Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся свидетели на ПТП

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся свидетели на ПТП

    Моля да помощ, търся всидетели на ПТП!
    Днес около 11 часа на кръстовището на ул. Любен Каравелов и Георги С. Раковски кола е блъснала мой колега, докато е пресичал на пешеходна пътека. Колата е била червено Рено Клио. Автомобилът се е движел по Георги С. Раковски в посока кръстовището с бул. Васил Левски. Водачът е избягал моментално. За момента има протокол срещу неизвестен извършител.

    Моля ако някой има информация за случая да помогне извършителя и автомобила да станат известни!
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

  • #2
    До: Търся свидетели на ПТП

    Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
    Моля да помощ, търся всидетели на ПТП!
    Днес около 11 часа на кръстовището на ул. Любен Каравелов и Георги С. Раковски кола е блъснала мой колега, докато е пресичал на пешеходна пътека. Колата е била червено Рено Клио. Автомобилът се е движел по Георги С. Раковски в посока кръстовището с бул. Васил Левски. Водачът е избягал моментално. За момента има протокол срещу неизвестен извършител.

    Моля ако някой има информация за случая да помогне извършителя и автомобила да станат известни!
    Там няма ли камери?
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • #3
      До: Търся свидетели на ПТП

      Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
      Там няма ли камери?
      До колкото знам не.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #4
        До: Търся свидетели на ПТП

        ако имаш връзка в кат-тея де гледат камерите може да се проследи от каде е дошло това рено и съответно да му се запише номера-след това лесно....тъпото е че на милиционерите не им се занимава да го направят това и директно го пишат срещу неизвестен извършител...и едва ли без връзки някой ще си мръдне пръста да го направи
        LZ5DG....0888985906
        Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
        Не всичко, което има две бузи е лице!

        Коментар


        • #5
          До: Търся свидетели на ПТП

          Първоначално публикуван от borchev Преглед на мнение
          ако имаш връзка в кат-тея де гледат камерите може да се проследи от каде е дошло това рено и съответно да му се запише номера-след това лесно....тъпото е че на милиционерите не им се занимава да го направят това и директно го пишат срещу неизвестен извършител...и едва ли без връзки някой ще си мръдне пръста да го направи
          И връзки не помогнаха. До момента нищо.
          Аз не вярвам в чудеса!
          Разчитам на тях!

          Коментар


          • #6
            До: Търся свидетели на ПТП

            в ауди форума имаше един пич който се занимаваше с поддръжката на софтуера и наблюдението преди време се виждах с него и какво ли не ми разправяше, но нито име му запомних нито нищо...по скоро ако някой от там го познава въпросния човек няма как да не свърши работа
            LZ5DG....0888985906
            Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
            Не всичко, което има две бузи е лице!

            Коментар


            • #7
              До: Търся свидетели на ПТП

              Извършителят не беше открит. Свидетели също не се намериха. Момчето се оправи. Ясно е, че вече ще гледа по 10 пъти преди да пресича.

              Моля темата да бъде заключена и архивирана.
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X