Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

    Имаме спешна нужда от кръв А1 резус отрицателна.Ако някой може да помогне,ще му бъдем много благодарни.Ще поемем всичките разходи по кръводаряването.Обадете се на тел. 0884761422.

  • #2
    От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

    За съжаление групата ми е друга (0+), та лично не мога да помогна, но мисля че ще е добре да уточните за кой град иде реч. Тук има много отзивчиви хора, помагали неведнъж.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

      Става дума за София.

      Коментар


      • #4
        От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

        Първоначално публикуван от lesq Преглед на мнение
        Става дума за София.
        Ако става и друга група, моята е В- и е доста рядка. Телефона ми е о877 396 7ЧЧ

        Коментар


        • #5
          От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

          Готов съм да се отзова,но съм А1 положителна. Ако резус фактора няма значение мога да дам без въпроси. 0897989373

          Коментар


          • #6
            От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

            резус фактора няма значение мога да дам без въпроси.
            +1 0888 522 505
            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

            Коментар


            • #7
              От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

              Ако става А1 + , веднага давам.
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #8
                От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

                Говорих с подателя на обявата, само от отрицателен резус имат нужда! Ако някой може да помогне да не пише тук а да звъни.

                Коментар


                • #9
                  От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

                  Аз съм А(-), обаче има проблем - в момента съм с букет пресни ваксини (тетанус, коремен тиф, хепатит... ), та не съм сигурен дали мога да дам??
                  Последния път колега не го приеха за дарител, защото беше пил хапчета за кръвно...

                  Я направо дайте данните на нуждаещия се (може и на лично съобщение), в сряда така или иначе "ще боледувам" най-вероятно, та направо ще отида до кръвния център (или ВМА) .

                  П.П.: ...Сега видях, че са оставили телефон. Та ако някой е внимавал като е дарявал предни пъти (а не като мен) - мога ли да дам, или не? Да не тормозя излишно хората.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

                    Привет,аз съм А(-) обадих се на оставения телефон,уговорихме се към 8 часа сутринта да съм пред кръвния център.Утре след посещението на кръвния център,ще напиша как е минало.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

                      Благодаря на всички за внимание и за съчувствие.Не мога да кажа същото на лекарите,засега с нищо не са заслужили благодарности,а само обратното.
                      В отговор на BulAf: мисля че с такъв "букет" ваксини не може да се даде кръв.
                      Утре ще дойде момче от Пловдив за да дари кръв,за което са нашите най-искрени благодарности.
                      Ако ми позволите, ще запазя вашите предложение за дарение на кръв,защото положение на болната е критично и най вероятно ще се наложи още да се търсят донори,дори да не са с необходимата кръвна група.


                      Коментар


                      • #12
                        От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

                        Ако се наложи и от друга кръвна група и аз веднага се включвам.
                        LZ1ZAH

                        Коментар


                        • #13
                          От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

                          За съжаление, късно видях темата. Аз съм А1(-). Ако се наложи, мога да дам кръв. Оставям си телефона за връзка: 0888 019 672.
                          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                          Коментар


                          • #14
                            От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

                            Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
                            Аз съм А(-), обаче има проблем - в момента съм с букет пресни ваксини (тетанус, коремен тиф, хепатит... ), та не съм сигурен дали мога да дам??
                            За ваксини никога не са ме питали. Най-много тоя на който прелеят кръвта да получи имунитета от ваксините безплатно. Ама по-вероятно е и това да не стане.

                            Питат дали си здрав (щом са ти слагали ваксини значи си здрав иначе нямаше да ти ги поставят). Питат и дали пиеш лекарства (каквито и да било). Всякакъв проблем с кръвното (еле па такъв който е стигнал до хапчета) е противопоказен.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Спешна нужда от кръв!!!!!!!!!!!

                              Яска , питат и мого други работи , аз докато се сетя и си признах , че съм губил съзнание и ми взеха картата за кръводарител и ме изгониха .. било се отпечатвало ...нямало значение , че не било от кръв .... итака .. сега в Русе дебна кой е на смяна , да не ме познаят като дарявам
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X