 220804 - Камен.


    Официално обявявам награда: 1500 лв. за точна информация!

    Откраднат е от Дианабад на 17.05.2008г. пред бл. 5!

    Ето и цялата тема от ФВ форума. http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=91716

    Колата е уникат, колегата е много свестен. Който може да помогне! Благодаря ви предварително!

  • #2
    До: Откраднат Голф 2

    Късно видях темата.Писал съм вече там.Мисля,че го видях този Голф днес.Дано се намери...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      До: Откраднат Голф 2

      Чета Голф-форума.... и се пълня с ярост. Аз също пускам на мои познати номера и снимките. И ако тоя **************** се разхожда по улиците, няма как да не са проследи. Верно, че и голфчето е пъргаво.. Извинявам се за, Офф-а, но колко върви едно такова голфче, на почти 20 години?

      Коментар


      • #4
        До: Откраднат Голф 2

        Първоначално публикуван от Suzuki_Sj410 Преглед на мнение
        Чета Голф-форума.... и се пълня с ярост. Аз също пускам на мои познати номера и снимките. И ако тоя **************** се разхожда по улиците, няма как да не са проследи. Верно, че и голфчето е пъргаво.. Извинявам се за, Офф-а, но колко върви едно такова голфче, на почти 20 години?
        Върви.Даже доста добре.Моя е 115 коня,а GTI-ката се опитваше да се опъва.Сметай че е отрязало над 80% от джиповете от тези години.А и доста от съвременните...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          До: Откраднат Голф 2

          Май има и двойки по 136 коня. Зависи каква е.

          Коментар


          • #6
            До: Откраднат Голф 2

            А като жълтици? На колко горе-доле се оценява?
            П.п. Идващата седмица съм на лов за Голф-а!

            Коментар


            • #7
              До: Откраднат Голф 2

              139...KR-ите са по толкова.Сметай...А G-60-тката е 160 коня.От ония години още.Това е доста сериозен автомобил.Аз не случайно...Лошото е ,че заради многобройните си почитатели и скромните цени,се кара почти от всеки...с всичко произтичащо от това...Но нека всеки да си има собствено мнение...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                До: Откраднат Голф 2

                Първоначално публикуван от dobrinb Преглед на мнение
                Черен голф 2, С8497МВ.
                GTI 16v, колата от гаража.
                Ако някой го види, моля да се обади на 0888 220804 - Камен.

                Официално обявявам награда: 1500 лв. за точна информация!
                Откраднат е от Дианабад на 17.05.2008г. пред бл. 5!
                Ето и цялата тема от ФВ форума. http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=91716
                Колата е уникат, колегата е много свестен. Който може да помогне! Благодаря ви предварително!
                Понеже колегата е бързал, не е качил снимки. Тези, до които може да се достигне в посочения по-горе форум като гост са доста малки, но дават обща представа за въпросния фолксваген голф. (вж. по-долу)
                Ако някой членува и в горния форум - нека качи тук и по-големи снимки, за да могат колегите да се ориентират не само по номера (все пак това е доста разпространен автомобил по пътищата и е малко неудобно да се взираме във всеки срещнат - може да изпаднем в ненужни конфликтни ситуации).
                И дано да се открие този автомобил и да бъде върнат на собственика му. А и извършителите да бъдат заловени, а от там - каквото повелява закона.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от nickbochev; 18-05-08, 22:54. Причина: корекция в изписване на дума
                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • #9
                  До: Откраднат Голф 2

                  Ето:










                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    До: Откраднат Голф 2

                    Колега, дано да имаш автокаско.Мисля че ще го пръснат за части, едва ли някой го е взел за каране.
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #11
                      До: Откраднат Голф 2

                      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                      Колега, дано да имаш автокаско.Мисля че ще го пръснат за части, едва ли някой го е взел за каране.
                      Колега,прочетете цялата тема във WV-форума,и ще видите,че колата се кара из София...Дори колегатa Нинджа 1 я е засичал...Така че има шанс да се намери.А колко болка има в постовете на собственика,явно я обича много.Аз лично ще се оглеждам,защото ме трогна.Засека ли го,карам след него и се обаждам на 166А наградата я давам за нови органи и животоспасяващите операции на крадеца(бъбреци,далак,,черен дроб,зъби и др.)
                      Последно редактирано от бат'Марто; 19-05-08, 00:05.
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • #12
                        До: Откраднат Голф 2

                        Награда.Бе,то да се намери,аз награди не ща...Яд ме е че я видях случайно,ама не знаех...по-късно прочетох темата...
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • #13
                          До: Откраднат Голф 2

                          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                          Колега,прочетете цялата тема във WV-форума,и ще видите,че колата се кара из София...Дори колегатa Нинджа 1 я е засичал...Така че има шанс да се намери.А колко болка има в постовете на собственика,явно я обича много.Аз лично ще се оглеждам,защото ме трогна.Засека ли го,карам след него и се обаждам на 166А наградата я давам за нови органи и животоспасяващите операции на крадеца(бъбреци,далак,,черен дроб,зъби и др.)
                          Ти му събери пари, пък аз ще направя така, че да се изхарчат по предназначение. Мисля да му счупя и едната ръка, така че ще трябва и гипс.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #14
                            До: Откраднат Голф 2

                            Здравейте колеги.Аз разбира се ще се оглеждам и за този автомобил,но имам следното предложение.Модератора да създаде заключена тема с препоръчителни съвети за поведение при изчезнал автомобил,при опит за изнудване на пострадалия от кражбата и т.н.

                            В тази връзка препоръчвам 2-3 неща ,които ги знам от опит.
                            1.жалба за откраднатия автомобил да не се пуска в РПУ а директно в СДВР,защото в районните има по-голяма вероятност към крадеца да тръгне информация че колата вече се издирва.
                            2.срещу примерна сума от 50 лв. познат таксиметров шофьор да пусне инфо по радиостанцията на колегите си и така няколко стотин таксиметрови водачи ще се оглеждат обикаляйки всяко кътче на населеното място.По този начи преди години ми намериха кола и стояха до нея,до пристигането ми.Дори имаше опция да ми доставят водача "пакетиран",което е НЕдобър вариант.
                            3.При искане на откуп правилното поведение на собсвеника е да "писне" незабавно в СДВР,там момчетата знаят какво да правят,повярвайте ми,въпреки че и там има недобросъвестни от време на време.
                            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Откраднат Голф 2

                              Аз нямам нищо против "пакетите". Щом няма кой друг да се погрижи, ще трябва ние да свършим тази работа.

                              Почти няма автокрадец, дето да не е хващан. Защо са на свобода е съвсем друг въпрос.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X