Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Открадната Vitara- CA1326PK

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Открадната Vitara- CA1326PK

    Здравейте колеги, на 28.04.2015 от жк. Люлин ми откраднаха Vitaratа къса база, 1.6 бензин , син цвят с черен покрив (твърд покрив), предният номер се намира на панорамнота стъкло... Ако някой има информация за колата ще съм много благодарен... БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ !!!!

  • #2
    От: Открадната Vitara- CA1326PK

    Първоначално публикуван от angel_m19 Преглед на мнение
    Здравейте колеги, на 28.04.2015 от жк. Люлин ми откраднаха Vitaratа къса база, 1.6 бензин , син цвят с черен покрив (твърд покрив), предният номер се намира на панорамнота стъкло... Ако някой има информация за колата ще съм много благодарен... БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ !!!!
    Снимки намират ли ти се? Или някакви особености - там чукнат стоп или нестандартна броня, сещаш се. Аз така или иначе хвърлям по едно око на Витарите наоколо - просто по навик от Витарското време, но са си доста вече и ако има някоя по-забележителна особеност, би помогнало сякаш?
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #3
      От: Открадната Vitara- CA1326PK

      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
      Снимки намират ли ти се? Или някакви особености - там чукнат стоп или нестандартна броня, сещаш се. Аз така или иначе хвърлям по едно око на Витарите наоколо - просто по навик от Витарското време, но са си доста вече и ако има някоя по-забележителна особеност, би помогнало сякаш?
      За съжеление нямам снимки.. Особеностите са една седалка отзад, на таблото от пред има едно малко вентилаторче.. Други особености няма освен номера за който съм казал. Приятен и успешен ден !
      Благодаря ти колега !!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X