Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инициатива за спасяване на плажа ИРАКЛИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    иракли и действия

    здравейте,

    аз също съм къмпингар и ми е болно като гледам какво става по нашите плажове. Относно иракли - не знам дали сте се събирали и предприето ли е нещо, но:
    1. Идеята за организиран протест, с ноти до БГ и Европейски институции е много добра.
    2. БНТ - Ренета Николова - води предаване "Не на КОРУПЦИЯТА" - защо не влезете в контакт с нея. Преди време тя беше наградена като "МИС АНТИКОРУПЦИЯ". А покраи нея има и други журналисти, които съм сигурен също ще се включат.
    3. Ако не се лъжа има подготвен проектозакон за строежите по ченоморието. НЕ знам дали е минал 1-во четене или не, но от толкова много хора тук , вероятно има някой с познати в парламента. Вътрешна информация винаги е полезна.
    4. Лоби и групи за натиск. Както се казва интереса клати феса - помислете за това какви контакти имате и как могат да ви бъдет полезни. Идеята ми е следната - вземете дори само 1 човек, който е в политиката и го накарайте да повярва че той самият има интерес ИРАКЛИ да си остане девствено. Другото сам ще го свърши.
    5. И не на последно място. НЕ СЕ ОТКАЗВАЙТЕ. ЩЕ има хора, които ще искат да помогнат , но само на думи. Други ще изнасят на гърба си и тях. Нека това не ги демотивира. Всеки да помага кой с каквото може - някой разполаг с повече средства, други - с време или идеи. КОмбинирайте ги така, че да работят и да получите резултат.
    НЕКА СПАСИМ ИРАКЛИ!
    The Knowledge is Power, The Knowledge is NOT a Crime!
    LZ1LZZ

    Коментар


    • #32
      Общинският съвет на Несебър да не дава разрешение за строителство на курортно селище в Иракли, докато регионът не се урбанизира и не бъдат изградени всички комуникации - това свое предложение огласи вчера кметът на града Николай Трифонов.
      ....
      Несебърският парламент трябва да вземе решение по назряващия скандал със застрояването на част от екологичната черноморска територия около нос Емине на сесия на 30 юни.
      ...
      След реституция собственици са променили предназначението на земята.
      ...
      От вчера депутати от Бургас са отворили подписка в защита на Иракли.
      ...
      Иракли, като част от екорегион от 22 000 дка, влиза в Европейската екологична мрежа "Натура 2000"...



      вестник "ТРУД" петък, 23 юни 2006г

      Коментар


      • #33
        Re: иракли и действия

        Първоначално публикуван от tech07
        5. И не на последно място. НЕ СЕ ОТКАЗВАЙТЕ. ЩЕ има хора, които ще искат да помогнат , но само на думи. Други ще изнасят на гърба си и тях. Нека това не ги демотивира. Всеки да помага кой с каквото може - някой разполаг с повече средства, други - с време или идеи. КОмбинирайте ги така, че да работят и да получите резултат.
        НЕКА СПАСИМ ИРАКЛИ!
        Е последно, ше правим ли нещо
        или ше си постваме весниците ...
        Да живей куманизъма!

        Коментар


        • #34
          ееееееее добре.......
          извинявай

          Коментар


          • #35
            Re: иракли и действия

            Първоначално публикуван от balkanjiata

            Е последно, ше правим ли нещо
            или ше си постваме весниците ...
            Ами някой трябва да поеме организацията. По-напред имаше предложение за организиран протест и други меропроиятия. Не е лощо като идея. Ако наистина тук има такова ядро от хора, които са в тясна комуникация и поддържат контакт - това е още по лесно осъществимо. Само някой трябва да се нагърби със задачата. Според мен....
            The Knowledge is Power, The Knowledge is NOT a Crime!
            LZ1LZZ

            Коментар


            • #36
              http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=904597
              RB Patrol Team

              Коментар


              • #37
                EEEEEEEEEE ше идем НАЛИ
                Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                0884837709
                0878383528

                Коментар


                • #38
                  ТОВА Е ПОДПИСКА ЗА СПАСЯВАНЕ НА НАШЕТО ЧЕРНОМОРИЕ! Колкото повече хора се подпишат толкова по добре!!!

                  http://tavana.sc7.biz/irakli/index.php#1

                  Коментар


                  • #39
                    Айде пак "българска работа"

                    "Иракли" е със статут на защитена местност където е забранено строителството. Изведнъж някой решава да строи и прави всички които искат да запазят природата на маймуни



                    Сега трябва един куп хора да протестират и да се ангажират институциите за да се спази законността
                    Понякога наистина не мога да разбера какво всъщност става тука
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #40
                      Това е ясно и никой не го оспорва, въпросът е кой го е разрешил сега строителството?
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #41
                        Първоначално публикуван от quadra
                        Това е ясно и никой не го оспорва, въпросът е кой го е разрешил сега строителството?
                        Доколкото знам, общините дават разрешенията за строителство.
                        Ако се тръгне назад по поредицата от събития съм сигурен че всичко ще е законосъобразно
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • #42
                          Абе едва ли, гаранция няма да се намери нужния документ или човек...
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X