Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднато колело Specialized Status.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откраднато колело Specialized Status.

    За съжаление ми се налага да пиша в тематаднес 25.11.2013г в района на Дружба 1 бл.9 вх около 14.30 -15ч,откраднаха колелото ми Specialized Status - цвят черно-зелен Л размер с бял боксер рейс,бяла седалка ,червени педали дмр и червена главина хоуп доста цъка,ако някой го е забелязал или има информация къде в дружба може да се намира ,или места където да проверя да пише, или звъни на 0888908746 -Иван
    Нямам снимки но изглежда по този начин ,това не е снимка на моето колело слагам я информативно .Основните разлики са кормилото е рентал ,гриповете някакво оди износени,лапа стрейт лайн къс а отдолу със спейсъри за лапа шаман рейсинг сиви,спирачки шимано слх доста надрани лостчета с бели маркучи ,курбели слх с фса плоча и чевени болтове шаман рейсинг,педали дмр чевени,водач шаман рейсинг бял ,предна глави хоуп златиста ,задна хоуп чевена доста шумна,шини отпред алекс рим супра бх черна, отзад лазер дх черна.

  • #2
    От: Откраднато колелото , Specialized Status .

    Последно колелото е зaбелязaно нa лъвов мост в 13:34 26.11.2013г., нa лъвов мост нa спиркaтa до СПГТ (Софиийскa професионaлнa гимнaзия по туризъм). Момчето беше с кaчулкa, високо около 1.80, може и повече не съм сигурен.Беше слaбо момчето.

    Коментар


    • #3
      От: Откраднато колелото , Specialized Status .

      Всеки ден минавам с колелото около този район, ще се оглеждам !

      Коментар


      • #4
        От: Откраднато колелото , Specialized Status .

        Ще се оглеждаме.
        И аз търсяhttp://www.offroad-bulgaria.com/show...82#post2293782
        TOYOTA LJ70 3D Common Rail
        TOYOTA BJ40 3.5D
        Венци 0887551059

        Коментар


        • #5
          От: Откраднато колело Specialized Status.

          Следи "продавалника".На мой познат му свиха колелото във Варна,и след три дни излезе на обява във Перник.
          0884 987 137
          В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

          Коментар


          • #6
            От: Откраднато колело Specialized Status.

            Нещо зачестиха напоследък, четирима души ми се оплакаха само миналата седмица, че са им гепили возилата, единият е и модератор тук.
            Явно има акция, не знам дали не е провокирана от нарастващия брой пришълци от юг-югоизток.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Откраднато колело Specialized Status.

              Ако някой живее в кв. Сименово ,София ще съм му благодарен ако се оглежда или има идея къде да се поразходя да проверя ,има ли заложни някъде по квартала.Получих някаква информация ,че може да се опитват до го продадат в района.

              Коментар


              • #8
                От: Откраднато колело Specialized Status.

                Един приятел се оказа ,че имал актуална снимка на колелото ми и я прати .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X