Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повреден Jeep Grand Cherokee 1993; 4.0L в планината района на село Кипилово Сливенско с възрастен 76 годишен водач. сам

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повреден Jeep Grand Cherokee 1993; 4.0L в планината района на село Кипилово Сливенско с възрастен 76 годишен водач. сам

    Повреден Jeep Grand Cherokee 1993; 4.0L в района на село Кипилово Сливенско с възрастен 76 годишен водач. сам. Човека има малка къща там в махалата и на отиване колата умряла



    Мой много близък роднина на 76 години е закъсал в планината до един път. колата е на бензин и газ и не иска повече да пали. намира се на равно място на един малък хълм, но за да я качи пътна помощ трябва да се свали с теглене по стръмен горски път.
    След хълма макадамов нелош път е на 500 метра, а асфалтовия за село Боринци е на 5,5 км.
    Няма кой да му помогне. (едно на ръка е , че е направил глупост да иде в тази жега там и то сам )

    Моля, ако някой от района на Сливен има ресурс да му помогне и да го свали. до макадамовия път или до асфалтовия за да го вдигне пътна помощ.
    Ще покрия разходите. аз съм в София и немога да реагирам с подходящ джип.

    Данни:
    закъсал човек: Стефан, телефони: 0888201552, 0876771428
    GPS координати на закъсалата кола: 42°55'45.10"N 26°15'54.67"E


    Връзка с мен: 0888712710 Пламен


  • #2
    Успяхме да ремонтираме колата по телефона с голям зор, но запали, тръгна!!!!.

    Моля, модератора да изтрие темата.

    Благодаря!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X