Обява

Свий
Няма добавени обяви.

откраднат пикап с ремарке и шейна от к.к Боровец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • откраднат пикап с ремарке и шейна от к.к Боровец

    ИЗДИРВАТ СЕ!!! Този джип и тази шейна бяха ОТКРАДНАТИ на 09.01.2013г. от к.к. Боровец!!! Моля ако някой ги е видял или има някаква информация да се обади на телефон 0889508517! Благодаря предварително!!!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo.jpg
Прегледи:1
Размер:32.5 КБ
ID:5998912
    МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

  • #2
    От: откраднат пикап с ремарке и шейна от к.к Боровец

    Пристигнах на този ден но по пътя не видях такава кола.Пътувах от София
    only 4 x 4,sim AWD

    Коментар


    • #3
      От: откраднат пикап с ремарке и шейна от к.к Боровец

      От снимките не виждам шейната каква е.

      Коментар


      • #4
        От: откраднат пикап с ремарке и шейна от к.к Боровец

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020808.JPG
Прегледи:1
Размер:162.9 КБ
ID:5447425това е шейната колеги !

        Коментар


        • #5
          От: откраднат пикап с ремарке и шейна от к.к Боровец

          Колега според мен тоя хубав пикап вече е заминал за Сирия , в момента джугалите дават луди пари за пикапи слагат им от зад картечни установки , наскоро един приятел се върна от там и ми вика гледам едни хубави джипове всичките без рег. табели ама с български годишни винетки и стикери за ГО и преглед .
          нещо джабазите са се активизирали и са акцентирали към джипове дълга бази и пикапи наскоро един прител му изчезна Л200 и от мвр-то му казали край забравиго заминало е за войната в Сирия и то изчезва не от софия ами от една ловна хижа в троянския балкан.
          Дано се намери успех ти пожелавам

          Коментар


          • #6
            От: откраднат пикап с ремарке и шейна от к.к Боровец

            Първоначално публикуван от zaks_1984 Преглед на мнение
            Колега според мен тоя хубав пикап вече е заминал за Сирия , в момента джугалите дават луди пари за пикапи слагат им от зад картечни установки , наскоро един приятел се върна от там и ми вика гледам едни хубави джипове всичките без рег. табели ама с български годишни винетки и стикери за ГО и преглед .
            нещо джабазите са се активизирали и са акцентирали към джипове дълга бази и пикапи наскоро един прител му изчезна Л200 и от мвр-то му казали край забравиго заминало е за войната в Сирия и то изчезва не от софия ами от една ловна хижа в троянския балкан.
            Дано се намери успех ти пожелавам
            И не само джипки и пикапи. Имам един познат сириец, пътува всеки вторник за там с коли/ 6+1/ ванчета. Купува ги от Горубляне, и там на Турската граница със Сирия има пазар за коли! Дано твойто не е отпрашило натам колега.
            0899278323-0877500798

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X