Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обир на апартамент (може би поредния) Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обир на апартамент (може би поредния) Варна

    Здравейте вечерта на 11-12 март бяхме обрани. Стана докато спим проникнали са през балконската врата в дневната а ние спяхме в спалнята която е отдалечена с коридор. Взели са три лаптопа Сони Ваийо, Аисер (кафяво бежов цвят(, И делл с счупен монитор. Два телефона. Ученическата чанта на детето най-вероятно да изнесат лаптопите. На чист късмет са ударили и златните накити на жена ми.( доста цени два пръстена с диаманти нисък карат и един с по голяма стойност и по голям диамант някаква марка. Като пари кеш само 180 лв са намерили, моите документи с пари си бяха не пипнати. (явно не са ги видели)
    Единия телефон е не мн срещан модел CAT S 50 закупен преди месец от вънка. Така че ако някои попадне на инфо да пише някои ред а аз ще почерпя. Оказа се че в последния месец не сме първите изгорели в квартала.
    като цяло си е късмет че никои не е станал от децата за нещо докато са били вътре. Ако бях станал аз или жената едва ли щяхме да сме в новините само с това че са ни обрали.

  • #2
    От: Обир на апартамент (можеби поредния) Варна

    Ти си дал достатъчно инфо, за да знаят за какво да се върнат...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      От: Обир на апартамент (можеби поредния) Варна

      На кой етаж е апартамента?
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #4
        От: Обир на апартамент (може би поредния) Варна

        Съжалявам за лошата новина!
        Искам да попитам- с каква дограма сте?

        Коментар


        • #5
          От: Обир на апартамент (може би поредния) Варна

          ПВЦ са прозорци и врати. а етажа е е втори но не е труден има една козирка пред терасата.

          Коментар


          • #6
            От: Обир на апартамент (може би поредния) Варна

            Първоначално публикуван от fozi^ Преглед на мнение
            ПВЦ са прозорци и врати. а етажа е е втори но не е труден има една козирка пред терасата.
            Колега съжалявам за случилото се, но при положение,че сам казваш че достъпа не е труден - защо не си взел защитни мерки ? Поне дограмата секюрити обков да и беше сложил като си я слагал... не,че и това е гаранция,че не няма да влезат...

            Коментар


            • #7
              От: Обир на апартамент (може би поредния) Варна

              Каквито мерки си взел- взел си, сега ще вземеш други. Пусни си жалба в Районното и си дай IMEI-те на лаптопите и телефона. При лаптопите е "Мишън импосибъл", но при телефона, може и да сработи. Преди това трябва да си блокираш СИМ- картите, ако си имал някъде по устройствата записани пароли за интересни места като e-pay, pay-pal и т.н. трябва да ги смениш ВЕДНАГА, с ПИН-кодове на кредитни и дебитни карти- също... Мамка му, отвратително е! Все едно че го преживявам отново. Върна ме три години назад. Седни и обмисли, това което са видели у вас и това, което вече е тяхно, как би могло да ти навреди още повече. Вземи съответните мерки и не пиши за това в общодостъпни форуми. Посъветвай се с доверен човек, ако трябва.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X