Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С молба за помощ!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С молба за помощ!!!

    Позволявам си да се намеся във вашия форум, защото едно малко дете има нужда от спешна помощ. Пускам Ви линк, за да можете да се запознаете с цялата информация около проблема и начините, по които много хора се опитват да помогнат ! http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=98860.0
    Прочетете го, МОЛЯ ВИ!

    Благодаря сърдечно на Венци и Пламен, че ми позволиха да пусна тук тази тема!

  • #2
    Принципно ми е писнало от подобни мошейнически пинизи на безкруполни хора, но случая не мисля че е такъв! Никой няма да обеждавам да помогне, но ако си направите труда да прочетете темата, мисля че и вие ще искате да помогнете на малкото момиченце.

    Аз превеждам помощ още в понеделник!

    Коментар


    • #3
      Re: С молба за помощ!!!

      Първоначално публикуван от pipiole
      Позволявам си да се намеся във вашия форум, защото едно малко дете има нужда от спешна помощ. Пускам Ви линк, за да можете да се запознаете с цялата информация около проблема и начините, по които много хора се опитват да помогнат ! http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=98860.0
      Прочетете го, МОЛЯ ВИ!

      Благодаря сърдечно на Венци и Пламен, че ми позволиха да пусна тук тази тема!

      Здравейте, аз се казвам Севдалин Михнев и съм представител за България на английската фондация "Hope For Chidren" - Надежда За Децата. Моля свържете се с мен на тел. 0898/690969 за да отпуснем необходимите средства за детето. Информация за нашата организация и личния ми телефон майката може да получи в дома за деца без родители в Трън, който е един от многото ни проекти в БГ. Може също така да погледнете и сайта ни http://www.hope-for-children.org/

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от sabin
        Принципно ми е писнало от подобни мошейнически пинизи на безкруполни хора, но случая не мисля че е такъв! Никой няма да обеждавам да помогне, но ако си направите труда да прочетете темата, мисля че и вие ще искате да помогнете на малкото момиченце.

        Аз превеждам помощ още в понеделник!
        Наистина факт е, че много хора злоупотребяват! Затова "благотворителност" е мръсна дума в БГ

        Коментар


        • #5
          Отново се включвам за да изкажа моето недоумение. Предложих на майката на Вики нашата фондация да дари необходимата оставаща сума като за целта се уговорихме да се видим вчера за да видя документите които тя има и да попълним изискваните от фондацията ни формуляри. От тогава вече втори ден няма никаква вест от нея. Не познавам жената и не искам да засегна никого, но си мисля, че когато човек е в нужда би приел всякаква помощ. Станалото ме кара да си напрявя извода, че тези хора или нямат нужда от помощ или не могат да докажат, че наистина имат нужда. Поради явно проявената незаинтересованост оттеглям предложението фондация "Надежда за децата" да финансира операцията.

          Коментар


          • #6
            Не искам да засегна никого, не съм запознат с конкретната ситуация, но много често нещата в тези сърцераздирателни истории не са чисти уви...
            Аз лично познавам Севдалин и знам че е кристално чист и много човечен, но явно отсрещната страна не е...
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Мда. А кво толкова, просяк си е професия. Само дето е особено гнусно, когато правят така и забъркват деца. Макар че има и по-тежки случаи. Цялата "палестинска кауза" е тъкмо това.
              Такива трябва да ти убиват. Като лъжливото овчарче. Ама като в училище трябва да се учи Азиз а не народните приказки - ей го ...
              Не че диагнозите предполагаха възможност за лечение, ама айде да не го удряме на медицински цинизъм.

              Коментар


              • #8
                За да приключим темата ще ви уведомя, че в крайна сметка майката е събрала сумата "на дребно" т.е. по малко от много различни хора и институции. Това е станало след публикуване на тази молба в почти всички БГ форуми, както и след репортажи в медиите. За мен остава непонятно защо не взе приготвените от нас 8000лв. а предпочете да продължи да занимава общественоста докато ги събере "на дребно"?!
                Въпреки всичко пожелавам на детето успешна операция и скорошно оздравяване!

                Коментар


                • #9
                  Момчета, аз съм жената на klimatron и с pipiole сме заедно в един форум-аз съм pipi67. Аз също съм в течение на проблема с Вики и останах изненадана от случилото се с Hope of Children
                  Сега написах една бележка на една от майките във фондацията и се надявам да получа отговор, които веднага ще публикувам тук.
                  Не ми се ще да оставаме и оставате с впечатление, че сме ви подвели.

                  Това е моята бележка, когато получа отговор, ще я публикувам веднага.

                  Здравей!
                  Първо те поздравявам за успешната акция, в мен остана едно топло чувство, че ако някоя от нас закъса, ще има кой да помогне!

                  Искам да обсъдя с теб нещо не много приятно, но мисля , че подомни неща не трябва да осават недоизказани.
                  Тъй като аз проявих активност в отчетната на Септемврийки, затова и една от майките се обърна с недоумение към мен- става дума за мама pipiole, която е пуснала линк към темата в клуб OFF-ROAD
                  и от там е получила много обнадеждаващ отговор- става дума за фондация Hope for children, която е била готова да отпусне 8000 лв.
                  Получи се разминаване в твърденията на Майката на Вики и Севдалин Михнев, тя твърдеше че го е търсила, а той- че няма непропуснати обаждания. Въпросът , които възникна при разговора ни с pipiole, беше защо този човек ще лъже- с каква цел, парите не са от джоба му, а сумата е крупна... останало е едно неприятно чувство в целият форум, което не е лошо да заличим...

                  Това е финалният постинг от въпросният човек, мисля, че не звучи много приятно за кампанията.


                  За да приключим темата ще ви уведомя, че в крайна сметка майката е събрала сумата "на дребно" т.е. по малко от много различни хора и институции. Това е станало след публикуване на тази молба в почти всички БГ форуми, както и след репортажи в медиите. За мен остава непонятно защо не взе приготвените от нас 8000лв. а предпочете да продължи да занимава общественоста докато ги събере "на дребно"?!
                  Въпреки всичко пожелавам на детето успешна операция и скорошно оздравяване!


                  Писах на теб, защото ние вярваме на теб, за нас Майката на Вики е един непознат човек, спечелил твоето доверие и симпатия и резултатът от акцията говори сам за себе си и за силата на Движението сред нас, както и лично твоето увличащо за правене на добрини присъствие.


                  Аз лично познавам доста момчета от OFF-ROAD-a- Събин, Пламен Йоцов, Вожда, Долфи, Симо, Тони- навигатора на Йоцов, Брат'чеда, Маджо и много други- и не исма да оставате с погрешно впечатление за нас!
                  Велосипед, кракомобил.

                  Коментар


                  • #10
                    Това е отговорът, който получих от една от майките, активно занимаващи се с Движението и мисля, че можем да приемем нейната - и на майката на Вики косвено- позиция, нека да няма обидени, нещата се развиват добре и на 29- ти ще изпратиме майчето и Вики , а после остава само да се молим и да ги посрещнем с добри новини.


                    "Аз не бих се доверила на човек обещаващ тези пари при положение,че операцията е след дни и какво се случва ако лъже..........Знаеш как е по форумите......
                    не че лъже,просто майката е предпочела сигурните пари от тук отколкото неговите неясни 8 000 .

                    вчера парите са събрани.Какво се случва с вас,всички добри хора от форумите ако майката ви каже без да е сигурна в неговите пари.По-добре е да откаже неговите,а не вашите ,защото все още ще влизат дребни суми.Рискува да я упрекнат 10 форума,че е приела неговите при положение,че е ясно,че паритне ще се съберат до ден.Защо?
                    Разсъждавам от моя гледна точка .
                    С нея не съм говорила и нямам намерение,аз не съм арбитър.Знаеш,че всичко е до желание тук и никой не насилва никого.
                    Затова пуснах темата-ние нямаме право да събираме пари,а знам,че тук има достатъчно добри хора които ще помогнат.Жената се показа и не се е крила,аз й вярвам."


                    Благодаря на всички ви, момчета, нека да няма обидени, всички го правим в името на една благородна кауза!
                    Велосипед, кракомобил.

                    Коментар


                    • #11
                      За детето

                      А някой ще ни каже ли какво става с операцията на детето?След толкова дискусии мисля,че е редно.
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X