Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

    Здравейте Колеги! Преди всичко Честита Коледа на всички! Не вярвам че ще се намери в така "добре почистените" варненски улици,но все пак... На 21-ви към обяд като паркирах пред блока забелязах ,че ми го няма предния номер.бях ходил преди това до пазар "Чаталжа".Тръгнах пеша по обратния път ,но уви не успях да го намеря.Отидох до 2-ро районно управление и там дежурния офицер ме разпита и пуснаха номера за издирване.Ако не се намери следва пререгистрация.Номера е В7689РК.Моля ако все пак някой случайно го е намерил да ми звънне - 0888212067 - Георги.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00083.jpg
Прегледи:1
Размер:217.3 КБ
ID:5996257

  • #2
    От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

    Благодаря на колегите които разгледаха темата.От днес съм вече с нови номера.Моля темата да бъде затворена.Ако някой се интересува от това какво се прави ако ти изчезне регистрационния номер ще ви разкажа.Благодаря още веднъж.
    Поздрави

    Коментар


    • #3
      От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

      Казвай , че с нашето хоби, не се знае кога ще се забъркаме в същия филм.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

        Тук ли , или да направя нова тема.

        Коментар


        • #5
          От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

          Пиши тук, няма нужда от нова.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

            Ще напиша тук , но моля ако трябва да се премести за да не пречи на колегите с по-тежки проблеми.
            Така-на 21ви или на 22ри декември,когато във варна имаше "снежец" и улиците бяха "много добре изчистени" като паркирах пред нас на 22ри на обяд забелязах , че ми го няма предния номер.честно казано малко се 'шашнах' и около 2-3 часа обикалях по местата където бях минавал да го търся.уви , не успях да го намеря.тогава отидох до районното мвр/2-ро районно във варна/.по късно от разни други форуми разбрах , че трябва да се отиде в районното където смяташ , че си го загубил.в моя случай съвпаднаха районното по местоживеене и там където смятах че съм го загубил.там изчаках около час да се освободи дежурния офицер за да ме разпита-трябва да си носиш талона на колата.описва се кога си разбрал,къде си ходил,къде предполагаш , че е паднал и други от този род и след това пускат номера за издирване.ако си с колата можеш да се примолиш да ти дадат малко аванс за да успееш да си прибереш колата до в къщи,тъй като след това на всяка камера ще излизаш като издирван номер.след това пак трябва да се отиде до районното за да се пусне молба до началника да ти издадат удостоверение за пред кат за пререгистрация.в моя случай 22ри ме разпитаха и пуснаха номера за издирване и тъй като бяха празници отидох да пусна молбата на 27ми.пише се свободен текст , плаща се 2.50лв + 2лв за превода/точно пред 2-ро районно има някакъв клон на банка или нещо подобно/.молбата се оставя на полицая който е на пост на вратата.удостоверението , ми казаха , че ще е готово след 7 работни дни. тука искам да кажа ,че съм много доволен от отношението на всички полицаи и служители на второ районно - варна.между другото забравих да кажа ,че при разпита си оставяш координатите и евентуално ако номера го открият трябва да ти се обадят.в такъв случай отпадат по нататашните главоболия.аз реших да поизчакам малко и отидох за удостоверението днес рано сутринта-започват работа в 0830.отидох с друга кола до там.удостоверението беше готово.от там до в къщи.взех ладата и към кат.между другото ме предопредиха , че въпреки бележката от мвр не можеш да караш колата.аз рискувах и от "левски" по околовръстното ,от газостанциата на младост нагоре и както и да е стигнах до кат без проблеми.там бях към 0900часа.нареждайте се направо на опашката за канала и след това идете да попълните документите.аз направих грешка първо да попълня документите и след това на опашката-разликата е поне 10тина коли преди теб и още 2-3 часа повече загубено време.попълване на документите-7,40лв.става бързо-носете си голям талон,гражданската и после вътре питат и за платен данък.след това се нареждате на опашката за канала и въпреки ,че работят два , става много бавно.12 часа точно влязох вътре на канала/пускат по 3-4 коли/.тогава казаха ,че от 12 до 13 са в обедна почивка.има едно барче до оградата на кат-там може да хапнете и между другото там има тоалетна -толкова време се чака там -една тоалетна няма.както и да е-в 13часа вдигнах капака свериха номерата на двигател,рама,офицера се разписа/не ме караха да минавам валяците-тя колата ми е нова и е минавала преглед август , а следващия е през 2014та/.документите се оставят на гише 2 на офицера.след това трябва да си свалиш останалия номер-ако не можеш сам завърташ колата от другата страна и тези дето слагат номерата ти свалят номера.с номера отиваш на гише 4-там вече офицера е занесъл твоите документи и те викат по име.след това те пращат на гише 11-банката-плаща се-64лв.връщаш се на гише 4 - занасяш квитанцията дето си платил-на гърба ти написват кой ще ти е новия номер.излизаш отвън и чакаш да ти излязат номерата-слагат ги на една масичка заедно с талоните/големия и малкия/.след около 30мин. са готови-вкарваш пак колата и ти слагат номерата и си взимаш талоните.в кат приключих около 1430.след това отидох до застраховките - аз съм към евроинс -там ми направиха придатък към гражданската и каското вече на новите номера.остава да отида до данъчното и там да обявя новите номера.не знам дали трябва да се сменя и стикера за прегледа.те нали сега дават едни талони след прегледа-там е със старите номера.смятям за сега да карам така ,а пък като отида на преглед 2014та ще видим.утре ще си нитовам добре номерата за да нямам повече такива проблеми.надявам се ,че съм бил полезен.още веднъж се извинявам ако мястото на това което съм написал не е тук.
            поздрави на всички
            георги

            Коментар


            • #7
              От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

              Голям филм. Благодаря.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

                Е колко да е голям? Колкото регистрация на новозакупена кола.
                Като ми откраднаха предния номер на астрата преди няколко години и аз минах по почти същата процедура. Ама не бях изненадан-всичко си беше като при нова регистрация.
                С изключение на минаването през канала.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

                  Преди седмица в Карнобат за около 2 часа изчезнаха номерата на 6 коли(това само за два часа ,не се знае до сутринта колко са били) ,на кой само преден на кой и двата ,даже имаше един човек дошъл на гости от Пловдив и той без двата.Единия от късметлиите беше мой приятел ,аз ходих с него до кат за смяна на номер ,ноооооооо канал се минава .
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

                    Ммм да, то си е близко до акъла, че процедурата е като регистрация .
                    Е все пак ще е полезно за някой/и

                    А канал... аз до сега в КАТ Враца никога не съм минавал на канал . Говорим за валяци, спирачки и т.н. като технически преглед.
                    Това което гледат са били номер рама, двигател, светлини дали са изправни и туй то. Пожарогасител само питат, че се предполага да имаш заверен, ама то на входа в една стаичка правят заверка.
                    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

                      При смяна на номерата в КАТ пишат новите номера на талона за преглед и слагат печат, така важи до когато си е маркирано, обръщайте внимание на това при смяна на номера
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • #12
                        От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

                        Здравейте,
                        на мен не ми написаха новия номер в талоните от прегледа.ще проверя когато ми остане време как е и ще ви пиша.
                        поздрави

                        Коментар


                        • #13
                          От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

                          Здравейте,
                          Днес следобяд минах през кат-варна и там полицая който е преди каналите ми каза ,че не трябва нищо да се прави повече.в талоните от прегледа е написан номера на рамата така че нямало да има проблеми ако ме спрат.ходих и до данъчното-трябва да се отиде до изчислителния център-гише 17,информация ,с големия талон.служителката сравнява данните и веднага променя регистрационния номер в компютъра.
                          аз предния номер вече съм си го прихванал с два нита плюс две дълги болтчета.
                          това е от мене
                          поздрави

                          Коментар


                          • #14
                            От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

                            Първоначално публикуван от gtamahkyarov Преглед на мнение
                            Здравейте,
                            Днес следобяд минах през кат-варна и там полицая който е преди каналите ми каза ,че не трябва нищо да се прави повече.в талоните от прегледа е написан номера на рамата така че нямало да има проблеми ако ме спрат.ходих и до данъчното-трябва да се отиде до изчислителния център-гише 17,информация ,с големия талон.служителката сравнява данните и веднага променя регистрационния номер в компютъра.
                            аз предния номер вече съм си го прихванал с два нита плюс две дълги болтчета.
                            това е от мене
                            поздрави
                            Когато е продупчен номера не е ли невалиден вече?
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • #15
                              От: Загубен или откраднат преден регистрационен номер В7689РК

                              когато ми ги слагаха попитах дали мога да си ги прихвана допълнително.те даже ми предложиха да ми завият самонарезни винтове.казаха ми че на бялата част може.а и аз забелязвам че на доста коли са допълнително захванати.
                              поздрави

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X