Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешна нужда от кръв с кръвна група Б(ОТРИЦАТЕЛНА)

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спешна нужда от кръв с кръвна група Б(ОТРИЦАТЕЛНА)

    Моля,за помощ нуждаем се от кръв с рядката кръвна група Б(отрицателна)която може да се дари само в кръвните центрове в гр.Габрово и гр.Плевен за пациент:Христо Велков Коев кръвен център Габрово,хирургично отделение.Поради невъзможност на постоянно присъствие във форума моля, тези които могат да помогнат да се обадят на тел.0886301532-Христофор, Благодаря предварително!
    Последно редактирано от Ясен; 24-11-12, 11:11.

  • #2
    От: Спешна нужда от кръв с кръвна група Б(ОТРИЦАТЕЛНА)

    Покриваме разходите по кръводаряването!

    Коментар


    • #3
      От: Спешна нужда от кръв с кръвна група Б(ОТРИЦАТЕЛНА)

      Тука никой няма да ти вземе и една стотинка, ами лошо че групата е рядка, и е събота следобед. Утре към вечерта ще се събере навалицата.
      Лошо - нямам такава, пък и каквато имам не мога да ти дам, понеже оня ден давах за детенцето от Шумен, и сега ще ме изгонят.

      Коментар


      • #4
        От: Спешна нужда от кръв с кръвна група Б(ОТРИЦАТЕЛНА)

        С радост ще помогна, но съм Б+. Но още сега ще потърся хора.
        Успех.

        Коментар


        • #5
          От: Спешна нужда от кръв с кръвна група Б(ОТРИЦАТЕЛНА)

          Eдин, два дни не са проблем и без това в почивните дни кръвните центрове не работят.Надявам се в понеделник,вторник да имаме успех.Ако има някой кръводарител от съседни градове предлагаме транспорт в удобно за тях време.

          Коментар


          • #6
            От: Спешна нужда от кръв с кръвна група Б(ОТРИЦАТЕЛНА)

            Колега, аз съм с В- и бих помогнал с радост, но не е ли възможно да се дари кръв в София на името на нуждаещия се и да се прати бележката? Защото наистина не ми е възможно да пътувам в момента. Моля, проучете тази възможност и ако става - телефона ми е 0877 396 744.

            Коментар


            • #7
              От: Спешна нужда от кръв с кръвна група Б(ОТРИЦАТЕЛНА)

              Благодаря предварително,утре ще се допитаме до кръвният център в Габрово и ако е възможно ще се възползваме от помощта ти!

              Коментар


              • #8
                От: Спешна нужда от кръв с кръвна група Б(ОТРИЦАТЕЛНА)

                За жалост в кръвният център в Габрово казват,че в София не може да се дари кръв,в градовете които това е възможно са:Габрово,Плевен,Ловеч,В.Търново и Русе.Моля,всеки който може да ни помогне да се обади на тел.0886301532-Христофор,плащаме всички разходи по кръводаряването!

                Коментар


                • #9
                  От: Спешна нужда от кръв с кръвна група Б(ОТРИЦАТЕЛНА)

                  Не искам да спамя, но само В- ли може да се дарява в случая? Може ли друга група? Аз съм В+ и в петък следобед ще съм във В. Търново.
                  Suzuki GSXR
                  VW Touareg
                  Mitsubishi Pajero II

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спешна нужда от кръв с кръвна група Б(ОТРИЦАТЕЛНА)

                    Щом искат B-, значи е само тя. B+ има значително по-често.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Спешна нужда от кръв с кръвна група Б(ОТРИЦАТЕЛНА)

                      За наше щастие кръв се намери и днес баща ми беше изписан от болницата,благодаря на всички които се отзоваха на нашата молба за помощ.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X