Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Затънал джип в снега над Симеоново (София)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Затънал джип в снега над Симеоново (София)

    Здравейте,
    Днес се качихме с жена ми и детето до хотел Свети Георги над Симеоново (София) и на връщане джипката се хлъзна в един завой и излезе от пътя. Дърпахме я с една малка джипка, но не успяхме да я извадим. Не знаех къде да попитам за помощ и за това оправям молба тук. Ако някой може да помогне утре или други ден да я извадим от снега ще съм много благодарен.
    Лека и спокойна вечер

  • #2
    Ако не е спешно, пишете до Модератор темата да бъде преместена в НЕ спешна помощ. За утре, можете да се обадите на форумния рапатрак Марин - 0889 476 08 EDNO. Или на roadhelp.bg - рекламират се във форума.
    ;-)
    Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
    нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

    Коментар


    • #3
      Супер. Много съм благодарен. Мисля, че тази информация ще ми е напълно достатъчна. Утре ще звънна.
      Само, че не знам как да пиша на модератора да премахне темата или да я премести.
      Ако модератора чете темата моля да я премахне от тук.
      Лека вечер и отново благодаря

      Коментар


      • #4
        Има ли развитие?

        Бях в районът и преди обяд минах да проверя ситуацията....но с моят мадър мол шатъл и гуменетките му никакви шансове.

        Много се пързаля. Наклон приличен. Палави завои. -8 беше по обяд. Ако някой се реши - задължително вериги/лебедка/хайджак и вързан през пътя за дърво. Да се товари репатрак там никакви шансове според мен. Също чувалчета с пясък биха помогнали значително.
        Прикачени файлове
        WG 2.7 CRD

        Коментар


        • #5
          Ми да дойда да ви извадя с Дъртанян - 3 тона собствена маса, ега стигне.

          https://offroad-bulgaria.com/forum/о...13#post4764313

          И без това иначе я излезе тоя месец от двора, я не.

          0878605583

          Коментар


          • #6
            Благодарен съм за отговорите. Аз успях да намеря един едричък бобкат. Закачи ме за греблото и ме дигна - бях много изненадан с каква лекота ме дръпна тази машинка . Имаше още два джипа затънали в снега.. нещо подценихме ситуацията. За 150 лв ме извади
            То хубаво, че се разминах само с това подхлъзване - докато карах нагоре с джипката се разминахме с един баща с атв - беше вързал шейните на децата си с въжета за атв и ги дърпаше и нали се сещате как си изкарах акъла докато се разминавах с деца реещи по пътя с шейни ... супер опасно и безотговорно..
            Лека вечер на всички

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X