Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колегата Пенчо Чуков има нужда от помощ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колегата Пенчо Чуков има нужда от помощ

    Публикувам това без колегата Чуков да е запознат,въз основа на неговия пост във Фейсбук. Мълния е изгорила покрива на кооперацията в която живее. Ако някои има връзка с него нека се чуят и да му помогнем.

  • #2
    От: Колегата Пенчо Чуков има нужда от помощ

    Първоначално публикуван от georgipetkov64
    Темата не е за шеги!
    Колегата има нужда от помощ!
    Нищо смешно не виждам и аз, но се радвам, че популярния Пенчо с Киите, който познавам лично, няма подобен проблем.

    Относно изгорелият покрив, ако е Дряновския от медиите, става въпрос за 800м2 и там проблема не е само на един човек/семейство, и е доста сериозен.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Колегата Пенчо Чуков има нужда от помощ

      Вижте и с какво се занимава Пенчо Чуков:

      ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

      Автор: chukov
      Дата: 14-04-16 11:29

      Здравейте

      бих искал да ви поканя да се включите в една благородна инициатива.

      За втора година провеждаме капмания "Колело за смет - за дете велосипед" с идеята да дарим велосипед на деца, чиито родители не могат да си позволят да им купят.

      Ако имате неизползвани велосипеди, независимо какви и колко стари, изпратете ги за кампанията.

      Колелетата се събират в Дряново, прави им се профилактика, подменят се части ако е необходимо и в напълно готов за каране вид се даряват на децата.

      Миналата година дарихме около 70 колела. Много е приятно да виждаш децата как ги карат и им се радват. Тази година велосипеди ще получат деца от 5 града в по-бедните региони на страната. Списъкът се изготвя заедно със социалните служби по места, които познават децата и техните нужди.

      Повече за това как може да се включите в кампанията и какво трябва да направите можете да видите на този адрес
      ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

      Мисля, че на човек, който помага на другите също трябва да му се помогне.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Колегата Пенчо Чуков има нужда от помощ

        това е копие от поста във ФБ на Пенчо Чуков

        Приятели,
        съжалявам, че се налага да моля за помощ.

        Вчера мълния подпали и пожарът след нея унищожи тотално покрива на сградата, в която живея, заедно с още 23 семейства. Знам добре, че възстановяването на покрива е отговорност на самите собственици, но тъй като в почти 75% от сградата живеят пенсионери, то самофинансирането се оказва абсолютно невъзможно. Става дума за покрив с площ от 800 кв.м.
        За целта открихме дарителска сметка. Моля ви, разпространете и сред ваши приятели. Дарените суми могат да са малки, но когато има повече хора може би ще успеем в това начинание.
        Предварително благодаря на всички.
        Общинска банка АД

        IBAN: BG73SOMB91301060608101
        BIC: SOMBBGSF

        Титуляр: Сдружение на собствениците "Град Дряново ул.Гурко №4 бл.Колю Фичето"

        Коментар


        • #5
          От: Колегата Пенчо Чуков има нужда от помощ

          Все още има безкористни хора:

          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #6
            От: Колегата Пенчо Чуков има нужда от помощ

            Темата да се премести в ОС.
            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
            LZ1EMS

            Коментар


            • #7
              От: Колегата Пенчо Чуков има нужда от помощ

              Липсват няколко елемента, за да отиде темата в ОС. Съжалявам за покрива на Чуков. Аз примерно въобще нямам жилище и не очаквам Форумът да ми помага за решаването на този въпрос. От темата не личи и самият Чуков да е искал помощ от нас.

              Затварям темата и докато някой не ми представи убедително доказателство че тя НЕ представлява злоупотреба с раздела за спешна помощ, ще си седи затворена.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X