Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Необходимост от 50 стола за благотворителния търг за болните от мозъчен тумор

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Необходимост от 50 стола за благотворителния търг за болните от мозъчен тумор

    Колеги, на 17 май се организира благотворителен търг, в помощ на болните от злокачествен мозъчен тумор - глиобластом.

    За това са необходими около 50 стола, за гостите, които ще участват в търга. Желателно е да са еднакви и в добро състояние.

    Моля, който може да помогне да пише тук или на лични.
    Show must go on!
    LZ1VES

  • #2
    От: Необходимост от 50 стола за благотворителния търг за болните от мозъчен тумор

    Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
    необходими около 50 стола, за гостите, които ще участват в търга. Желателно е да са еднакви и в добро състояние.
    50 накуп или ще събираме? имам 4 бр. прилични сгъваеми от разпространен модел? или да питам за 50 накуп но в неясно състояние ? а и къде да се доставят?
    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

    Коментар


    • #3
      От: Необходимост от 50 стола за благотворителния търг за болните от мозъчен тумор

      Хм.
      Това е вдруги ден - значи ще вали. Трябва ни познато кафене с много външни маси.

      Коментар


      • #4
        От: Необходимост от 50 стола за благотворителния търг за болните от мозъчен тумор

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        Хм.
        кафене с много външни маси.
        1 бр. мръсна дума.... наем..: освен кръчма има читалище? факултет?
        което питах за условието, че няма време. : събираме или търсим накуп?
        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

        Коментар


        • #5
          От: Необходимост от 50 стола за благотворителния търг за болните от мозъчен тумор

          Търсим накуп 50, ще плащаме наем в разумни граници. Дано не вали много...
          Show must go on!
          LZ1VES

          Коментар


          • #6
            От: Необходимост от 50 стола за благотворителния търг за болните от мозъчен тумор

            Ми, гледах в гугъла на "столове под наем", ама аз ли нямах търпение, или не знам какво е "свадбени столове" и "панделки за столове" ...
            Мога да се притръшкам в съседната кръчма, ама там са някви грамадни дървени неща, няма как и да ги закараме.

            Коментар


            • #7
              От: Необходимост от 50 стола за благотворителния търг за болните от мозъчен тумор

              Защо да търсим столове...?!! Не може ли да осигурим помещение направо..?!! Ако може - звънете ми директно на телефона: 0878/936-103

              Коментар


              • #8
                От: Необходимост от 50 стола за благотворителния търг за болните от мозъчен тумор

                Помещението е отдавна обявено - галерия Сезони, търсим само подходящи столове, на прилични цени.
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X